+1 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar bana en etkili süt arttırıcı hap önerir misiniz

7 Cevaplar

+1 oy
(928 puan) tarafından
Süt arttırıcı hap hiç duymadım valla ama bitki çayları satılıyor inciri yiyebilirsin dereotu bunlar süt yapar
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
En etkili süt artırıcı sürekli emzirmek ve su içmek
0 oy
tarafından
Sürekli emzirmek saat başı hatta yarim saatte bir her ağladığında bi de kısır dereotu ama gaz da yapıyor bunlar 
0 oy
tarafından
Amaaaa en  etkilisi sütüm var düşüncesi. Oğlum 13 aylık yemek vermesem akiama kadar gene doyuyo sütümle. Maşşalahh 
(10 puan) tarafından
Maşallah sütünüz var demek ki
tarafından
Evet bu düşünce benim sütümü arttırıyo ve tabi su. Sabah kalktıüımda göğüslerim taş hibi olur her sabah . Maşşalah tütütü. Sütüm varmı deme canım.  Sütüm var yetiyor de
0 oy
tarafından
Stresten uzak durmak
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kesinlikle kimyon cayi hem sut artiriyor hemde bebegin gazina iyi geliyor bizzat denedim 
(10 puan) tarafından
Nasıl yapıyon canım
(3,491 puan) tarafından
Bir su bardagi suya bir cay kasigi kimyon cnm kaynat ilit ic gunde iki bardak icebilirsin ben denedim kizim 19 gunluk aşıri cogalttigi icin once sagip sonra emziriyorum genzine gidiyor çünkü  bi dene derim
(10 puan) tarafından
Soğuk suya kimyonü koyup beraber mi kaynatayım canım
(3,491 puan) tarafından
Aynn canim demleme usulu degil kaynatma icemessen biraz tatlandir şekerle tadi cokta kotu  degil ama
(10 puan) tarafından
Tamam canım hemen  deniycem inşallah arttırır sütümü dua et nolur sende
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bol su ve pes etmeden emzirmek emzirdikce daha çok gelecektir benim doktorum bunu söyledi gerçekten de öyle 
(10 puan) tarafından
Emziriyorum  sürekli canım göğüslerim yumuşak olunca sütüm yok zannediyorum dert ediyom kendime üzülüyorum
(4,853 puan) tarafından
Yok canm yumusak olması boş anlamına gelmiyor sen pes etme her an dolu dolu olmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
19 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 87 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Oylumm (1,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
+1 oy
6 cevap 171 göst.

381,695 soru