0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından
Şoku hala atamadım yemeğe gitmiştik herkesin içinde kuşbaşı şiş et yapmışlardı 3 cüsu boğazımda kaldı nefes alamadim çok şükür geçti.  Ama ben hals kendimde değilim ölüyordum çünkü mosmor olmuştum 

6 Cevaplar

+4 oy
(802 puan) tarafından
Kuzum bu yasakta kalabalık yemek ortamına gittin ya kaç gündür evde tıkıli kalan yasak olduğunu bildiği halde evinde duran insanların ahını almış olabirsin kusura bakmayın da oturun oturduğunuz yerde yasak niye var evde oturumda virüs azalsın diye var bu yazi rahat geçirelim diye var sinir krizi geçirem artık lütfen evinizde durun ya davetlere gitmeyin virüsü yaymayin !!
(1,446 puan) tarafından
Ben zaten normalde bi yere giden bi insan değilim.  Yakınız birbirimize ailede corona yok
(802 puan) tarafından
Ailede Corona olmadigi ne malum hepiniz test veripmi toplandıniz sanmıyorum test yapıp negatif çıkan 2 gün sonra pozitif çıkan bussuru insan var lütfen çocuğunuz varsa onu düşünün bakın benim 1 yaşındaki oğlum korona geçirdi ölümden döndü koskoca 4 ay geçti hala etkisi devam ediyor bakın bugün bile yine atesi yükseldi siz bilmiyorsunuz bu virüs en çok çocukları vuruyor onlari düşünün
(1,446 puan) tarafından
Ben zaten çocuğumu düşünen bi insanım ve böyle gidecek bu durum yani corona ne zaman biteceği bellli değil kimsenin ahını da aldigimi düşünmüyorum zaten bayram diye evden çıktım.  Normalde yasaklara uyuyorum.  Ki burda bi yemeğe giden ben değilim herkes gidiyor saol genede
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim de nefes boruma şeker kaçmıştı  :(( ayy hala çok korkarım:( kardeşim hemşire olmasa oracıkta can verecektim bide hamileydim :( sizede çok geçmiş olsun.
(1,446 puan) tarafından
Allah razı olsun bende bisey yiyemiyorum
0 oy
tarafından
Nasıl çıktı geçmiş olsun 
(1,446 puan) tarafından
Yengem benim belimden sarıldı midemi sıktı öyle hatırlamıyorum ne yaşadım
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun. Can boğazdan geldiği gbi gittiği de oluyo. Rabbim korumuş
(1,446 puan) tarafından
Az daha ölüyorduum
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Büyük geçmiş olsun dikkat et 
(1,446 puan) tarafından
Allah razı olsun çok kötü oldum sertti bide
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum ❤
(1,446 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ruya 6516 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı

...