0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
64 kılıyım su an 55 kg olmam lazım ama yok haftada 10 200 max 500 gr veriyorum bazen hiç veremiyorum tahlil yaptırdım herşey iyiydi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir yerde mutlaka yanlış yapıyosundur canım günlük  aldığın kalorileri gözden geçir bakalım
(72 puan) tarafından
Canım diyetisyenim ne liste verdiyse onu yapıyorum ya ekstra hiç birşey yok yani
tarafından
İyide diyetisyen bu duruma ne diyor peki
(72 puan) tarafından
Uykusuzluk stres kan değerleri olabilir diyor ama bu kadar etkiler mi uykusuzluk stres çünkü değerlerim normal
tarafından
Canım fazla gelen bişeyler var demekki listede nasıl diyetisyen anlamadım baktı olmuyo listeyi değiştirmesi lazım ben de gittim kaç sene önce diyetisyene ve çok işe yaramıştı
(72 puan) tarafından
Değiştiriyor da canım ne bileyim yediğim çok bisey de yok ama olmuyor
-Reklam-
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Alman gerekenden az alıyorsan vücut kendini koruyordur yağ kas oranına göre beslenme diyeti en sağlıklısı 
(4,662 puan) tarafından
Kür yap ekstra
(72 puan) tarafından
Hiç tarif bilmiyorum ki ya
(4,662 puan) tarafından
Verim ya jsjshs
(2,860 puan) tarafından
Cnm şuan hatta kilo bile alabirsin belli bir kilodan sonra vücut vermeyi kesiyor sakinn diyeti bozma sonra tekrar vericeksin
(72 puan) tarafından
Canım doğumdan çıktığından beri 3 kilo verdim 7.5 Ay oldu 5 aydır diyetisyen gidiyorum ve spor yapıyorum harfi harfine uyuyorum yani
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Kür  istersen  Seher Akgül  e göz at derim
(72 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Kan değerlerinize baktırdinjzki demir ve b12 eksikliği kilo alımını engeller .

Bide troidler
(72 puan) tarafından
En son bakıldığında gayet normaldi bir kaç gün sonra yine vereyim bari
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Hurma diyeti var canım Ender Saraç öneriyormus ondan dinlemedim ama yapanların yorumlarını okudum olumsuz bir şeye rastlamadım . Bu geceden başladım ben bir hafta yapacağım inşallah rabbim azim ve sebat nasip ederse :) 
(72 puan) tarafından
Amin canım inşallah kolay gelsin sana
0 oy
tarafından
En guzeli ac kalinarak veriliyor ama benim bebegim var hem sütüm gider hemde halsiz duserim diye yapamiyorum. Erkek kardesim.2 gun yemek yemiyor hop diye veriyor ya. 
(72 puan) tarafından
Yok ama o geçici kilo kaybı hatta şu kaybı o yağdan gitmiyor ki
tarafından
Olabilir canim dogru
0 oy
(299 puan) tarafından
Hormonlara baktinmi
(72 puan) tarafından
Evet normal hepsi ya
0 oy
(299 puan) tarafından
Günde kaç litre su iciyosunn diyetisyen hiç mi sorgulamadi biseyleri
(72 puan) tarafından
2.5 lt içiyorum uykusuzluk stres hormonal diyor ama değerlerim normaldi e bebekten illaki uykusuzluk stres yorgunluk var
0 oy
tarafından
Canm viryerde mutlaka bsey vardir sen yanlis yapiyirsundr kesinlikle benm arkadasimda dyetistene gidiyor ve hic kilo veremeyen biri harfi harfine uydu 3 haftada 10 kilo verdi masallah hep beraber yanyana gelisimzde bi cay dahi bile icmiyirdu kefir iciyirdu israr etsekte yok uymam lazim diyirdu o cayi bile asla icmiyirdu
(72 puan) tarafından
Ya arada illaki kaçamak oluyor ama kaçamak mesela söyle 1 bisküvi 1 elma gibi ondan da bu kadar etkilenmez ki bence
0 oy
(1,691 puan) tarafından
canim belki kilo vermen yavaslamistir
(72 puan) tarafından
Evet çok çok hemde hatta tamamen yavaşladı neden ama
(1,691 puan) tarafından
direnc kilondasindir canim onun gecmesi icinde metabolizmani sasirtman gerekiyor 3 gunluk falan sok diyet uygula sonra yine eski yemene don metabolizman sastigi icin vermen devam edicektir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 116 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 458 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ikbal (48,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.