0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Doğum yapalı 14 gün oldu annem yanımdaydı ama bazi nedenlerden gitmesi gerek kayınvalidem tek kalmamami söylüyor ama 40 güne kadar durabilecek kimse yok gündüz yalniz kalacağım bu süreci yalnız geçiren cok insan var birşey olur muu ki 

24 Cevaplar

0 oy
(13,886 puan) tarafından
Bu sureci bastan sona kadar yalniz geçirdim hiçbisey olmadı çok şükür. 
(1 puan) tarafından
Olmasın çok şükür bende yalnız kalabilirim psikolojimde iyi yani durabilirim aslında
(13,886 puan) tarafından
Bak ne guzel guveniyorsun kendine , psikolojim iyi kalırım demek bile büyuk bir adim. Tek dikkat etmen gereken yemene icmene dikkat et , tansiyonun falan düşmesin. Tansiyon düşunce birde kan kaybi oluyorya o yüzden baziları kendini kötü hissediyor.  Kendine iyi bakarsan bebegine de iyi bakarsin :)
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İnan baştan sona yanlız geçirdim haödolsun bişey olmadı şükürler olsun
0 oy
(968 puan) tarafından
Bisey olmas canim ne olacak sen stres yapma huzurlu ol bebegine cok guzel bakarsin 
0 oy
(850 puan) tarafından
Ne olacak ki, bazen tek kalınabilir, planlar istediğiniz gibi gitmez. 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ne olacak ben iki çocuğumda da yanlız kaldım eşim gece 11 de işten geliyor ben o saate kadar yalnızdım evde 
0 oy
(49 puan) tarafından
Bende yalnız geçirdim baştan sona canım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bence yalnız kalmamak icin bi sakinca yok yada illa 40 gün biri duracak diye Allahin emri de değil eninde sonunda tek kalicaksin ben başından beri tekim gayette rahatım :)

0 oy
(383 puan) tarafından
Suan 40 liyim bnde ama tekim hicte bisy olmuyo kuzum bosver sen baskalarnn dedklerni
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bı hafta sonra kendim kaldım hiç de bir şey olmadı canım
0 oy
(137 puan) tarafından
Bende yalnız geçirenlerdenim bugun kırkımız cıktı :) 
0 oy
(568 puan) tarafından
Allah'ın izniyle bişey olmaz hiiiic düşünme bebeğinle daha rahat ilgilenirsin
0 oy
(119,346 puan) tarafından
hep tektim bisi olmadi
0 oy
tarafından
Ben 2 çocupunda da yalnızdım canım bişey olmaz korkma

Kaynanan akıl verceğine kendi gelsin bi zahmet
0 oy
tarafından
Kiz eşim asker 24 saat evde olmazdı hiçte bisey olmadi tek doğumu biz yapmıyoruz ya yabancılar da hic bisey olmuyor düşünme öle:):)
0 oy
(818 puan) tarafından
Bende yalniz gecirdim kimse yoktu yanimda hemde dogum yaptiktan sonra taşinma işi oldugu halde Allahtan benim yavrum cok sakin bi bebekti de zorlanmadim korkma kendine güven yalnizda bakabilirsin bebegine
0 oy
tarafından
Hiç  birşey olmaz cnm herkesin basını bekleyen biri mi var  o eskidenmis  40 çıkana kadar biri beklicek  falan dua et korkma  
0 oy
(2,368 puan) tarafından
kaynanamın kalmıyor mu senle cnm oku ufle hıc bsey olmaz ben 3.gun tek kaldım snra esim 10gyn evdeydi  snra gece nöbetine gttı snnemlee fln hiç kalym demedi kaynanam ilk dogummda bir hafta kaldı snra yoktu 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yalniz olmak yanlış insanlarla olmaktan iyidir benim kocam vardi sadece sona doğru kaynanam geldi kendini baktirmaya
0 oy
(375 puan) tarafından
2. Günden itibaren yalnızdık eşimle. Sonra o da işe döndü. Hiç de sıkıntı çekmedim. İhtiyacın olabilecek şeyleri yakınında hazırda tutmaya odaklı ol. Abur cubur yakınında olsun hani acıkınca direk yiyemezsen falan çok bekleme atıştır. Suyun yanında olsun. Bebeğin altını pamukla siliyorsan termosta sıcak su, kirli suyu sökmek için kavonoz bulunsun. Ben bu şekilde yanıma aldım her şeyi. Çünkü oğlum yapışık büyüyor :) bebek telsizi iyi olur uyuduğunda başka odaya gidersen diye. Benim önerebileceklerim bunlar. 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Lohusalık döneminde sadece 3 gün eşim yanımdaydı sonra hep tektim hiçbirşey olmadı sen gönlünü ferah tut 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
5 cevap 184 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu