+2 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Kiziyla beraber bize geldiler uzun zamandirr goruşmuyorduk zaten..benim oglum gozluk kullaniyo..neyse kizi arkadasimin telefonunu goturdu arkadasimda hemen oglumu gosterdi bak cok telefon oynarsan sende 4göz olursun dedi hemde 2 kere ard arda bende agzima geleni saydim aldi kizini cikdi gitti...hala sinirim gecmedi o nasil  bir lafdir ya asla affetmiycem o lafini..

36 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

evlat annenin eseridir... Sen evladına insanlara karşı nasıl yaklaşmasını öğretirsen ileride ki statüsünü ona göre belirlersin çocuğa yazık...
(6,681 puan) tarafından
Cok dogru..keske her kes boyle dusune bilse
tarafından
Amann bozma moralini cahil insan olmadiklar için ben onun gözlüğünü felan yerimm ♥️♥️♥️♥️
(6,681 puan) tarafından
Sagol canim benim ya❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Terbiyesiz ya 
(6,681 puan) tarafından
Sinirden elim ayağim esdi
(3,669 puan) tarafından
Bosver cnm sıkma canını dengesiz o belli
+1 oy
(3,608 puan) tarafından
Ağzına sağlık bacım dengesiz hadsiz terbiyesiz 
(6,681 puan) tarafından
Ya agiza alinacak lafmi o alay eder gibi
(3,608 puan) tarafından
Ağzına bı carpacan gorcek kaç gozmus
+1 oy
(7,195 puan) tarafından
Boylelerin yetiştirdigi nesle yazık diyorum...
(6,681 puan) tarafından
İste boylelerin çocugu disarda gozluklu cocuklara alay edenler..cok sukur oglum duymadi hep biri onunla alay ederde uzulur diye cok korkuyorum
+1 oy
tarafından
Valla şimdiki anneleri çok tebrik ediyorum bizim annelerimiz buyugundur sever döver diye bizi etiketlemelerine saygısızca davranmalarına göz yumuyprlardi. Halbuki çocuk dünyası kristal camdan hassas ne kadar güzel çocukluk o kadar mutlu birey. İyi yapmışsınız kimsenin kimsenin çocuğuna etiketleme saygısızca yorumda bulunma hakkı yok. Benim oglus ta 7bucuk aylık dayanamam kimselere laf söyletmem 
(6,681 puan) tarafından
Çocuklarimizdan kiymetli ne var ki bu dunyada?nasil goz yuma bilirim ona edilen hakarete?hele gitsin oglumun duymadigina sevinsin yoksa elimden sağ cikamazdi..
tarafından
Kesinlikle doğru soyluyorsunuz onlar için yaşıyoruz. Herseye göğüs gerip fedakarlık yapıyoruz elin adamı gelip hunharca çocuğumuzu mutsuz edemez. Rabbım iyi insanlarla karsilastirsin
0 oy
(13,869 puan) tarafından

Ben olsam birde sacini basini yolup öyle yollardim. :angry:

(6,681 puan) tarafından
Bende soradan pisman oldum keske dediyin gibi yapardim
0 oy
tarafından
Patavatsız kadın gördün iste yuzunu üzülme o utansın 
(6,681 puan) tarafından
Umarim pismandir gercekden cok kirildim Allaha havale etdim
0 oy
tarafından
Ne iyi etmişsin ahlaksız densiz terbiyesiz 
(6,681 puan) tarafından
Bide kendiside anne :(
tarafından
Her doğuran anne mi?
0 oy
tarafından
Agzına sağlık kuzum. Terbiyesizz yaa
(6,681 puan) tarafından
Hemde terbiyesiz hemde hadsizz
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Kötü olmuş gerçekten çok üzüldüm senin adına.. Sen sıkma canını değmeyecek kişiler için lütfen ❤️
(6,681 puan) tarafından
İnsallah biran once gozlukden kurtuluruz..simdi oglum onun dediyini duymadi ama yarin baska bir yerde biri soylerse duyup cok uzulur :(
(1,690 puan) tarafından
İnşallah kurtulur canım benim Allah şifa versin tez zamanda inşallah.. İnsanlar gerçekten çok patavatsız, nerede ne konuşulacağını bilmiyorlar.. Kıyamam ben paşaya ya :(
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Haklsın valla benim oğlumda gözlük kullanıyor ben.olsam bemde mi tepki verirdim terbiyesiz görgüsüz demej ki patavatsız çocuğun kalbi kırılır diyede mi hiç düşünmüyor çok iyi yapmışsın
(6,681 puan) tarafından
Oglum duymadi ama benim kalbim cok kirildi beni sen daha iyi anlarsin canim zaten cok hassasim o konuda..gozluyu ilk kullandigi zamanlar o kadar agliyordum ki
(1,343 puan) tarafından
Yoo uzulecek bir durum yok ben hiç üzülmedim inan ki bu konuya insanların ne dertleri var varsinki gözlük kullanıyor olsun zamanla düzelecek birşey yani bu ama tabiki yanında öyle konuşulmaz ayıp öyle arkadaş olmaz olsun zaten boşver muhatap olma
0 oy
tarafından
Terbiyesizlik resmen daha da muhatap olma bence
(6,681 puan) tarafından
Yok canim bi daha konusmam
0 oy
tarafından
Dengesiz insan cok .bence hic konusma 
(6,681 puan) tarafından
Yok bitdi artik benim icin oyle arkadasim yok artik
0 oy
tarafından
Terbiyesiz birak hic canini sıkma gercek yuzunu gordun hayir gelmez oyle kisiden
(6,681 puan) tarafından
Evet artik nasil bir terbiyesiz oldugunu gordum konusmam daha
0 oy
tarafından
Ben olsam ben de sinir olurdum haklısın canım 
(6,681 puan) tarafından
Hem sinir oldum hemde cok uzuldum..en hassas oldugum konu :(
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Allahım ne kadar düşüncesiz bı insan ya o çocuk tel baktığı için mi öyle olmuş sanki boşver sen canını sıkma canım bazı insanlar ne dediğini bilmiyo 
(6,681 puan) tarafından
En hassas oldugum konu insan bir empati yapar beni gec oglum duysa nasil uzulurdu ya
(12,777 puan) tarafından
İnsan oğlu ne geleceğini bilemez verdiği örnek çok saçma çok üzüldüm gerçekten
(6,681 puan) tarafından
Allaha havale etdim artik...
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oh ağzına saglik iyi yapmışsın hadsiz
(6,681 puan) tarafından
Numarasinida engelledim bitti benim icin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Edepsize bak hele iyi yapmışsın susmamakla gözlük takmak bi göz hastalıgıdır allah onunda başına verir elbet bu ne biçim insan ya
(6,681 puan) tarafından
Allaha havale etdim canim..gitsin oglumun duymadigina sevinsin
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ay terbiyesiz pislik..

Yirtilsin onu diyen agzi
0 oy
(841 puan) tarafından
Pis insanlar ya benim babamda gençken den beri gözlük takıyor babamla dalga geçen gözlük takıyor diyen herkesin şimdi gözünde gözlük var buyuk büyük insanlar olcaklar birde cocuklar demiyor onların dediğini 
(6,681 puan) tarafından
Ya gozluk bi kusur deyilki aslinda doktorlar oğretmenlerde de gözluk takiyor ama bazi cahiller gozluyu kusur olarak algiliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 875 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 519 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 387 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,861 cevap

34,862 kullanıcı