0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

image

Bu cinsiyet postlarina ayarım zaten de ilk defa 9 haftalarda gördüm pes yani 
notu ile kapatıldı: Yasak post

9 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kız daha erken atan da var kese şeklinden tahmin edin diye bu ne ki:-)
tarafından
Halt etsin o jinekolog lar boşuna okumuş:) her posta laf sokmaktan ben bıktım bunlar bi bitmedi ve her geçen gün daha da sacmaliyolar
(7,441 puan) tarafından
Bide demezler mi tecrubeliyiz :-)
tarafından
Ve bu insanlar evlat yetiştiriyo maalesef
(7,441 puan) tarafından
Yani zamanı geldiğinde zaten doktor söyleyecek ne bu acele anlamıyorum iki seçenek var istedikleri olmayınca değişecek olan ne ki.allah akıl fikir versin.simdi biri çıkar ilk bebek heyecan falan diye biz de on tane dogurmadik bizimde ilk :-)
(866 puan) tarafından
Bir de ben kızımın son ultrason resimlerine baktığımda bile anlamıyorum kiz mi erkek mi diye cinsiyetini bilmesem hiç anlamam yani millet nasıl neye göre tahmin ediyo anlamıyorum bide soran kişiler de koskoca doktor  Tahmin yürütmemis buradaki lerden tahmin istiyr.. doktor her gün onlarca gebe görüyor o tecrübesiz ama buradakiler nasılsa iki çocuk dogurmakla tecrübeli oluyorlar cinsiyet konusunda çok ilginç gercekten
-Reklam-
+8 oy
(3,830 puan) tarafından
Annelik heyecanı olabilir evet kimse bilemez cinsiyetini ama heves edip atmış bence sizin yaptığınız hiç hoş değil ekran görüntüsünğ alıp bu şekilde paylaşarak gıybet yapmanız
tarafından
Teşekkürler yorumunuz için .  Payi yapan duyarli meraklı ilgili anne bunu eleştiren ben kotu biri peki siz bu resmin neresindesiniz:)
(3,830 puan) tarafından
İstediğiniz cevabı alamayınca hemen size ne oluyor dersiniz çok komiksiniz :) Post açtığın için yorum yapma hakkına sahibim bilmeni isterim :)
tarafından
Actigim kişisel post degil gördüğünüz üzere.  Simdi sen bunda beni acik hedef haline getirip insanligimdan,  niyetimden vs duyar kasmaya calisman seni öyle saçma sapan bi yere getirdi ki . Öylece bakıyorum  :))
(3,830 puan) tarafından
Valla bende bu kadar kötü niyetli insanların nasıl varolduğuna şaşırıyorum Allah kalbine iyilik verir inşallah gıybet kul hakkı kötü bir şey ne yazık ki
(2,267 puan) tarafından
Tgberis arkadaş sonuna kadar haklı sikistiginiz yerde çamur atmaya basliyosunuz. Ama kusura bakma sana bulaşmış
+4 oy
(284 puan) tarafından
Simdi bir cok insan kötü yorum yapacak sende o kardeşimizin vebalini almis olacaksin bunu buraya atarak 
tarafından
Burda kişiye özel bi yorum yok sürekli gördüğümüz postlardan.  Bugun 9 yarin 10.sonra 3 5 .
(284 puan) tarafından
Kisiyi apaçık belirtmek önemli değil zaten kimin olduğunu da bilenler biliyordur.onemli olan niyet
tarafından
Niyetim artik insanlar saçmalamasın. Daha kendi.olusmamis bebegin cinsiyetini degil de sağlıklı sıhhatli olup olmayacağını merak edip ona göre dikkat etsin  :)
(284 puan) tarafından
Ah keşke hayat bizim istediklerimizle olsa. O kadar çok niyet edicek sey varki.. allah herkeze niyetinin ekmeğini yedirsin
+2 oy
(3,136 puan) tarafından
Belki ilktir belki acele ediyordu hemen bilinsin istoyrodur bence önyargılı yaklaşmak lazım kuzum
tarafından
30 yasimda ilk bebeğimi elime aldım 4 kayiptan sonra. Acelenin heyecanin korkunun vs vs tüm duyguların nirvanasini yasarken düşündüğüm en son şey cinsiyetiydi  :) bizde cocuk yaparken  3 tane birden yapmadık ki.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bende bebenin totosunu ariyorum bebe yokmus ki totosu olsun :D
tarafından
Aynen bebek oluşmadan cinsiyet soruyorlar ve artik bunların kasten yaptığını düşünüyorum
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Sırf soru sormak için soruyorlar 
tarafından
Tahmin edenler da var ciddi ciddi . Tip cevap bulamazken gerçekten tahmin edin diye paylaşım yapmalarını aklim almiyo
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Bebeğin cinsiyetini öğrenmek neden bu kadar önemli bende bunu bir turlu anlamıyorum 
tarafından
Hani ilk bebektir merak vardır insanın ici icine sığmaz anlarim gerçekten.  Ama isin su kismi da saçmalık
(1,206 puan) tarafından
Ya öyle belki de yaşla alakali bir durum heralde bendeki doktorum geçen ilk defa bebeğin cinsiyetini bu haftaya kadar sormayan biri geldi dedi ne kadar meraksiz ne kadar isteksizsin dedi aslında belli bir yaştan sonra sağlıklı olsun tek diyorsun galiba bende gebelik bölümünde sinir oluyorum geçen biri yazmış daha 4 haftalık cinsiyet soruyor bu kadar da olmaz ki ya
tarafından
Ay benim gördüğüm ilk kucuk haftaydı bu iyiki 4 haftalığı  görmemişim. Evet yas ilerledikçe insan daha mantıklı düşünuyo.
0 oy
tarafından
Tamamen iş olsun diye sorulmuş benim de tek çocuğum var ilk hamileligimi yaşadım ama cinsiyetin belli bir haftadan sonra göründüğünü de bilmeyecek kadar da olmaz yani ki dr lar bile 12. Haftaya kadar net bir şey demiyor. Daha o haftalık bebek cinsiyet organları bile oluşmamıştır 
tarafından
Ask olsun annelik heyecanı.  Ilk bebek. Cunku biz kuluçka makinesi gibi seri uretimdeyiz ne ilki biliyoruz ne heyecanı  :)))
tarafından
Iste bir şey diyince bu bahane dimi :)
tarafından
:) sen  ben ilgisiz meraksiz duyarsiz anneysek onlarin sucu ne
tarafından
Fazla merak :)))
0 oy
tarafından
Burdan kimse bilemez cinsiyeti ama hafta olarak dersen eltim 8. Haftada öğrendi. Kendiside doktor zaten. Demekki ogreniliyormus 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 532 göst.
12 Ocak 2020 Aile kategorisinde Rahel (2,524 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 327 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.

374,611 soru

11,204,243 cevap

34,506 kullanıcı

...