0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından
Kizlar cok bunaldim bilen bilir esimin dayagi laflari kufurleri kiskancliklari yoruldum artik ya cok asiri kiskanc ne wp kullaniyorim ne baska bisey telefinuma senede 1 kontor attiriyor aksama kadar kiminle konusutorum diye telefonj caldirip kapatiyor mesela ben icerideyim o disarda balkonda suphe edip oradan caldiriyir annemle veya baska biriyle konusurken ariyor benide birlestir bende duyuyum kim diyor telefonum un gecmisini cikarmis turkcellden sonra bi ters kelume kullansam hemen siddete basvuruyit daha 10 gun olmadi bacaklarima kabloyla giristi resmen cenem morarsi kolum morardi sabir sabir 3 senedir yoruldum artik ya ama korkuyirum bi yandan akrabalari hic iyi degil sonra barisirsak basima kakarlar diye gidonce hersey daha kotu olur diye bilmiyorim ya allah askina ucuk cevaplar vermeyin bende boyle olmak istemiyorim ama.mecburiyet diyelim ama canima doydum artık  

29 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar hepinize tesekkur ederim internetim yoktu cevap veremedim hepinuze sizin dediginiz gibi yaptim babamin evine gelmistim zaten gitmedim ama nasil altindan kalkarim bilmitorum 2 cicukla ailemin durumu da iti degil elini attigin yer para ile isliyor dua edin lutfen
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu adamı hastahaneye kapatmak lazım.sennabbana git boşanmak bir çözüm ama istemezsen oturur aileler konuşur olmadı tedavi edilir. Gerçekten paranoyak
(271 puan) tarafından
Evet normal degil ama tedaviyi de kabul etmiyor
0 oy
tarafından
Git ve bidaha gelme sakın eşinin durumu hiç iyi değil piskopat gibi bisey olmuş hakkınizda hayırlısı olsun
(271 puan) tarafından
Gelmek istemiyorum ama 2 cocukla ailem nereye kadar kabul edecek
0 oy
tarafından
Bacım mümkünse o insan taklidi yapan hayvanla barışma kusura bakma bunları yapan birine iyi bile dayanmissin 
(271 puan) tarafından
Dayandim ama 3 sene benden cok sry goturdu
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa git ve dönme o kiskanclik değil hasta adam sana o kadar yüklenmeye asla hakkı yok üç beş yıl daha katlanayim dersen hasta olursun canına yazık değil mi bir ******** için degmez
(271 puan) tarafından
Zaten hasta oldum ruh sagligim bozuldu iyice sabir diledikce olmuyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canm senin eşininki kıskançlıktan çıkmış hastalık olmuş resmen bu kadar kıskanma olurmu pis herif
(271 puan) tarafından
Kiskanclik degil eziyet bu
0 oy
(402 puan) tarafından
Böylesi bi adam gün gelir allah korusun canınızı da alır.yapmaz demeyin her gün kaç kadının başına geliyor bir anlık kavgaya bakıyor.ailenize dönün.iş bulun çalışın kendi düzeninizi kurun.benim annem de kaç yıl sabretti.sonunda boşandı çalıştı.keşke daha önce yapsaydı.
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bu zamana kadar gitmediğim hata gitmediğim için bunları yapabiliyo..  baskiladigi için seni sana herşey mubah olarak görüyor burnu surtmeli. Sende şuanda onsuz yapamam hissi çok fazla ama sen gidersen o gelicek kapına kalırsan da aynılarını tekrar tekrar yasicaksin.. bu yazıdan kurtulmak istiyosan aynı değil farklı yaklaşman lazım. Ailen ya sana bakmakla yükümlüler zaten 
0 oy
(5,949 puan) tarafından

O adamın  psikolojik problemleri  war acilen  kapatılması lazım 

We sen o adamdan  hemen bosan  git  ailenin  ewine  birdaha  geri dönme 
0 oy
tarafından
Esin kıskanç değil hasta arkdaşım.  Kıskançlık çok güzel diye normal gören kadınlarda var  seven kıskanır diyen  kişiler var. Ve esin özgüveni  yok korkak ödlek  bir yaratik  olmalı ki seni sürekli  irdeliyor.  Dili eli kolu bacağı kopsun inşallah kadına mazluma  kalkan eller kopsun
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Gitmeden önce annene ve babana durumu anlat, eğer bana ve çocuklarıma sahip çıkacaksanız gelicem de. Bu psikolojisi bozuk adamla durman senin için de çocukların içinde daha tehlikeli. 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Şizofren o adam ne barışması kızım bırak git ananın evine çekilir mi böyle biri bosver sen 
0 oy
tarafından
Çocuğun yoksa hiç dönme asla ve asla.
0 oy
tarafından
İyi yapıyorsun bacım..kaç kez daha geleceksin dünyaya canını yolda mi buldun ne için yaşayacaksın bunları yazık değil mi? Bu zulüm değilde nedir. Sakın geri dönme bu adam değişmeyecek de öyle bişey geçmesin aklından.
0 oy
tarafından
Canım valla topuklarını totona vura vura kaç git o evden. Yazık değil mi böyle bi şizofrenle ömrünü heba etme değmez. Olan sana olur. Zamanla sen bile kendinden şüphe etmeye başlarsın acaba yanlış bişey mi yaptım diye. Resmen aldığın nefes bile şüpheli olmuş onun için kaç kurtar kendini canım Allah yardım etsin sana inşallah 
0 oy
tarafından
Ya bırak ne barışması allah aşkına hasta bu adam hasta farkına var onun bi bu kıskançlık vs değil bu ruh hastalığı normal bir davranış değil kıskanan insan sevdiğinden kıskanır sahiplendiği için kıskanır sakınır saklar sever korur kıyamaz birak kabloyla dövmeyi saçının teline yel değse ciğeri sızlar gitsin psikolojik tedavi görsün biran evvel 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canm hala iyi mi yaptim diyosun..hic mi kiymetli degil canin..insan bole bi adamla neden hala evli kalir ki..caresizim laflarini ben pek kabul edemiyorum cbki bu hayata bi kez geliyoruz ve dayak yemek icin ya da her gun mutsuz olmak icim gelmiyoruz..asla donme o eve..o cocuklara da yazik etme..ole bi adamla ayni evde yasayan cocuklardan hayir gelmez asıl..tedavilil cbki o..
0 oy
tarafından
Saçmalama konuşsun dursunlar eğer yeniden başlama kararı alırsan da psikologa gitme şartı koyun adam normal değil hayatı zindan eder sana bu adam bacım tedavi görmesi şart. Kafasında neler kurmusta sana eziyet etmis. Rabbım yardımcin olsun ama kesinlikle tedavi görmeden dönmeni tavsiye etmem
0 oy
(590 puan) tarafından
allah yardımcın olsun çocuklarında psikolojisi bozulur, bi işe girip calışşan cocugunada annengil fln baksa. o adam düzelecek gbi dgl hasta, benzer bi olayı kuzenim yasadı boşandı, baskasıyla evlendi çok mutlu. bu kadar eziyete dur de boşverayaklarının üzerinde durmaya calış allah yardımcın olsum
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Gidip geri barismayimi dusunuyosun sakın bariscaksan niye gdiyosun ozaman git ve bida donme ailen bile kabul etmeese bi sure sonra evlatlarini al git siginma evine ama o adi adama donmeeeee 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
33 cevap 1,375 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,561 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 867 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu