0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Mesela ben mutfağın parkesini ciflerim:D

Daha temiz oluyo gibi hissediyorum hani yemek falan yapiliyo ya cifleyesim geliyo 

Sizinde var mi temizlik yaparken boyle degisik takintilariniz:)

17 Cevaplar

+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Mutfak tezgahin ustu bir ikincisi yerde dokuntu vs olunca cin tutuyorum koltuk ortulerinin  bozulmasiii vs :)
tarafından
Örtüler bozulunca bana da afakanlar basiyor ama neyseki polar ortu aldim onlar cok kaymiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dur daha kırmadım kafayı kız ama az kaldı :D

tarafından
Ben kırmışım dimi:D
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Temizlik takıntısı değil de çamaşır makinasından korkuyorum ya fazla attiysam birşey olursa diye banyoda isim varsa bekliyorum bitsin diye 
tarafından
:D haha kiz sende az doldur madem
(14,487 puan) tarafından
Yok bı tane birşey olsa bile çok ses yapıyor diye korkuyorum :D
tarafından
Ya kız Allah'm manyak kadın:D
(14,487 puan) tarafından
Sjsjsjja napim yaa :)
0 oy
tarafından
Temizlik sevmiyorum ki takıntım olsun, salmışımm baciii
tarafından
Bnde hastası degilim ama olmadan da olmuyor
0 oy
(2,256 puan) tarafından

Az kaldı kafayı yycem bu gidişle kiz. Tuhaf takıntım yok ama bugün bir iş yaptım anam ağladı remsen :'(

tarafından
Bende valla cocuklari yikadim tuvalet banyo kaldi':/
(2,256 puan) tarafından
Cok sukur onlarda aradan çıktı kendimde aldım duş ama yemzek yapamadım bugün :(kizartma corba falan yycez artık
0 oy
(4,088 puan) tarafından
Her giris çıkışta  klozet tuvalet yıkarım ya da silerim  . Klozette de özellikle  köpük  köpük  kalsin isterim.

Sürekli  ocak silerim yemek pisirirken bile bir sey dökülse  ocağı  kapatip silerim. 

Malsefki düzen  manyağiyim:( hemde iki cocukla 
(4,088 puan) tarafından
Yakmisligim vardir:D  bazen unutup pat diye tutabiliyorum .
tarafından
Ayy cok kötü
(4,088 puan) tarafından
Yanma konusunda benim masallahim var zaten.  Kucuk buyuk habire yanarım. ALLAH korusun yanarak mi öleceğim  nedir derim hep :)
tarafından
Allah korusun kiz yanık acisid cok zor
Allab affetsin bizleri insaallah
(4,088 puan) tarafından
Aynennn canim  cok zor... Allahim korusun
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Parke mi seramik mi parke çizilir 
tarafından
Parke cnm valla cizilse bile yapiyorum
0 oy
tarafından
Aynen bende mutfak fayanslari ciflerim ve her odayi ayri suyla silerim elekrtrik supurgesi koyarsam eve sonrasinda silerim sildikten sonra bbidaha supurge makinesi koyayarim kilvtuy kalmasin diye.cok takintiliyim ya
tarafından
Onu bnde yapiyorum supuruyoduum siloyodum sonra bidaha ustunden supuruyorum ama 2.dogurunca biraktm.mecburen 1kere supursem sukur ediyorum:D
0 oy
tarafından
Klozeti silmeden oturmam bizim kullandımız lavaboya kimseyi girdirmem el yıkamak için bile olsa misafir için alaturka tuvalet var orayı gösteririm hep 

Havlu ıslaksa asla dokunamam 

Nevresim hep deterjan koksun isterim bu yüzden çok yıkarım ve nevresimleri çok dayanmaz bana 

Bir yere gidince elimi ordaki havluya silemem peçeteyle kurularım 
tarafından
Nevresim konusunda bnde oyleyip hep guzel koksun istiyorum
0 oy
(590 puan) tarafından
Benimde camsil kokusuna takıntım var temizlikten sonra heryer camsil koksun isterim oda kokusu niyetine bile kullanabilirim :D bende parkeleri camsille siliyorum aşırı parlatıyor :D
tarafından
Yaa bak bilmiyodum kiz:D
0 oy
tarafından
Bulaşık süngerini bulaşık makinesine atıyorum sonra çıkarıp kendimde durulayip yıkıyorum .bulaşık süngeri ne karşı tikim var sanki hep kokuyor gibi geliyor bana :D
tarafından
Teli atarim bnde:D
tarafından
Bulaşık telinimi :D onuda atıyorum hatta bezleride atıyorum :D
0 oy
tarafından
Tuhaf mı bilmiyorum ama asla çamaşır suyu/domestos kullanmadan temizlik yapamam . 
tarafından
Bnde tuvalet bnyo mutlakta muhakkak kullanırım  yerleri silerken suya koyarim
0 oy
tarafından
Tuhaf değil ama mutfağın yerlerini elimle silerim viledayla temiz olmuyor sanki.
tarafından
Bnde su moplar varya onunla siliyorum elimle silerim gun icinde de
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Yatağıma biri oturduğu zaman o nevresimde yatamıyorum
0 oy
tarafından

Her akşam tezgah üzeri köpük köpük yapılır siyla durulanir yoksa pis sanıyorum arti yerleri 2 kez köpüklü suyla 1 kez durulayarak siliyorum sonum timarhane:D

0 oy
(466 puan) tarafından
ben evde kırlı gıysı saklamam  kalırsada evı berbat gorurum hep. makıne gunde 5.6kez işlıyor
0 oy
tarafından
Muslukta kireç lekesine tahammülüm yok abartısız gunde 3 kez kesin lavaboları yıkarım muslukları kireç çözücü yle domestos la 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 149 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 706 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 557 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 749 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu

397,133 soru

11,877,770 cevap

35,994 kullanıcı

...