0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ben bazen pilavı falan margarinle yapıyorum parlak oluyor yada çorbalara yağ gezdirmek için biraz yakıp kullanıyorum ama içime de sinmiyor tereyağda pek pahalı ya siz mutfağınızda kullanıyor musunuz yoksa hiç sokmayanlardan mısınız? 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kurabiyelerde kullaniyorum sadece ama çok  sık kurabiye yapmiyorum zaten yemeklere asla kullanmam
-Reklam-
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Ben hiç kullanılmıyorum,kokusu tadı bana çok kötü geliyor
0 oy
tarafından
Bazen kullanıyorum bende pahalı diye ama aslında tereyağ daha sağlıklı ve margarin kokusu değişik geliyor bana. Yemeklere pek kullanmam ama,daha çok tatlılarda kurabiyelerde vs.
0 oy
(10,608 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Arada kurabiyelerde ve tost için 2 ayda 1 paket anca gider. 1 kılo tereyağ her ay gidiyor ama pilava kızın yumurtasını vs
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tatlı kurabiye yapmak için alıyordum arada tereyağ ile baş olmuyor cidden bu ara eşim kahvaltılık sardı kendine alıyor. Ben tereyağ ve zeytinyağı çok kullarınırım 
0 oy
(314 puan) tarafından
Hayır. Annem sadece kurabiye gibi yiyeceklere kullanıyordu. Tereyağı kullanalım onu kullanmayalım dedim. Kaç sene oldu annem de kullanmıyor zaten ben hiç kullanmadım.
0 oy
tarafından

Mümkün olduğunca tereyağı kullaniyorum cnm 

Ama ufaktan. Sana yağına alıştırmaya çalışıyorum kendimi.  Anneme ineği sattirmaya çalışıyorum satarsa sürekli tereyağına para veremem. Şimdi çocuğum olacak onun geleceği için kendimizi biraz kısıtlamaya çalışıyorum. 

0 oy
(44,772 puan) tarafından
Evet hamur işleri için kullanırım yemeklere koymam
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Abimler almışlar tereyağı 1 kilo.

Bide eşim memleketten istetmis.

Nasıl alistiysak margarinle,tereyağı bitsin diye uğraşıyorum

Hiç sevmedim
0 oy
(13,209 puan) tarafından
Hic kullanmadım 
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Kurabiyeler harici kullanmıyorum
0 oy
tarafından
Hic almiyorum kullanmiyorum
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hayır kullanmıyorum
0 oy
(446 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım kullanmam da demiyorum tereyağı kaynanam sağolsun yapıp verir bize
0 oy
tarafından
Yemekleri tereyağı ve zeytinyağı kullanıyorum Tosta hamur işine de margarin kullanıyorum bol bol hemde kalp damar tıkanıklığı na bire bir bir ürün ama insan kullanıyor işte :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yemeklerde değilde kurabiyeleri kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Kullanıyorum tereyağ sanki çok mu organik onun fa içinde koruyucular var maddeler var markette satılanlarda 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Hiç kullanmıyorum. Bulyon ve margarin savaş açtığım şeyler arasındadır :D

0 oy
(966 puan) tarafından
Önceden kullanıyorduk ama şimdi kullanmıyorum. Tereyağ alıyoruz
0 oy
(2,722 puan) tarafından
İmkan meselesi kzuum bn yerine gore degisiyo ikisinide kullaniyrm tereyag cok pahali herseye kullanirsak ooooo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
28 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Minikii (529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 525 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nare88 (123 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,606 cevap

35,057 kullanıcı