0 oy
271 göst.
Moda kategorisinde (749 puan) tarafından
Ya bıktım ya  bı insanın hamileliği. Bulantiyla geçermiş canimdan bezdim ya sırf bu yüzden çocuk yapmak istemiyorum. Dayanamıyorum ya   o kadar kötü binhamilelikkkii 

13 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Teyzem sabah kustu 2 saat sonra doğuma gitti su içse lavaboya koşardı vallahi çok zor Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Bunye meselesi ya. Allah yardımcın olsun zor. 
0 oy
(734 puan) tarafından
İlaç yazmadimi doktor
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim ki de zordu 2 haftalık hamileyken mide ağrım başladı doğurana kadar devam etti kusmalarda çabası allah yardımcın olsun çok zor 
0 oy
(13 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim 6 haftalıkken başladı bulantılar 18 haftalığım ve hâlâ devam ediyor hap atmadığım gün perişanım
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben de senin gibiydim 7. Haftam da başladı kusmalarım 22.hafta bitti. Tam kurtuldum derken bacak uyuşmam başladı. Üstüne mide yanması eklendi derken sol bacağımın üstüne basamaz hale geldim. Resmen sakat gibiydim. Yeter artık doğursam da kurtulsam diyordum demez olaydım. Covid geçirdim erken doğum oldu. 32 haftalık doğum yaptım bebeğim 1 ay küvez de kaldı. Çok pişman oldum şimdi de diyorum keşke o ağrıları çekseydin de isyan etmeseydim. Allah Sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Benim bebegim doğdu 3  4 aylikti anca oyle gecti bulantilar 

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kaç aylık hamilesin. Benim ilk 4 ay öyleydi. Dördüncü aydan sonra bitmişti
0 oy
(964 puan) tarafından
5 aya kadat cektim hic bisi yiyemiyodum tek yedigim ekmek makarna o kadar her gun onlarla besleniyodum sadece
0 oy
tarafından
Sabah uyanır uyanmaz leblemi ye bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Tamamen bünye meseslesi ben 1 kere bile kusmadm canm . Salatalik ye cubuk krKer ye biraz alan bulantini
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi tek degilsin
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bende 5 ay felan kusmustum çok zor ama geçiyor asıl iş doğumdan sonraymis

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.