0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 5 tane 40 gram bileziğim var pandemiden dolayı çok zor durumdayız 6 7 aydır eşm çalışmıyor bez alamayacak duruma geldik normalde 6 bilezikti onu önceden bozmustum simdi tekrardan bozmak istemiyorum altınımi ama zorluk çekiyoruz kızlara kıyafet almam gerekiyor yazlıkları hiç yok sizce bozayim mi siz olsanız napardnz 

34 Cevaplar

+1 oy
(119,344 puan) tarafından
bebegim icin herseyi yaparim ben bozarim bez alamiyosam hic dusunmem
tarafından
Daha öncede çok bozdum eşimin alışmasını istemiyorum çocuklarımın için altinlari  sakliyordum
(119,344 puan) tarafından
adam işsiz se bu donemde is bulamiyosa mecbur bozcan noye alissin zani gelimce koyar yerine
tarafından
Daha 3 yıllık evliyim tekstilde iş var git diyorum gitmiyor kendi mesleği var onda da iş yok pandemiden dolayı o yüzden danışmak istedim
(13,036 puan) tarafından
Is begenmiyor çocuğunun bezini babası da düşünmeli
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kusura bakma ama sorun çok saçma çocuklarim ve evim  için gözüm kapalı bozarım.   Sonuçta başkası için kullanılmayacak.  Eşim bile istese. Terettütsuz veririm

tarafından
Tabikide evlatlarımız önceliğimiz eşimin böyle alışmasını istemiyorum zorluğa gelemiyor bir bilezik bir zincir besi bir yerde küçük altinlaeimi da daha önce hepsini bozdum
tarafından
Dünya malı. Yerine göre neler bozdurdum ben helali hoş olsun yapan da eşim sonuçta
+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Ya ben de seviyorum koluma takaym boynuma takaym ama gerçekten ihtiyac varsa 1 tane bozarım.

Ya bak 40 gram diyosun 1 tanesi.

1 tanesini boz.

20 gramlık al.

Üstünü harcayn
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Tabikide bozarim canim cocuklarim icin 
0 oy
tarafından
Ohooo şimdiye çoktan bozdurmustum bu duruma gelmeyi bile beklemezdim ki beklemedim de pandemi döneminde benim maaşım olmasına rağmen borcumuz yetismediginden hepsini bozdurdum eşimin işleri kötüydü 
0 oy
tarafından
Hic duusnmeden herseyi bozardm bebegim eşim darlik cekicekse yastik altinda duran bilezik.benim neyime 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bozardim canım bu altınlar zor  günler  için değilmi zaten 
tarafından
Çocuklarımın ilerisi için saklamistim daha öncede çok bozdum o yüzden ikilemde kaldim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Tabiki bozdururum durumun yoksa napacam kenarda duran şeyi şu dönemde zaten herkes sıkıntı da borç akıl işi değil 
0 oy
tarafından
Önce cocuklarim gelir 
0 oy
(292 puan) tarafından
Allah'ım bu tür soruları görünce aklımı sıyırasım geliyor çocuğum içib canımı veririm diyorsunuz ki eşim daha önce bozdu alışsın istemiyorum vs kocam en kötü insan bile olsa yine bozar yardım ederim sanki bana evinden geldi o altınlar lütfen eşler arasında senin benim lafı olmasın dünyanın en çirkin şeyi bu karı koca hep destek olmalı el ele tutuştu mu günahlar dökülürmüş 
0 oy
tarafından
Eşim benim için bizim için çalışıyor gecesi yok gündüzü yo bende su zor dönemde yanında olmazsam biz evli kalmayalım birbirimizi düşünce elinden tutmayacaksak altın yine bozulur ama bu günlerde kim yanında olduğu unutulmaz... Bez alamayacaz diyorsun o adam çocuğuna Nez alamıyorum diye nasıl kahr oluyordur Allah bilir...
0 oy
(194 puan) tarafından
Canim onlar ihtiyacın için birikimlerin deil mi? Su an ihtiyacın var .En azından 1 tane bile satsan çok rahat yazliklarini vs alırsın.Cocuklarimin ihtiyacı varsa ne yapayım birikimi öyle deil mi canım.Rabbim yardımcın olsun ,ferah bı kapı açsın inşallah.
tarafından
Daha 3 yıllık evliyim çok şey bozdum tekstile git diyorum gitmiyor
(194 puan) tarafından
Esin öyle diye çocukların çekmesin canim .Allah eşine de iyi bı iş kapısı açsın.Ferahliga çıkarsin sizi.
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Tabiki bozardim canimbez alamayacak durumdayiz diyorsun ama bileziginde varmis yani , boz dusunmeden
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bu zamanda bozmayip ne zaman bozacan canim, tabiki bozarim
0 oy
(13,885 puan) tarafından
Altinlar böyle günlerde ihtiyaç görsun diye saklanır zaten. Ben olsam baskasindan borç falan almak yerine altinimi bozardim. Hemde cocuğumun ihtiyaclari herşeyden önce gelir. 
0 oy
tarafından
Kız birini bozdursan 18 bin eder her istediğini alırsın
(3,823 puan) tarafından
20 bin kız 1 tanesi bozdurup 20 gr tekrar alsın kalanını harcadın eksilmemiş olur hem
tarafından
22 ayarsa diye dedim kız aynen yarısı da çok iyi de borcu falan varsa kapatır hepsini bozmasın
0 oy
tarafından
Zorluk çekeceğime bozarım tabi evdeki altın karnımı doyurmuyor çocuğumun bezi yoksa hiç bişey düşünmem
0 oy
tarafından
Bu da sorumu ya.git bozdur tabiki.bebegin temel ihtiyaçlarını karşıla.bir bilezik bile yeter bozdurmaya.Yazik bunu sorgularsan başkaları da anneliğini sorgular cnm.
tarafından
daha 3 yıllık evliyim elimde alyans bile yok çok şey bozdum bir bunlar kaldı mehir olarak tekstilde iş var gitmiyor pandemi zaten zorluk çekiyoruz o yüzden alışmasını istemiyorum  çocuklarımın ilerisi için saklamistim bilezikler kalmış gitmiş önemli değil
tarafından
Eşine verme parayı cnm.git çarşıya bozdur.ihtiyaclari al evin.parayi altını verirsen eline alışır.ama şuan için mecbur gibisin.en kötü bir bilezik kalsın elinde gene.iş varken gitmiyorsa eşin onun ayıbı.sen çocuklarını düşün.
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Ya altın kenarda duracak eşim zorluk çekecek evladım bezlenemeyecek adam gibi yiyemeyecek giyemeyecek. Kıyasını yapmam bile kafamda ben 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hiç düşünmem bozarım 40 gr diyorsun şuan ki altın piyasasıyla 20 bin eder bozdur 20 gr bilezik al kalanını harca hem altının eksilmez hem işin görülür

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 327 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Rewok (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Sevdaa80 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde esratrn (13 puan) tarafından soruldu