0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (8,999 puan) tarafından
Bir hafta önce ellrini bırakıp birkaç adım attı hoşuna da gitti ama şuan hiç istemiyo ve çok korkuyo korkusunu nasıl yenebiliriz hevesleniyorum yürüsün diye biran önce

10 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yürüme arkadaşı alabilirsiniz belki cnm..elinden tutup bol bol gezdirin..18 aya kadar normal cnku..
(8,999 puan) tarafından
Kız sürekli parmaklarımı tutup evde turluyoz totom yer görmüyor çok yorubu tüm gün o şekilde dolaşmak yürüme arkadasi aldık ama onu tutmuyo benim elimi istiyo
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
18 aya kadar normal sayiliyo dünde biri post açmıştı 15 aylık halen yurumuyo diye bazı bebekler geç yuruyo 
(8,999 puan) tarafından
Ya bı kav kez yürüdü 3 5 adım ama bıraktı şimdi ve çok korkuyo
(44,603 puan) tarafından
Benim oğlumda çok korkuyodu biz mudahele hiç etmedik kendine bıraktık baktık kendi cabaliyo öle öle yurudu
(8,999 puan) tarafından
Kaç aylık yürüdü
(44,603 puan) tarafından
13 ay 10 gunlukken
(8,999 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benimki 21 aylık daha 1 aydır yürüyor kaç tane doktora götürdüm ayrı ayrı sağlık ocağına kadar götürdüm hepsi normal dedi için rahat etmiyorsa sende goturursun bir doktora merak etme öyle bırakınca 2 3 adım dahi atıyor ayaklarını yere düzgün basiyorsa bir sorun olmaz demişti bize doktor 
(8,999 puan) tarafından
1 yaş rutinlerine götürdüm çocuk gelişim uzmanı da baktı normal herşeyi gayet iyi dedi elini bırakınca 3 5 adım atiyodu kendi bı kaç kez yaptı ama bıraktı korkuyo hemen oturuyo
(3,099 puan) tarafından
Canım düştüyse o yüzden tedirgin oluyordur benim kızda yaptı öyle şey yapın biz öyle yürüttük gün gün cogaltti adımları eşinle sen karşı karşıya durun mesafe köyün bı eşin kucagini acip cagirsin bı sen öyle yap aranızda gidip gelsin öyle çok hevesleniyorlar
(8,999 puan) tarafından
Onu yapıyoruz bazen geliyo bazen atakta bile durmak istemiyo agliyo
(3,099 puan) tarafından
Dediğim gibi düştüyse canida yandiysa korkuyordur canım merak etme yürür kendi hazır oldugunda yürümesi daha iyi çocuğun için
(8,999 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim insan heves ediyo işte yaz geliyo yuruse de dolastirsam kapıda biraz falan diye
0 oy
tarafından

Normal cnm bazı bebekler geç yürür.  Sitres yapma

(8,999 puan) tarafından
Stres ister istemez yaptiriyolar çevremdekiler takmamaya calissamda insan biraz üzülüyo 9 aylık yürüyen mi dersin 10 aylık maç eden bebeler mi dersin hepsinin çocuğu tanıdığı oyleyimis sanki
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim kızımda 13 aylık yürümüyor. Yürüteç te gidiyor ellerini tutunca ilerliyor hatta acele ede ede. Ama kendi başına malesef. Benim kızım emeklemiyor da emeklemek istemedi ben onu yüz üstü her biraktigimda ağladı sevmedi bende vazgeçtim. Ama bekliycem 18 aya kadr normal diyorlar. Elbet yürür :) Allah can sağlığı versin de varsın geç olsun napalm
(328 puan) tarafından
Canim kizinn yurudumu?
(868 puan) tarafından
Evet canım yürüyor :) 16 buçuk aylıkken yürüdü şimdi 18 aylık olucak inşallah
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Arkadasimin oğlu 1 yasinda yürüdü daha sonra 14 aylıkken hep bi destek istedi korku vardı çünkü bi kac ay sonra yürüdü sabah akşam yürür merak etme 
(8,999 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(46 puan) tarafından
Doktorlar normal diyor eğer sağlık sorunu yoksa çok da acele etmenize gerek yok benimki şu an söktü durmuyor duramiyoruz mahvolduk:))
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Bnmki 15 aylıkken yürüdü :)  yürür merak etme.

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Acelesi yok canım akışına bırak her bebek farklı.. 
0 oy
tarafından
Kiz daha küçük ben iki yasinda yuruyeni biliyorum acele etme zamani gelince hepsi olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.