0 oy
2,709 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk gelin ve torun mu daha iyi oluyor diğerleri mi siz ilk gelin misiniz ailenin ilk gelini olmak ister miydiniz sizce hangisi daha çok seviliyor değere biniyor 

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangisi daha değerli olur bilemem ama ilk gelinim İnşallah sonuncu gelinde beter olurlar ve gözlerimle görürüm.
-Reklam-
0 oy
(14,473 puan) tarafından

Valla  6 elti olcaz.

Şuan 3. Nişanlı daha.
O yüzden bişey diyemiyorum:D

0 oy
(845 puan) tarafından
Tek gelin benim çünkü tek oğlan :)
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Benden iyisi gelirse o değerli olsun valla
0 oy
(2,291 puan) tarafından
İlk gelinim ama her zaman menfaat için sevildim işleri düşünde araniyorum ama diğerleri hep istedikleri gibi yaşıyor konuşuyor onlar daha değerli
0 oy
(9,625 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Torun olarak hepsi eşit kaynanamlar için ama gelin olarak ben daha çok el üstündeyim ve diğer iki eltimden yaşça küçüğüm 
(0 puan) tarafından
İkinci gelin misin yada ilk gelin misin
(9,625 puan) tarafından
Üçüncü ve son gelinim yaşım küçük diğer ikisinden
0 oy
tarafından
İki yüzlü gelin daha değerli oluyir
0 oy
(603 puan) tarafından
Valla ben ilk gelinim ama değerli olur muyum bilmem dikşm sivri çünkü ezdirmem kendimi 
0 oy
tarafından
Aile hangi evladını daha çok seviyorsa o gelin değerli oluyor ilke sona bakmiyor
0 oy
tarafından
En küçük daha kıymetli çünkü isteyerek aldılar.
0 oy
(644 puan) tarafından
Deveyi diken insani ...... yaranır cnm 
0 oy
(31 puan) tarafından
Ikinci gelinim ikimizi de b*k yerine koymazlar :D
0 oy
(317 puan) tarafından
walla hıc oyle Bı dusuncem olmadı en cok benı veya cocugumu sewsınler diye tam aksine sewmesın ler de karısmasın lar :)) zaten rahmetli oldular 
0 oy
(700 puan) tarafından
İlk ve tek gelinim çok şükür sorun yok
0 oy
tarafından
ilk gelinim başka da yok şimdilik iyiyiz çevre akraba da ilk gelin diye severler hatta ilk torun benim çocuğum mesela bebeğim çok değerli herkesin yanında 
0 oy
tarafından
İlk ve son gelinim bişey diyemicem :D
0 oy
(300 puan) tarafından
bizim ailede kaynana tarafı yani gelin gelin iste hangisini essek gibi kullansalar odur
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Tabiki sonundan gelen daha kıymetli. İlk gelinim ve kaynanam bende öğrendi kaynanaligi şimdi eltime sesi çıkmıyo Hem kaynım hemen parlıyor bişey dediğinde Hemde eltim kendine laf soyletmiyio. Onlara ses yok ama bende yeri geldiğinde lafımı söylüyorum içim soğuyor en azindan
0 oy
(2,167 puan) tarafından
3 geliniz şimdilik bir gelin daha gelecek hayırlısı ile.. ama inanın en çok fena olan yırtık olan lafını düşünmeden konuşan daha çok kıymetli oluyor bizde kimse öyle değil ama ilk gelin biraz değişik onun dışında benden yanan bir sorun yok severler beni eşimin ailesi :) 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Böyle bir standart mi var :)))

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 112 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesegül (2,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.