0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Ev temizlik iş kişisel vs herhangi birsey takintiniz varmi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muslukların üstünde su izi olmayacak. Yastığımın kenarını çekmiştirmeyi çok seviyorum daha doğrusu bebeklikten kalma bir huy iki parmağımın arkasına kenarı alıp kıvıra kıvıra çekiyorum yapmadığım zaman parmak aralarım ağrıyor. Burda linç yicem  bir ev pis olsun isterse annem olsun yemek yiyemem. 
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Perdeler ve halılar dümdüz olacak halı azıcık bisey yamuldu mu stres olurum anlamlara giderken bile ayağımla sürekli halıları düzeltirim 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Evde var ya o konuda çok yoruluyorum ama yapıştı kaldı üstümde sonradan oluştu Bi video gördüm yattığımız yataklarda bakteriler oluşuyoemuş üstümüzden saçımızdan dışarıda olan yatağa bulaşıyormuş ürüyorlarmış. Neyse onu gördükten sonra bana bişi oldu o nevresimler hergün yıkarım değişicek illa. Yatağı da çok çok az çamaşır suyuyla silerim akşama kadar öyle kalır akşam serer yatarım 
tarafından
Oha gjjhvbn
(1,015 puan) tarafından
2. Çocuğum olcak ya tam takıntılı olurum ya da artık yorgunluktan pes ederim çünkü bu iş rahat 2 saatimi alıyor çocukla birlikte  =(
0 oy
tarafından
Sari bezi  yedi kere yikarim bi de herşeyi sayarak yapar alirim 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bulasik makinam yok o yuzden genelde bulaisklari toplu yikiyorum kucuk cocugum oldugu icicn genelde bi misafir falan denk geldiğini nde yardim ediyim beraber yikayalim falan diyor fakat bn bulasik yikamayi sevem :D ama kndimden baskasinada yikatmak istemem heleki durulama islemini kimsenin yapmasimi istemiyorum  garip bi huy :D 
0 oy
(401 puan) tarafından
Var gece yatarken yorganın ayak kısmı baş kısmına gelmeyecek dugme Fermuar desen bişey bı işaret koyuyorm öyle bir takıntım var ayak kısmı kesinlikle baş kısmına gelmeyecek

Bide kırlent takıntım var kirlentlerimi bİri kucaklayinca üstüne yatınca ezip büzünce yıkıyorum kılıfları 

Baş ucuna koymuyorlar mi sinir oluyorum
0 oy
(230 puan) tarafından
Mutfak gereçlerim yerinde olacak..bazen kayinvaldem.bosaltiya makinayı..eline geçeni istediği yere koyuyo..bulamıyorum aradığımı..yada tabak yerini açıyorum başka.bisiy cikiyo sinirlerim tepeme çıkıyor...

Takıntı değil ama lanet bir huyum vsr kapakları hep açık unuturum...
0 oy
tarafından
Delikli seylere dokunamiyorum görünce kötü oluyorum

Birde güzel koku takıntım var heryer güzel koksun istiyorum 
0 oy
tarafından
Herşeyim garip dhdhsn
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Yorganin o dugmeli yeri yukarı gelmeyecek

Pazardan birsey aliyorsam mutlaka  5in kati olacak mesala patates seciyorum sayarak koyuyorum ekleme yada cikarma yaptiklarinda kiyamet kopartiyorum
0 oy
(732 puan) tarafından
Her yer güzel kokması lazım, mesela yemek yerken ses çıkartanlara acayip sinir olurum evdr çekirdek çok nadir bulunur sesinden nefret ederim, biri yanımda ard arda 3 kez hapşursun sinirlenirim ve daha çoook var ama aklıma gelmiyor piskolojisi bozuk dersin sjsjjs 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 540 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Minikkiraz (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 658 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 237 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 515 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...