0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle pandemi sürecinde evlendik. Zaten kendisi askeri personel ve evlendikten 10 gün sonra gitti. Bugün 7 ay oldu görmedim. Kokusunu bile o kadar çok özledim ki. Bomboş evde o var ış gibi yaşamaya çalışıyorum. Bazen oluyor günlerce arayamıyorum, saatlerce yazamıyor. 2 yıl oldu neredeyse 2 kez gelebildi. Çok özledim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yanlış anlama da bu senin tercihin herkese neyin zor geldigini bilmeyip halinize sukredin gibi bişey tuhaf geldi bak sen evinde oturuyorsun bende hastane köşelerinde olmak yerine evimde olmayı isterdim o zaman hepimiz olduğuna sukretmeliyiz ne dersin ?
(2 puan) tarafından
Buraya dertleşmek için yazdım. Evet halinize şükredin dedim çünkü gece korksanız yanınızda eşiniz var, hastalansanız eşiniz var, hamile olsanız eşiniz var. Ben benden daha zor durumda olanlar için şükrediyorum sizde şükredin dedim. Ayrıca sen bişey yapma zaten canım üzerine alın özellikle bişey yap dedim mi.
(2,350 puan) tarafından
Ya nerden biliyorsun yanımızda birinin oldugnu var olupta yokmuş gbi yaşayan insanlar varya azcik empati ya asker esiymissin lafimiz yok ama bide benim dediklerimi dusun
(2 puan) tarafından
Habis hanım niye bireysel alıyorsunuz. size demiyorum zaten özellikle. Ben sadece kendi sıkıntımı arz ettim ki benim gibi olanlar var mı nasıl sabrediyorlar ögreneyim. Bende dayanabileyim. Ayrıca ne sıkıntınız varsa sizin için inanın dua edicem okey. Hayırlı günler.
(2,350 puan) tarafından
Etme bacım bana dua sen kendine dua et biraz konuşurken insanları kırmadan konuşun yeterli iyi günler
(2 puan) tarafından
Ne dedikte kırdık Allah aşkına. Benmi size kötü yorum yaptım da kırıldınız. Lütfen yorum yapmayın ben sizi anladım. İyi günleriniz olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimde asker her gün konuşuyoruz.sej niye konusmuyorsun cnm
(2 puan) tarafından
Benim eşim ırakta ve telefon belli saatlerde kullanabilirler o yüzden görüşemiyoruz biz. Zaten çoğunda da şebeke olmuyor.
tarafından
Bnm eşimde Irak'ta kız.Üs bölgesinde.Turkcell çekiyor oralarda bak.millet superbox alıp internet bile kullanıyor cnm.
tarafından
Eşin operasyonlara mi katılıyor?
(2 puan) tarafından
Bende eşime superbax gönderdim inşallah çekerse bizde görüşeceğiz. Bu pandemi çok vurdu bizi valla. Yeni evlendim 1 hafta gördüm kocamı düğün izni bile vermediler pandemiden dolayı dediler.
tarafından
Senin eşinin bu birliği ile ilgili olur cnm.bnm eşim bir senede 3 kere geldi.gerçi izinleri çoktu.
(2 puan) tarafından
Evet operasyondalar sürekli
(2 puan) tarafından
Eşimin şuan 2 yıllık izinlerini hepsi duruyor. Sadece 10 gün kullandı oda nikah olacak diye.
tarafından
Of canım çoğu birlikler senin eşinin gibi bnmki ev taşınma sebebi ile falan alabildi.normalde vermiyorlar ama YDS ye girdi bak eşim izin alabildi.oyle şeylere izin veriyorlar demişti.deneyebilir.
(2 puan) tarafından
Eşik okuduğu okulun sınavları için izin istedi onlara bile vermediler ki kuzum. Keşke bilsem hemen alırız ev taşırım türkiyeye gelse bile bana yeter en azından gidip görebilirim 2 yıl olacak hem suriyedeydi şimdi ırağa gitti.
tarafından
Az kalmış cnm sabret bir yıl sonra şark görevi biter eşinin bir araya gelirsiniz.bnm daha iki sene var.
(2 puan) tarafından
Yaaa senin daha çokmuş Allah yardımcın olsun. Evlilik hiç sevgililik gibi değil dayanmak daha zor oluyor.
tarafından
Ayla bnm esim d şark görevi biti gelmedi hala oda Irak'ta  Bati doğu diye düşünmeyin komondo hep görevde
(2 puan) tarafından
Aynen benim eşimin görev yeri Kırklareli görünüyor şuanda zaten ama doğuya gönderdiler. Komando dağdan inmemiş gibi bir saçmalık var. Ben razıyım türkiyede olsun da evine gelsin gitsin. Ama sürekli yurt dışında.
tarafından
Kaydırma birlik çıkmış bizede öle oldu
tarafından
Bnm eşimde öyle cnm kaydırma birlik ama komonda değil.
(2 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun inşallah dualarımda eşim ve diger bütün askerler, polisler
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah kavuşursunuz bi an önce. 
(2 puan) tarafından
İnşallah canım Allah bekleyen herkesi kavuştursun  
0 oy
(683 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin asker eşi olmak zordur bilirim 
(2 puan) tarafından
Valla çok zor Allah sabırlar versin hepimize.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 305 göst.
0 oy
9 cevap 442 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bogurlenkisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,300 göst.
0 oy
20 cevap 781 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,314 soru