0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kizlar akıl verin bana nolur cok bunaldım artık.biz gurbetteyiz her iki tarafa da uzağız 3 yıldır burda oturuyorum ne bi çevrem ne bi arkadaşım dostum var esim bi çevre edinmeme izin vermedi zamanında bu yıl bi arkadas edindim oda taş çatlasın birbirimize gidip gelmemiz beş parmağın beşini geçmez kadinin eşiyle benim esim aynı yerde calisiyor zaten esim tanıştırdı bizide  birbirimize de yakın oturuyoruz bugün dedim ki yemege çağıralım hemen bahanesi hazır ben yorgunum ben o insanları sevmiyorum istemiyorum bayramı burnumdan getirdi bugüne kadar bi bayramda da kapım bi kere calmamistir esimde kimseye gitmez kimse de bize gelmez bütün gün evin içindeyim artik cok bunaldım.1 yaşında kızım var onunla da ilgilenmez yani çocuğumun babasi varken kizim bildiğiniz yetim büyüyor insan evladını bi kucağına almaz mı bi opmez mi yok 10 dakika iş yapmaya gidiyorum hemen cocuga bağırıyor zaten bana hic yardım etmez yemegi yer telefonla oynar yatana kadar bide yaptigim ise laf eder insan yediği içtiği şeylerin kabuğunu çöpe atmaz mı nerde yerse ora bırakıyor pisliğini.simdi boşan diyeceksiniz onuda dedim bu kez cocuk kalsın sen valizini topla git nere gideceksen diyor zaten cocugu sana vermezler ben bi bakıcı bulur baktırırm diyor hayir zaten cocukla bi alakan yok cocugu niye yanında tutmak istiyorsun akıl verin kızlar napim ben 

7 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen bi biblo abajur al oda aynı işi yapar sanki evdeki saksı sinir oluyorum böyle adamlara ya allah sabır versin cnm
(72 puan) tarafından
Onların gene bi işlevi var kocamin oda yok.
(351 puan) tarafından
Zaten devlet vermez cnm ona hiç korkma sen devlwt artık önce anneye veriyor onhnla korkutuyor seni dengesiz
(72 puan) tarafından
Maasi iyi ben çalışmıyorum bu yıl universitem bitiyor gene de vermezler demi
(351 puan) tarafından
Hayır cnm daha küçük ve sana muhtac
-Reklam-
+4 oy
(14,036 puan) tarafından
Eşin insan mı ya
(72 puan) tarafından
Vicdani yok empati yoksunu bi insanda bunlar yoksa ne denir baska bilmiyorum.
(14,036 puan) tarafından
Tamamen oksijen israfı kusura bakma eşin ama
(72 puan) tarafından
Niye kusura bakayim canim doğru söze ne denir
0 oy
tarafından

Erkeklerden ilgi beklemek vapur iskelesinde uçak beklemeye benzer valla çok doğru gerizakalııı adam sinir oluyorum böylelerine 

(72 puan) tarafından
Ben ilgi beklemiyorum ki zaten sadece evde bi birey olduğumun benimde normal insanlar gibi bi dost arkadaş edinmeye ihtiyacım olduğunun dertleşmek konuşup muhabbet karşılıklı birer kahve içmek istememin normal bisey olduğunu anlasa yeterli
tarafından
Anlamaz canım 13 yıldır benim adam anlamadıysa ı hiç anlamaz
(72 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ne diyim.bakalim mevlam neyler neylerse güzel eyler
0 oy
(75 puan) tarafından
Ne zihniyeti bozuk insanlar ya ne demek yani Vala ben burda açılan postlari görünce 1 yaşıma daha giriyrm
(72 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu sadece buraya yazabildiklerim canim bugün o oturduğun koltugun parasini da ben verdim kalk git evimden dedi bende cektim gittim bu kez peşimden gelmiş anahtarı almadan annemgili aramış senem gitti cocuk icerde kaldı ağlıyor diye geri döndüm evladım için
(75 puan) tarafından
Çocuğunu da al git niye öle birine çocuk bırakacn ki
(72 puan) tarafından
Olduğumuz yer çok küçük merkeze cok uzağız günde bi kere otobüs var annemgilin oraya oyle ha deyince gidemiyorum hoş zaten 5 kuruş param da yok
(75 puan) tarafından
Yapma ya Allah yardım etsin
0 oy
(3,916 puan) tarafından
Ne kadar ayaklar altina almis seni yaaa... ne demek çocuğu  birak sen gidersen git... yokk yaaa.. adama bak hiccc yapıci olmasin aman bir yerleri eksilir.. bebekle ilgilenmez bir is yapmaz ama kadın  isyan edincede bebegi birak sen git... deli oluyom böyle  burnu  yere düşse  almayacak asosyal tiplerden. 

Yapmak  yerine daha cok yıkmayı  seven asalaklardan... sanki sen hizmetlisin sanki senin duygusal ihtiyaclarin yok...Allah selamet versin eşine  istikamet versin gönlünü  kalbini güzelleştirsin eviniz cennet bahcesine dönsün  inşAllahhhh. 
(72 puan) tarafından
Amin canim allah razı olsun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bigun de ki tamam cocukta senin olsun ben calisir gusel bi hayat kurarim o zmn zaten o kemdisi gelmek ister de bakalım napicak. Cocuk onlarin agzina sakiz olmus cocugu kadini eve ve evlilige baglayan arac olarak goruyolar esin sunu hissetsin, kafan atarsa cocugu bile birakip gidersin gibi. Bemde kizimi bırakamam ama kavga aninda derim ki gozum donerse canimdan cok sevdigim kizimi bile gormem birakir giderim, sonra guzel bi hayat kurunca onu da alirim zaten kemdi gelir vs derim..
(72 puan) tarafından
Bugun evden kovdu bende cektim gittim zaten hemen peşimden gelmiş anahtarı da almadan bu kez annemgili aramış   cocuk icerde kaldı ağlıyor diye hemen gitmedim eve yarim saat bekledim oyle gittim onda da beni kandırmış zaten geldigim de cocuk uyuyordu
(7,791 puan) tarafından
Diyorum ya çocuklarını biz kadar düşünmuyolar gerçi eşim ilgilenir ams sanmam yani ben kadar cok sevdigini... Ama ilk kavgada cocuk benim der. En son atti kafam istemiyorum dedim kizin da senin olsun ben bekar hayati yasar gezer tozar istersem gonlume göre de evlenirim falan :D ondan sonra sut dökmüş kuzuya döndü.. iş ciddiye binse dişimi tirnagima takar ugrasir slirim kizimi tabi o ayri :)
(72 puan) tarafından
Canim benim ki kavgada konusmaya bi başlarsa sustura bilene aşk olsun dinlemez sadece kendi konuşur bugün bile 1.5 saat sadece kendi konuştu konuştu derken hakaret etti yani ben sesimi bile çıkarmadım daha fazla konuşmasın diye
0 oy
(304 puan) tarafından
Ayy canım Allah kolaylık versin sana ya. Nasıl biri utanmadan bide 10 dk bile bakmadığı kızı alırım mı diyor? Hakaret edecem ama bayram var işte.

10 15 günlüğüne ailene gitsen olmaz mı 
(72 puan) tarafından
Malesef 2 ay sonra tayin gorucez ailemle aramda da 12 saat var bide zaten cocukla nasil gideyim kizim hic durmuyor
(304 puan) tarafından
Nasıl gitmeyesin ki? Benim akrabam 40 içindeki bebeğiyle 14 saat yol gitti. Neyse keyfin bilir.
(72 puan) tarafından
Keske keyfimin bilecegi sey olsa canim bilet almaya param yok ha şimdi sen dersin kocanın verdiği paralardan biriktirseydin diye de koca yerine koyduğum adam bana 5 kuruş para vermez 3 4 ayda bi 100 tl para verirse verir onuda lazim diye geri alır

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 918 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 596 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 351 göst.