0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Yaşıtları hepsi yürüdü. Tırmanıyo ama onun dışında ayakta tutmaya çalışınca kendini yere atıyo

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vala benim oğlumda 15 aylıktı yürüdü zar zor yürüttük yani korkma yürür siz yardımcı olun ona alışsın yurumeye
-Reklam-
+1 oy
(2,853 puan) tarafından
Benim kızım da korkak bi bebekti 10.ayda emekledi 14 ayında yürüdü baya destek olduk yürüteç kullandık 
+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Ellerinden tutup yurutun bol bol yürümek isteyecektir
0 oy
tarafından
Her cocuk farklidir benimki 15aylik henuz konusmuyorrrr
(462 puan) tarafından
Bilmiyorum çok istiyorum yürüsün
0 oy
(35 puan) tarafından
Kanepede, koltukta sıralama yapabiliyor mu? Ben yürüme konusunda hiç endişeli yaklaşmadım emeklemesi o kadar güzeldi ki doyasıya tadalım istedim.. Kanepelere tutunduğunda ilgisini çekecek şeyler koydum uzanmasını sağladım.. Sonra sağa sola dikkatini çekecek şeyler koydum sıralama yapmaya başladı.. Yürüme için salonun ortasına sehpa koydum kanepeden sehpaya küçük adımlar atmaya başladı heyecanla karşıladık alkışladık daha çok adım atmak istedi.. Sonrasında küçük alışveriş arabası aldım onu sürdü bir süre ve zamanla yürümeye başladı.. 

Başka çocuklarla hiçbir konuda kıyaslamamak en iyisi bizim nesile öyle yapıldı kendi değerimizi bilmez durumdayız.

Ne kadar esnek olursan rahat davranırsan o kadar güzel gelişiyorlar..
tarafından
Benim cocugum bu dediklerinin hepsini yapiyo cok guzel emekliyo tutunup kalkiyo koltukta siraliyo yurume arkadasi var ondan destek alip yuruyo ama biz cagirinca korkup kendini yere atiyo hemen
(462 puan) tarafından
Bunları yapıyo farkında olmadan ayakta duruyo diyelim farkına vardığı an ya kendini yere atıyo ya da en yakın yere atıyo krndini
(35 puan) tarafından
Zamanı var o halde siz teşvik etmeye devam edin.. Bağımsız yürümesinden önce kısa da olsa bir yerden bire gidebildiğini görebilmesi lazım..
İçinizde ve yüzünüzde endişe olmasın hissediyorlar gerekli ortamı hazırlayıp akışa bırakın.. 18 aya kadar yurumeleri bekleniyor
(462 puan) tarafından
Bakalım sağolun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 132 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 266 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 348 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mrvvvv (406 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı