0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annemle konuştum telefonda ağlıyordu.  Babamla tartışmış yine annemin yüzüne vurmuş kolunu bükmüş.  Kardeşlerime Dayak Atmış babam Eniştem gelmiş Parayı vermiş oda Oturmuş hüngür hüngür ağlamış Nasıl birseyin içindeyim Annem hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Ne yapayım Nerelere Gideyim Cnaim çok Sıkkın Ne diyeceğimi Ne Yapacagimi Şaşırdım Artık.. Ben o Evde Neler Çektim. Şimdi Annem Kardeşlerim Çekiyor Çok Uzuluyirm Ellere Imreniyorum Nasıl Anne Babası Var diye Çocukluğumu Hiç Yaşayamadım Çok Üzgünüm Ağlayarak Yazıyorum Çok Yoruldum. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
CANIM KARDEŞLERİN KÜÇÜK MÜ POLİSE GITSEYDİ ANNEN KEŞKE OFFF OFFF
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
Al anneni biraz yanina 
0 oy
tarafından
Yazık... İnsanın boyunca çocukları varken de hâlâ böyle devam etmesi daha bir acı. Allah hidayet versin ıslah etsin insallah. Gerçekten çok acı ne denir bilmiyorum kardeşim ne ailemde ne etrafımda böyle bişey yaşamadım kimseye de yaşatmasın Rabbim.
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Elleri kırılsın...
0 oy
(25 puan) tarafından
soyleedoklerinin bazilarini bende yasadim canim Allah sabir versin kendini özme bu kadar babana ailede akil verebilecek biri varsa ona yonlendirin onu ama tabi faydasi olucagini zanetmiyorum 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Polisle karakolda hic biisi olmuo emin ol bosuna rezillik cikiyo karakol koselerinde insanin temelli pskolojisi bozuluyo bizzat yasadim yani Allah islah etsin dogruyu yanlisi ayirmasina yardim etsin. Kim ne kadar öğüt verse bos insanin icinde olur boyle duygular cok zor anliyorum seni :(
0 oy
tarafından
Elinden bir şey gelememesi de çok zor. Anneni yanına alsan kardeşlerin var. Allah yardımcinız olsun. 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun canim 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Allah yardimcilari olsun cok zor bi durum babanada Allah vicdan versin insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 382 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 976 göst.