+3 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından

image

.....

8 Cevaplar

+1 oy
(749 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim yar ve yardımcıları olsunn.bu vicdanaızlıgı yapanlar icin uasasın cehennem bu kafirlere celallendikçe celallensin rabbim öfkesiyle boğsun 
-Reklam-
+7 oy
(12,854 puan) tarafından
Paylaşsalar ne olucak ki herkes hayatına devam ediyor ayrıca neden o masum h.ayvanları hedef gösteriyorsun ki onlar da bı can onları da Allah yarattı hepimiz iki gün konuşup bu olayı unutucaz maalesef aynı diğer olan olaylar savaşlar gibi 
(2,493 puan) tarafından
Yazar gecerim-BANU o kadar haklısın ki...
(1,630 puan) tarafından
Banu, çok merak ettim, almıyor musun gerçekten
(12,854 puan) tarafından
Almaz olur muyum canım elbette var evimde marketimiz var orada da var İsrail ürünleri evime hiç sokmuyorum almıyorum diyene de inanmıyorum Açıkcası
(1,630 puan) tarafından
Banu. İster inan ister inanma ama Ben evime bu markaların hiç birini sokmuyorum. Yeni değil yıllardır sokmuyorum. Ben boykot edersem tam ediyorum. Yıllar önce yörsan sebepsiz yere işçileri kovmıştu hala elime almam. Şuan migros mesela, haksız yere işçileri çıkarıyor işten, alışveriş yapmıyorum, senelerce de yapmaya niyetim yok. Ben böyle biriyim. Tepki koyarım. herkese anlatırım, siz de almayın bunlardan diye. Hatta yeri gelir sokağa çıkar haykırırım. Anlatabildim mi bilmiyorum. Ben eylem insanıyım ve siyonistlerden tiksiniyorum.
(12,854 puan) tarafından
Bunu başarabiliyorsan ne mutlu sana canım çok sevindim
+1 oy
(283 puan) tarafından
Israil mallarını almayın 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bu virüs bize az bile neler hakediyoruz da işte 
(468 puan) tarafından
Allah'ım içim gidiyor yaa :(((
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Paylassalar ne olacak ki sanki İsrail dine imana mi gelecek dışarı çıkıp iki bağırıp çağırdılar diye de İsrail bildiğinden vazgecmeyecek ki benim gördüklerim de hep paylaşım yapıyor bunu şu bu yapmadı diye de eleştirmek kimseyi yolundan yine çevirmez senin benim en iyi yapmamız gereken şey onların hiç bir ürününü almamak evine sokmamak en önemlisi benim vicdanımin rahat olması bu konuda böyle bilinçli olursa insanalr bı yerde dur denebilir Türkiye de İsraille bir sürü çıkar ilişkisi içinde alışveriş yapıyor hangi birini engelleyebiliyoruz herkes bildiğini okumaya devam ediyor.Allah merhamet versin İsrail'e diyeceğim de onlar cehennemi garantiledigi için bu kadar korkusuzlar zaten 
0 oy
(859 puan) tarafından
Önce bunu paylaşıyolar yada gündemde ne olay varsa sonra ardından kahve gezme vs hayatlarına devam ediyolar hiç bişey yok gibi. Paylaşmak için paylaşıyolar umurlarında oldukları için değil 
0 oy
(1,630 puan) tarafından

Giyim Sektörü: Timmy Hilfiger Nike Adidas Vakko Polo Ralph Lauren Parizyen Müjde Hugo Boss Calvin Klein Levi’s Timberland Lumberjack Giorgio Armani Lee

Gıda Sektörü: Danone Maggi Jacobs Banana McDonald’s Burger King Knorr Calve Komili Becel Sırma Rama Sana First Sakız Falım Kraft Fritolay Milka Ruffles Doritos Lays Cheetos

İçecek Sektörü: Coca Cola PEPSİ Yedigün Sprite Fanta Schweppes Damla Su Sırma Hayat Danone Cappy Meyve Su Sensun Akmina

Temizlik Sektörü: Ace (Çamaşır Suyu) Air Wick Ajax Aldays Alo (Çamaşır Tozu) Ariel (Çamaşır Tozu) Axe Calgon Carrefour Cıf Clear (Şampuan) Clit Bang Colgate Dettol Domestos (Çamaşır Suyu) Dove Elidor (Şampuan) Fairy Finish Head & Shoulders Hacı Şakir Ipana (Diş Macunu) Jhonsons Baby Loreal (Şampuan) Lux Max Factor Nıvea Omo (Çamaşır Tozu) Oral-B Orkıd (Özel) Palmolive Pantene (Şampuan) Prıma (Bebek Bezi) Rejoıce (Şampuan) Prima Protex Rejoice Rexona (Şampuan) Rinso (Çamaşır Tozu) Sensodyne Signal (Diş Macunu) Unilever Viecnetta Vileda Vanish Vaseline Veet Vim Yumoş

Teknoloji Sektörü: IBM Intel Dell Nokia Icq IPhone Windows

Bunları almayarak, İsraile destek olmayı bırakabilirsiniz. Ama hanginiz bunu yapacak bilmiyorum. Ben evime kola sokmam, hamburger yemem, sakız çiğnemem, marka giyinmem, falan filan. Siz de yapın bir şeyler o zaman.

Ayrıca hay van da can insan da can. Yarattığına inanıp ayrım yapmak dünyanın en saçma şeyi. Eğer gücün cesaretin varsa git orada savaş sen de. Yok olmuyorsa  buyur boykot et. Ben yıllardır İsraili boykot ediyorum.

İyi geceler 

(468 puan) tarafından
Şimdi ülkdden müslümanlar gitse gözümü kırpmadan giderim eşimle üstelik boykot etmediğimi nereden biliyorsun

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 701 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,392 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bal kokulunun annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,665 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 210 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...