0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 haftalık bebeğim sürekli emmek istiyor dün ikindiden beri böyle. Memede uyuyor bir beş dk sonra tekrar bağıra bağıra uyanıp emmek istiyor, sütüm de var aslında sadece biraz sorun yaşamıştım ucunu emiyordu önceden acıyordu ama yeni yeni alışıyorum sanki artık o kadar acımıyor gibi. Gazı da yok. 

Acaba emmek mi rahatlatıyor? Ama emziğe de alıştırmak istemiyorum...  Ne yapsam bilemedim

11 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım benimkisi de öyleydi 40 çıktıktan sonra düzene oturdu :)
tarafından
İnşallah oturur ya uykusuz kaldım :)
tarafından
Evet öyle gerçekten :)
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Aç olabilir canım tam doymuyor gibi sanki 
tarafından
Bilmem kaç saattir emiyor mama da verdim takviye önermişti doktor ama bugün ikindiden beri böyle
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Annesi o daha küçücük güvende hissetmek senin kokunu almakta istiyor olabilir.Ama fazla sut içtiğinde fazla kusma ve gaz da olabilir ben emzik veriyordum yani bi sakınca göremedim emzikte ama tabi senin tercihin.
tarafından
Kucağımda da uyuyor buna rağmen uyanıp emmek istiyor yine de.

Tavsiye etmediler birde kıyamıyorum sanki açmış ve aç bırakacakmışım gibime geliyor ama böyle devam ederse dayanamayacağım galiba.
0 oy
(427 puan) tarafından
Bebegin daha ck kucuk senin kokunu kucaginda olmayi istiyor cunku en givenli yer orasi onun icin sende her firsatta kucagina al ve ona bnu hissettir canim evlat bambaska biseydir esirgeme kendinden kokundan sende onhn kokusunu icine cek ve dua et bol bol ac olsa galar durmaksizin aglar hemde sezgilerin sana ne olduggunu hissettiriyrsa odur gercek olan anne sezgisi en gercegidir cunku ama emin ol kokunu istediginden.
tarafından
Aslında çoğu zaman kucağımda sadece kucağımda  iken bile yine ağlayıp emmek istiyor sürekli
(427 puan) tarafından
Normal cunku hala alismaya calisiyor soludugu hava bile ona yabanci geliyr suan sen kokundan ayirma bebisini
tarafından
Peki :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Normal kuzum. Emzir iste cabuk yorulduklari icin sure olarak az emerler ama sık sık emmek isterler. Masallah istahli olcaktir belkide emzir hicbirsey olmaz 
tarafından
Uykusuz kaldım ama emziriyorum :)
(1,238 puan) tarafından
Oda gececek :)
tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından
Senin kokunu almak istiyodur ac oldugundan degil dunyaya yeni gelmis tek guvendigi yer annesinin kollari ben emzige alistirmaya calistim ama tutmadi tutmayan bebek tutmuyo illa meme emecek :))
tarafından
Doğrudur ya kucağımda aslında çoğu zaman ama kucağımda olmasına rağmen sürekli emmek istiyor mızmızlanıyor
tarafından
Emzir canm anne sutunun bi zarari olmaz hem sarilik da olmaz
tarafından
Haklısın :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım normal benm bebiş de öyleydi 1 aylık olunca geçti 
tarafından
Anladım :)
0 oy
(91 puan) tarafından

15günlük bebeğim var benimkide öyle karnı tokta olsa memede uyumak istiyor ama her istediğinde emzir bir sıkıntı olmaz benimkisi daha 3-4 gündür emzik tutuyor acil durumlarda veriyorum sürekli ağzında değil 

tarafından
Anladım tamam teşekkür ederim :)
0 oy
(73 puan) tarafından
Daha çok küçük çok doğal.degil mi? Ayrıca emzirme seansları sizin güvenli bağlanmanızı sağlıyor. İlerde size güvenen, ayrıldığında sizin onu tamamen bırakmayacağınızi bilen, tekrar bir araya geldiğinizde koşup boynunuza sarılan bir çocuk istemez misiniz? Lütfen bebeğinizi bolbol kucaklayan, emzirin. Bu süreç ikinizin ilerleyen dönemlerdeki ilişkisinde o kadar belirleyici ki. Üstelik sizin bedeninizde büyüdü o. Sizin ten temasiniz, kokunuz ona yeni dünyada güven veriyor. Tabiki sürekli sizi arayacak. :) 
tarafından
İsterim :)) Peki, anladım teşekkür ederim :)
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Memede uyuyorsa doymuyuyor olabilir biraz sütünü sağarak takviye yapabilirsin canım yoksa kilo verebilir Allah korusun bide gazını çıkarsa bile gaz oluyor bebeklerde rezene çayı içebilirsin hem süt yapar hem de gaza iyi gelir 
tarafından
Zaten ilk başlarda kilo kaybetmişti ama o da ucunu emdiği için kaybetmiş. Şimdi yavaş yavaş becerebiliyorum sanki ve Süt sağma - mama - meme verme hepsini dönüşümlü olarak yapıyorum. Teşekkür ederim tavsiyelerin için.
(1,966 puan) tarafından
Büyüdükçe yam yam gb emiyorlar zaten sağlıkla büyüsün rica ederim
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Bazen süt emmek için emmiyorlar yoruluyor sen emerken çenesinin altına destek yap parmağın ile emzik bende alıştırmak istemedim 11 aylık hala tutmuyor ayağımda da sallatmıyo belki emziğe alışsaydı bçdaha başka olurdu diyorum
tarafından
Tamamdır teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nlgn.hll. (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 8,096 göst.
9 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 351 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 379 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,966 puan) tarafından soruldu

377,161 soru

11,287,370 cevap

34,692 kullanıcı

...