0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Bebeğim 33 günlük. Lohusalıgımn ilk 10 günü kayınvalidem ben de kaldı. Saolsun elinden geleni yapmaya calıstım ilk Bikaç gün sonra oruc olunca ben yapmaya calıstım coğu şeyi. Aramızda Bi sorun oldu. Eşimle aramız limoniydi o gün ve ben gergindim. Bebegimin boynunda pamkcukları ılık su ve bebek temizleme pamuğu yla sileym dedim. Kaynanam yanımdaydı. Islak mendille silsene oyle yaparsan bebek üşür dedi. Bende zaten Biraz gerginim o an su ılık bende onu düşündüm ayarladım merak etme dedim hafif sert Bi ses tonuyla. Alındı gitti başka odalara konusmadı. Yarım saat sonra bişeye mi alındın anne dedim evet sen biliyosun aslında dedi ben de zaten gecenın uykusuzlugu eşimle tartısmanun gerginliği var. Dedim kendimi yorgun hissediyorum ozellikle ruhen. Boyle şeylere kırlma lütfen bak lohusayım anlarsın halimden dedim  Ozür de diledim. Allaahhh neler dedi. Lohusalıgının arkasına sıgınma Beni sevmeye bilirsin ama saygı gostereceksin ben eşinin annesiyim. Baskası bunu yapsa silerdim ama sana deger veriyorum. Sonra bebegim agladı git cocukla ilgilen dedi. Neyse yarım saat sonra anne konusmaya devam edelim dedim.son soyliceklerini soyle canlı dersim baslıcak dedi. Konustuk ama o bana ben ona kırgınım. Ve ertesi gün annem gelecekti anneme suratı asık hos geldin dedi cok muhabbet etmedi snra kırgın bişekilde gitti ben de kırgınım buraya yazmadığım bazı şeyler var yazsam cok uzayacaktı o olaydan sonra lohusa halimle iki saat boyunca agladım hamilelikte de beni aglatmıştı. Artık sesini duymaya bile dayanamıyorum. Kırkını cıkarmaya tekrar gelcek. Cok huzursuzum nasıl davranıcamı bilemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bişey olmamış gibi davranacaksın başka davranma şekli yok bildiğim bu durumlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynananda alınmak icin bahanne aramış resmen. Sanki o lohusa :) boşver hiç takma kafaya daha önce de ağlatmış sana soguk davranıyorsa sende soğuk davran. Çok düşme üstüne canim
0 oy
(5 puan) tarafından
Biraksaydin onu odada yalnız  üstüne  gidince  nazlanmış çocuk  gibi.Böyle olaylarda ayni gün  konuşulmaz biraz  bekleseydin trip atmaya yer arıyormuş  zaten anlayissiz  kadın 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Takma konuşmada 

Trip atacaksa gelmesin , o mu lohusa sen mi 

Anlayışsız insan işte adı üstünde kaynana kendi annen olsa iki dakka darilir barisisrini Z ama kaynana olmuyor işte 
(124 puan) tarafından
Şmdi annem yanımda neler neler soylüyorum ofkelyle sonra hellalık istiyorum hiç alınmaz darılmaz canım anam. Gelme denmez ama geldiginde soguk davranmak mesafemi korumak dogru olur mu
0 oy
(866 puan) tarafından
Eğer sen burada yazdıklarını yaptıysan sende bı sorun yok gibi hatta helal olsun ki biseye mi kirildin diye sormuşsun vs ama çok üstüne düşer gibi bı kaç kez konuşalım falan deyince bu kendini iyice naza çekmiş ..kendisi bilir sen elinden geleni yapmışsın ..lohusaligin ardına kimse saklanmak istemez hiç hoş bı durum degil
(124 puan) tarafından
Yaptım ozrumu diledim olabildgince kibar konustum. Ama baktım adım atmıyor ben de cektim kendimi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 332 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 287 göst.
0 oy
7 cevap 1,158 göst.
3 Ekim 2018 Aile kategorisinde Prensim ♡♡♡ (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu