0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar benim kuzular 13 aylık. Kulaklarında ikisinin de kir oluşuyor. Dışarda gördüklerimi elimle temizliyorum. İçine de müdahale etmek doğru olmadığı için bişey yapmıyorum. Ama çok kirlendigi kesin. Normal bi durumu, ilave bı önlem gerekir  mi.  Ara sıra kulağını kasiyor. Açıkçası bu durumdan rahatsız olmuyor değilim. Böyle bi durumla karşılaşan oldu mu?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben duştayken bebek kulak cubuguyla hafif temizliyorum duşta nemleniyo kolay temizleniyo
(50 puan) tarafından
O çubuklar dan aldım ama yine de kullanmak istemiyorum ya
tarafından
Bi zararı olmuyor tabi sen bilirsin tulbentle de temizleyebilirsin
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bebekler için olan kulak cubuguyla nazikçe temizliyorum duş sonrası 
0 oy
(5,427 puan) tarafından
Peçeteyi byle kalender gbi saryorım temizliyorum çok kir akıyor 
0 oy
tarafından
Ben bebek kulak cubugu kullaniuorm canm hafif döndürerek temizliyorm kizim 4 aylik her banyodan sonra yaparm 
(50 puan) tarafından
Anlaşılan herkes o çubukları kullanıyor. Genelde kulak çubukları , kiri içeri ittiği için çok önerilmiyor ya. Bende onlar niye le temizleyeyim
tarafından
Dogrudur canm dogdugu gunden beru onunla temizliyorm valla doktor muayne ederken pislik varmi die sormustm hayr demisti bana
0 oy
tarafından
kulak cubugu kullanmalisin. bir de kbb cocuklarin kulaklarini temizliyor lakin bebegi temizler mi bilmiuorum gidince doktora sorarsin ztn bakiyorlar kulagina birsey varsa gorur
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben doktora sordum bi kere nasil temizleyebilirim sakın dokunma kulak kendi kendini temizler demisti bnde hic dokunmam sadece dustan sonra kulagina su kalmissa pecete ile siliyom o kadar 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  kızım 10 aylık  hiç  temizledim  banyoda  bütün  kirler  gidiyor  zatenn  kızımın  kuklaları  pislenmes  hiç  sade  banyodan  sonra  ıslaklik kalırsa  kulak çubuğuyla kuruluyorum 
0 oy
tarafından
Kulak cubuguyla cok icine girmeden temizlerim hep
0 oy
tarafından
Oğlum 24 aylik nerdeyse doğduğundan beri bebek kulak çubuğuyla temizliyorum her banyo sonrası yada kulağıni kirli gorsen zaten kirli olmaz hep temizliyorum kulaga takintim var benim bastırmadan temizle sende hep

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 70 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 114 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

383,566 soru

11,477,800 cevap

35,092 kullanıcı