0 oy
1,227 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Bu nasıl bısı ya esımle dısardaydık karpuz istedim bı ton laf borcumuz var (cok bısey degıl ama destek olan hıc yok bıze) ıste karttan yıyoruzda bundan snra maas neyse oda... 5 dk gecmedı eve gectm ben oda fırına gıttı ekmek almaya almıs kolalar cipsler gorunce sınır bastı benı!! Bısey demedım ıcımde kaldı suan ben bısey ısterken 30 laf sayılıyo ama kendı ıstedıgını alıo vay be! Sızınde kocalarınız bole mı yoksa benım hormonlardan mı ya! 

35 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim ki yapmaz böyle şeyler. Dışarı falan çıkınca 100 kere sorar canın birşey istiyor mu alayım diye .ama esin ayrı bir cinsmis canım k bakma da karpuz dediğin ne ki ya pahalı değil sonuçta hayır bir de olsa ne farkeder hamile esin istemiş sonuçta. 
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından

K.bkma bcm benden o adam olacak ama olamamis kocana yaziklar olsun bi hamilenin istediği naail almaz tmm gercekten bazen alınmıyo cok seyler canim çekmiştir yiyememisimdr ama sonrasında oyle ypmasi cok ayip yani kiyamam INŞALLAH nasip olurda yersin cok iyi anliyorum seni butun vebalin o kocanın başına gelsin yzk bu dünyada hamileyi sevindirmek gibisi mi var RABBİM cennetin kapısını aciyo sevindirene cok üzüldüm şuan :(:angry:

0 oy
(4 puan) tarafından
Sende hata ben o aldıklarını görsem yedirmem burnundna getiririm para yok borç çok onları nasıl alabiliryosun derdim 
0 oy
tarafından
Yok canm swnin kocan yanlis bi karpuzun lafimi olur 
0 oy
tarafından
Acaba hamileligin boyunca cok mu aşerdin 
0 oy
(441 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden hakkını hiç yiyemem alma desemde bulur buluşturur alır asla hayır demez hiçbir konuda sağolsun 
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama senin eşin düşüncesiz. Önce seni ve bebeğini dusunmeli. Benim eşim öyle değil çok şükür. Benimde eşimden en çok istediğim şey karpuz:)
0 oy
(89 puan) tarafından
Wlla bnde meyve yemeden duramam cok canim istiyo hamilelikte.cok sukur esiminde hakkini yiyemem adam ne desem aliyo cocugumuz iyi olsun sen iyi ol kendine bak diyo bn ne istersen getiririm diyo.cebinde parasi olmasa bile asla belli etmiyo muhakkak aliyo adam ya kurban olurm .tabi cok sorunlar yasadik ama cok seviyorm adami ya
0 oy
tarafından
Benim esim boğazına düşkün değil ben ne isgerdem o alır artık kızıyor bakkaldan cok dir :))))
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Şimdi  buraya esimi yazsam olmaz canim bin şükür ama.esin büyük terbiyesizlik yapmış düşüncesizlik bu
0 oy
tarafından
Ben cahillik oldugunu sanmıyorum ya bencillikten başka bir şey değil cahil olsa bile yine canın ne istiyor diye sorar bir insan. Kendi midesini düşünen biriymiş sadece anladığım kadarıyla.
0 oy
(616 puan) tarafından
Allaha sukurler olsun boyle degil canim hamileyken aserdim kac km oteden bulduk ve aldi cok fazla bi paraya hatta   suan emziriyorum gne ne istesem alir yani esine bunu guzel bir dille soyle hic bhne bulmdan almasi lazim yani
0 oy
tarafından
Valla benimki çok şükür her evden çıkışında sorar bana canın bise istiyomu diye isterse sölüyorum istemezse saol diyorum allah razı olsun ondan
0 oy
(3,136 puan) tarafından
 uygulamada bebeğimizden bize her hafta mesajlar oluyor ya. 13.haftamda şeftali kadar oldum artık ve annecim babama söyle sana şeftali alsın. Bunu senin istediğini değilde bebeğimiz istiyor gibi şeyler yazıyordu. O mesajı eşime okuttum o zamandan beri evden şeftaliyi hiç eksiltmez oldu. Her meyveyi alır ama şeftaliye ayrı özen gösterir. Çok şükür yemek konusunda hiç cimrilik yapmaz. 

Demem o ki sende uygulamadaki mesajları eşine okursan belki işe yarayabilir. Bebeğin sağlığı için önemli falan söylesen
0 oy
(762 puan) tarafından
Valla kuzum benim eşim bir dedigimi iki etmezdi alırdı ama senin yerinde olsam ağzıma geleni söylerdim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 654 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
+4 oy
37 cevap 1,234 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 583 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 719 göst.