0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çok sevimli bir ailede büyümedim 

Belki çocukken hiç sevilmedim 

Ama annemi çok özledim :'(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kavustursun canim uzaktami
tarafından
Uzak evet 750 km kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah kavuşursunuz canım 
tarafından
Bizim eski sobalar varya kazanli banyoda yakardı onu kaynar su Allahım ozmnki gibi hiç yıkanmadim :) çok şey var yaaa hangisini sayalim ki ağlamak geliyor içimden
tarafından
Benimde boşlukta gibiyim . Beyaz kalıp sabun birde ağlıyor diye birtanede yerdik:))
tarafından
Liseye gidene kadar leyenin içinde yıkanırdım içinede işerdim :D anamda beni döverdi ahhh keşke eskiye dönseydik de dövseydi bizi :)
tarafından
Geçmişi istiyom gelecek beni ürkütüyor
tarafından
Çocuklarım için endişeliyim sadece
0 oy
(1,763 puan) tarafından
BU bayramda gelemedim anne sebnem kısaparmak söylüyor değil çok dinleyip ağlardım 3 yıl bitti alıştım galiba yanlarına gidermeye buna da şükür canları sağ olsunda varsın bu bayram da yanlarına gidemeyelim ama bilelim ki iyiler  
(1,763 puan) tarafından
Ala bende yozgatliyim esim kirsehirli benimde ailem yozgata biz eşimle gaziantepteyim bende çok şey geride bıraktım
tarafından
Güzel anılar biraktik
(1,763 puan) tarafından
Insan özlüyor yaşanan herşeyi uzuldugumuz şeyleri bile belki bir kez daha yaşamak isterdim ne bileyim annem izin vermeyince dışarı çıkmama gittim ben deyip kaçmayı arkamdan fırlatılan terliği babana söyleyecem demeyi akşam babam geldiğinde niye anneni dinlemiyon deyip kızmasini sanki o zamanlar daha güzeldi kacak göcek ☺
tarafından
Evet ozaman hersey çok gusel geliyordu demi
(1,763 puan) tarafından
Vallaha ole eşimi seviyorum iyiyiz de ama o nisanliyken bazı yasaklar varken filan daha güzeldi zaten ulaşması zor olan herşey daha güzel oluyor şimdi elimin altında ya eski tadı vermiyor☺☺
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Aynen öyle canım canları sağolsun.

Hayırlı bayramlar❣️❣️

Ve 
Ve 

İyiki doğdun canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara sevdiklerinle birlikte inşaAllah ❤️❤️❤️☺️☺️☺️
tarafından
Ay sibosum yaa çok tşk ederim hiç unutmamissin güzel.kalplim ya♥️♥️
(2,323 puan) tarafından
❣️❣️☺️ Postunu görünce aklıma geldi ☺️
tarafından
Canımsın ♥️♥️♥️♥️
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Evleneli 9 ay oldu bayramı ailemle geçirmek istedim sağolsun eşim beni annemlere bıraktı kendisi eve döndü çünkü son bayramın olacak baba evinde son bir kez daha ailemle bayramı geçirmek istedim eşim tayinini istanbula istedi artık  zor gelirim bayrama bide çocukta olunca daha zor oluyor :'(

tarafından
Bir tarafın bosluk
(2,835 puan) tarafından
Aynen öyle keşke herşey olduğu gibi kalsa hiç degismese evlenince çok şey değişiyor ailenden uzak kalıyorsun hiçbirsey eskisi gibi olmuyor
tarafından
Keşke ama mümkün değil artık başka bir insan başka bir hayat oluyorsun
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım benim ya
tarafından
Amin canım inşallah gideriz
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Sevemediyse  belkide yaşadığı hayat ogretememistir annene   Rabbim inşallah tez zamanda görmeyi nasip etsin 
tarafından
Annem.sevdi hep ah annem.garibim.annem
(6,919 puan) tarafından
Bayada uzak nerdeki annen
tarafından
Memlekette ben başka memlekette evliyim sevgiyi bulduğum.esimde ama bı tarafım hep bı boslukta
(6,919 puan) tarafından
Bende öyleydim sen gibi Uzak değildi ama başka bir şehir hep bı boşluk olurdu eşim arkadaşım   herşey olmaya çalışırdı ama  hep özlem duyardım   oğlum olunca.  Ailemin yanına döndük  şimdi kat kat da mutluyum da bu pandemi yüzünden  fazla araya gelemedik da
tarafından
Ne güzel keşke gidebilsek bizde
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH kavuştursun kuzum üzülme 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Rabbim yokluğunu göstermesin hayat kimine acı kimine tatlı ikram eder önemli olan kıymet bilmek 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bu bayramı ailemle geçiriyim diye bilet aldım kapanma çıktı bilet iptal oldu bayramdan 2 hafta sonra gidicem inşallah bir aksilik çıkmazsa
0 oy
(119,343 puan) tarafından

melteem iyiki dogdun <3 dogum gunun kutlu olsun <3 

senide benide allah kavustursun insaallah 

tarafından
Sevda çok tşk ederim inşallah canim
(119,343 puan) tarafından
⚘❤⚘❤❤⚘⚘❤❤⚘❤⚘
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy