0 oy
2,499 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk gelin ve torun mu daha iyi oluyor diğerleri mi siz ilk gelin misiniz ailenin ilk gelini olmak ister miydiniz sizce hangisi daha çok seviliyor değere biniyor 

62 Cevaplar

+12 oy
(3,446 puan) tarafından
4 geliniz..

Rezillik çıkaran ağza eden değerli..
(2,719 puan) tarafından
Tam olarak bu şekilde.
(13,724 puan) tarafından
Ya sen nerelerdesin hanımefendi? Gelir gelmez de doğru yorumlar falan hayırdır :D
tarafından
Ben o rezillik çıkaran ağıza eden gelin :D aşırı kiymetliyim bir dedigim iki olmaz bilin istedim :D
(3,446 puan) tarafından
Ooo mirveee bacım buralardaym bı kaç gündür temelli dönüş yaptım memlekete :D

Walla kızlar toptan söyleyeyim
Maddi manevi en ince düşünüp hediyeler alan benim  diğeri bir TL gözünden çıkarır vermez filan ama ona en sevdiğimiz gelin sensin ayakları s...im böyle ise :D
(13,724 puan) tarafından
Ne kadar  sevindim adını görünce anlatamam :)
-Reklam-
+3 oy
(616 puan) tarafından
En çok sevilen oğlanın eşi ne olursa olsun hem değerli hem en sevilen oluyor. Bence ilki ortası sonu yok. 
+2 oy
tarafından
Valla sonrakiler gelince ilkinin bi kiyemti kalmıyor ilk gelin genelde her kahirlarini çekiyor dger gelinler öyle olmadigi icin kiymetli oluyolar
(1,850 puan) tarafından
Aynen öyle oluyo
tarafından
Vala ben en son gelinim en büyük eltim ve diğerleri kaynanmn burnundan getirirler kaynanamn da onlara yağtgnı onların gözü görmez ona çok üzülür o yüzden beni çok sever kaynanam
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Aman beni allah sevsin yeter  :)
+1 oy
(2,947 puan) tarafından
Tek gelinim deger dediğin herkese göre değişir. Simdi ben düşünüyorum değer görüyor muyum diye yok görmüyorum çünkü kaynanamın ağzının içine bakmam kendi bildiğimi yaparım onun istediği gibi bir gelin değilim. Ama onun istediği gibi bir gelin olsam oo ne değerli olurum gözünde ama o zmaqn da ben ben olmam kaynanam olmuş olurum:)
tarafından
Kendimi gördüm sjsjsjsjsj bende hiç tinlamam yapmam dediklerini bu yaşa kadar gelmişim şimdiden sonra karakter mi değiştireyim , benliğimi mi kaybedeyim? Ben böyleyim ister sevsin ister sevmesin. Sonuçta ben sevmiyorum kolay kolay hiç kimseyi sadece saygı duyuyorum. Sevmem için karşımdaki kişiye içimin ısınması lazım :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kötü olan yaranir :D değerli olur
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Göreceli aslında ya bu. Vallahi son gelinim ben sewiliyorum da ilk gelinlerini bilemem hiç samimi olmadım.sormadim da
0 oy
(27 puan) tarafından
Ben ilk gelinim kızımda ikinci torun çok seviliyoruz :)
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Ilk gelinim, ikincisi daha gelmedi bilmiyorum görücez:)
0 oy
tarafından
Ben ortanca gelinim büyük ve küçük eltim çok rahat valla kaynanam hiç gitmez onlara hep bana gelir ben ilgilenirim herşeyiyle ama bişey diycem olsan onları tutar toz kondurmaz onlara 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İlk gelinim şuanlık. Eltim yok bakalım hayırlısı canım 
0 oy
(594 puan) tarafından
İlk gelin benim benden 1 yıl sonra eltim geldi ama biz eltimle kardeş gibiyiz valla Allah yokluğunu göstermesin çok severim onuda severler benide öyle ölçüm hiç yapmadım açıkçası :))) 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İlki sonu bilmem ama hangi oğul cok seviliyorsa onun karısı da çocukları da en değerli oluyo onu biliyorum 
0 oy
tarafından
Ben ikinci gelinim ilk gelin yani eltim kaynanamın yeğeni oluyor. Buna rağmen onu benden üstün tuttuklarını yada bana daha az değer verdiklerini hiç bir zaman hissetmedim.
0 oy
(3,835 puan) tarafından
İlk ve tek gelinim ama eltim olsun isterdim aslında var ama kayınbabamın ilk evliliğinden yani üvey oluyor ve yaşı benden büyük benim yaşımda çocuğu var 
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Gelen gideni aratır mantığı bence ben ıyim tabi ki gelen benim kadar olmaz ahh o gelin daha iyidi derler:))) tersi olursa da kismettt:DDDD
0 oy
(579 puan) tarafından
2 ci gelinim 1 gelin vefat etti kimse sevmezdi zaten onu kimsede konuşmazdı bende 1 kere gördüm bidaha görmedim 3 cu gelinde sevilir önemli olan Allah'ın sevmesi o sevmiş bu sevmemiş hec umrumda olmaz Allah senden razı olsun yeter 
(579 puan) tarafından
Doğrudur canım eşim o konuda kimseye laf ettirmez saolsun lafta etmezler sadece etek giysin derler bende pantolon giymeye devam ederim ☺️☺️☺️
tarafından
Ne giyer giyersin kaç yaşında insansin esin anlayışlı olmasına sevindim. Gerisi önemli degil
(579 puan) tarafından
Aynen öyle canım beni bide hiç etekle görmemişler yani görseler eyvallah ben hep pantolon giyerim eşimde der o Türk ona herşey serbest ☺️☺️
tarafından
Kesinlikle eşinizin desteği güzel Masaallah ömür boyu sürsün inşallah
(579 puan) tarafından
Aminn cümlemizin inşallah canım
0 oy
tarafından
Deveye dikennnn yarar insanı öpen bacım kim ağza s.ciyorsa o en değerli olur
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Hep olk ve tek gelin oldugum icin hic degerim yok sanirimm. :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Umrunda olmaz kendi sevdiklerme bakarım ben .. ama gerçek şu kim kötüyse o değerli olr

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayalperestt (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 214 göst.