0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar şöyle uygun guzel yikayan bir bulasik makinasi alacagim da ama ilk defa kullanacagim bulasik makinasini. Nasil programli olsa daha iyi olur biomiyorum. Beyaz alacağım renk önemi degil. Hangi marka daha iyi alt markalarda olur.

12 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum cnm elektronik şans işi ya bosh alma diyorlar parçası yok bozulunca çok pahalıya yapiliyormus
(867 puan) tarafından
Yaaa pekii canım
(1,298 puan) tarafından
Kesinlikle arçelik son makınasını tavsiye ederim bende yenı aldım 6144 serisi istersen youtobe den videolara bak anlatıyor özelliklerini 58 dk kısa program mis gıbı yıkıyor bulaşık tabletım bim olmasına rağmen
(867 puan) tarafından
Arzumm canım bi bakar mısın Bu dediğin makinadan aldım. Ama tuz ile ilgili bir sorun olacak.  Tuzu koyacağım yer kuru yani su hiç yok internette izleduklerim hepsi ağzına kadar su var tuzu öyle koyuyorlar. Sen nasıl yapıyorsun
(1,298 puan) tarafından
Suyun içine ekle hiç bişey olmaz canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım Grundig kullanıyorum 9 program hepsini de kullanıyorum nerdeyse fiyatida uygundu bir bak istersen rengi gri
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Valla Vestel aldık elektronik belli olmuyor şansın varsa iyi yoksa çöp oluyor bilirsin zaten üç programli benimki iki sene oldu tık demedi bakalım ne kadar gidecek güzelde yıkıyor
0 oy
(619 puan) tarafından
Ben vestelin 2 programlisini kullanıyorum. Hep uzunda yıkıyorum. Gayette memnunum. Hayırlı olsun simdiden
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Ben aeg almiştım. 7 programlı ama genelde tek program kullaniyorum. Hep 30 dakikada 60 derecede yikiyorum. Simdiye kadar hep tertemiz yikadı. Tek sıkıntı ici biraz dar ,  bir üst modeli daha genisti. Aeg tavsiye ederim canim.  
0 oy
tarafından
Ben Altus kullaniyorum cnm. Çok memnunum. Fiyatı uygunda. 
0 oy
tarafından
Sakın 4 programdan asagi alma cnm. Yoksa saatlerce yikar. Kisa programlari olsun mesela 1 saatlik yikiyorum hep
0 oy
tarafından
Bende yeni alacağım 2 bebeğim. Var artık zamanım olmuyor yemek yapabilirsem ne alâ.

Ben istediğim kısa programı olacak yarım yük yıkama özelliği ve Extra hijyen özelliği istiyorum profilonun bi modelini buldum tam istediģim gibi kismetse onu almayi düşünüyorum 2000 - 2500 arası idi fiyatı hepsiburada da 
0 oy
(1,298 puan) tarafından

Kesinlikle arçelik son makınasını tavsiye ederim bende yenı aldım 6144 serisi istersen youtobe den videolara bak anlatıyor özelliklerini 58 dk kısa program mis gıbı yıkıyor bulaşık tabletım bim olmasına rağmen

0 oy
tarafından
Annem altus aldı 4 programlı 1800 lira hem uygun hem de çok memnun yıkamasından. 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 161 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 335 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu