0 oy
2,126 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

VARMI SİZDEDE KIZLAR BÖYLE CİNS KOCALAR  AKŞAM OLUNCA O PERDELER AZCIK DA KENARI BİLE AÇIK KALSA KIYAMET KOPUYO SANKİ MİLLETİN İŞİ GÜCÜ YOK BENİ GÖZLÜYO EVDE  :ermm:

50 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ohooo bizde kıyamet kopar :D

tarafından
Yaa iyide sonucda milletin işi gücü yokda beni izliycek değil ya kuduruyo resmen en pis huylarından birisi bu
tarafından
Valla bende aynısını diyorum sanki oturmuş bizi izliyorlar evet bir yandan haklılar perdeleri kapatmak sunnetir ama bu kadar da olmaz
tarafından
Tabikide canım neymiş öyle zaten ben aksam oljr olmaz kapatırım gündüz perdelerim zaten kapali tül dedikleri
-Reklam-
+1 oy
(295 puan) tarafından
Ben hiç açmam güneşlikleri o sebepten akşam kapatma derdim de olmuyor..Ben sevmem yaz kış hep kapalıdır..Benim camlarım perdeler makinadayken görülür sadece .Ama eşimde bu konuda aynı fikirdedir oda istemez açılsın perdeler..Çocuklar odalarınınkini açarlar hava aydınlansın hemen kapatır eşim...Bide ev mahremiyetinde vardır ilk önce perde çekilir daha sonra lambalar yanar...
tarafından
Bizdede öyle aksam olunca hemen kapatırım ancak tamamen kapalı duramam ben tül perde illaki zaten oluyo komple acmiyomya sanki cok sinir ediyo beni heryer kapalı olduğu halde gider bakar hepsine tek tek acik olan vsrmi diye
(295 puan) tarafından
Ondan bende de var canım ama bende öyle olduğum için sıkıntı yok :))))
tarafından
Bi tuhaf oldu bu aralar nedense
0 oy
tarafından
Senin Allah'tan gece benimki gündüz de actirmiyor perde  sitenin havuzu kapansın diye ugrasiyor bey efendi milletin üstü çıplak diye 
tarafından
Ohaaa okadarda değil kız karanlık karanlık napcakmiş öyle tövbe yarabbim beterin beteri dedikleri bu olsa gerek
tarafından
Bu rahatlamış hali daha da beter di de çocuk olduncâ bu 10 gündür ufaktan rahatladi şükür
tarafından
Benimde çocuk olmadan önce izinli günümde bile evden dışarı çıkartmıyodu birde incik boncuk hatta gözlük bile takdirmazdi o derece nalet biseydi oglum oldu çok şükür kurtuldum ama bu defada bu cıkdı basima
0 oy
(120 puan) tarafından
Isleri cinslik yapmak isteyince yaparlar canım çok iyi bilirim eskiden misli mislisini yaşadım. Ama şöyle bisey var dervisin fikri neyse zikri de o olurmuş demekki kendileri bakıyor başkası da onlara bakıyor sanıyor bozuklarr
tarafından
Galiba bende onu düşündüm demekki elin karısını kızını kesiyo lar gözleriyle falan ondan dolayıda bu şekilde davranıyo biz onlar gibi olamayız ki bacım
(120 puan) tarafından
Kesinlikle öyle sabır deyip geçeceksin başka yolu yok biz ne kadar da düzgün dursak inan bulurlar bi satasacak yer
tarafından
Yani doğru diyon illaki bi satasacak bişey çıkıyo onlara biz evladimizla İlgileniriz onlar gibi vurdum duymaz olamayız bu perde krizi de yeni türedi  bunda önceden cocuk yokkende evden disari cikartmazdi izin günlerimde taki bile takamazdim o derece kiskancdi xocuk olunca o bitti simdide bu basladi
0 oy
tarafından
Benimkide kizar cnm. Perde konusun da cok hassastir kendisi:/
tarafından
Kör şeytan diyo Açç Tüm perdeleri sonuna kadar öyle otur ondan sonrada cinayet çıksın :)
tarafından
Aynn oyle sonuclanir heralde:P :D
0 oy
(440 puan) tarafından
Valla bizde öyle bişey yok: ))
tarafından
Bundada yemi türedi önceden cocuk yokken de izinli günümde biyere göndermezdi beni sanki yiycek millet disarda beni incik boncuk bile takdirmazdi cocuk oldu o illet bitti simdide bu basladi
0 oy
(996 puan) tarafından
Bi keresininde perdenin ucu açılıyo. Diye bütün kornisi aşağıya çekti. Koparmıştı niye ucu açılıyo Diye 
tarafından
Hayır yani derdin neki zaten gec geliyon yat zibar yok perde acik yok kaçık napcan sen hemi
(485 puan) tarafından
Hahahah aynısı dun oldu bende vantılatoru dıktı karsısına esınce perde acılmasın dıye
tarafından
Hay allah im yarabim sen akil ver bunlara
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Bizdede ben kızarım açmayın şu perdeleri millet bize bakıyor diye:D

tarafından
Sende bi degisiksin bacım normalde bende açık birakmam gündüz acarim gece kapatırım mutlaka hatta kararir kararmaz ki evin içini kimse görmesin diye dikkst ediyorumda aslina bakilirsa hani bu huy yeni başladı onda böyle bişey yokdu cocuk yokken izinli günümde bile dışarı çıkarttırmazdı beni incik boncuk bile takdirmazdi kime begendirceksin kendini derdi bana o bitti cok şükür simdide bu cikdi
(1,933 puan) tarafından
Kızımda diyor anne sanki herkes oturmuş bizi izliyor diye :D
Ya senin esin baya zormuş benimde bi dayım aynen senin anlattigin gibi hemde daha beteri
tarafından
Böyle degildi hamile olunca bi garip aksi oldu
0 oy
tarafından
Babacigim da oyleydi esim de öyle.  Efendimiz de ışıkları acmadan evvel perdeleri kapatirmis bence olmasi gereken canim :)
tarafından
Tatlim zati bende oyleyim hava kararmaya baslar baslamaz cekerim ki evin içi görünmesin diye bu aralar cikdi bunda bu sorun yoksa böyle bi sorun olmamıştı cocuk olmadanda incik boncuk takinca ceker kopartirdi kime begendircen kendini falan diye gözlük topuklu ayakkabi bile giyemezdim o dereceydi şimdi cocuk olunca bütün hepsi bitti bu cikdi simdide
tarafından
Senin esinin genel problemleri var demekki bununla sınırlı degil Allah yardimcin olsun
tarafından
Değil değil bi tuhaf hamile oldum olali iyice zivanadan cıkdı
0 oy
tarafından

Benim ki karışmaz akşam açık görürse kendi kapatır :angel:

tarafından
Ne güzel bişey bundada yeni türedi bu perde tiki anlamadim ki ben zaten hava kararir kararmaz direk kapatırım
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Gece gündüz farketmeksizin surekli kapali canim acikta kalan yere de fonu çekiyor
tarafından
Anammm okadarda olmazki yaa gece takıntılı oluyo bu aralar normalde hiç olmazdı bu aralar bi garip
(295 puan) tarafından
Fon yazınca aklıma geldi yatak odasının fonlarını da çekiyor diyorum onlar çekilmez yanlarda kalır görsel amaçlı süs fonlar diyorum ..Arkamı bir dönüyorum onlarıda çekmiş ..Bu duruma kızıyorum ama görselliği bozuyor çünkü...Ben perdelerimi kapatılı tutuyorum zaten ama fonlarıma karışmasın lütfen
(2,189 puan) tarafından
Aynen ya bende sinir oluyorum kocam evdeyken hic şekli yok evin
0 oy
(148 puan) tarafından

Ahahhahaha ayni canim ayni :D  milletin işi gücü yok bizi dikizliyorlar sanki 

tarafından
Yaaaa aynen giii ben cocukla ugrasmakdan uykusuzlukdan başımı kaldiramiyorum milletimi düşünüyorum ben aksam olunca zaten direk kapatıyorum perdeleri utanmadan gidip birde bakiyo tam kapatmismi diye
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim eşim degilde bn kapatirim perdeyi birazcik simetri hastaliğim varda
tarafından
Sen kapat da eş girince olmuyo giiii zati hemen kapatırım ben perdeleri öyle açık bırakmam ki gündüz perdesi tül kapali zaten gecede kalını cekiyorum bu aralar iyice zivanadan cikdi hamile kalali bi garip çekilmez aksi nalet oldu kıskanıyo aşırı derecede anlam veremiyorum böyle degildi bitek çocuk olmadan cok kıskandi taki topuklu gözlük bile kullandirtmazdi oderece yani cocuk olunca onlar bitti simdide bu basladi
(4,666 puan) tarafından
Allah sana sabir versin canim işin zor
(295 puan) tarafından
Allah sabır versin canım..Benim eşmde topuklu ayakkabıya karşı hele de ses çıkarıyorsa her adımda söylenir gözlükte sıkıntı tepeme koymadıktan sonra türbanla kötü oluyor diyor ama amaç başka..
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Gündüz tülü çeker tül açık olunca kızar. Akşam ben kapatırım zaten ışıkları öyle açarım. Ama m a nyaklığı yok değil. 
tarafından
Kizzz benimde tül cekili aksam zati gece perdelerini cekiyom hemen kararir kararmaz
(2,633 puan) tarafından
:D Napıcan bacım böyle bunlar :)
0 oy
(277 puan) tarafından
Kiz hepsi öyle.kapali olduğum için balkona çıkarken sürekli örtü takamıyorum unutuyorum bazen.bi görüyor sen baya aştın kendini diyor.beni katil mi yapacan diyor off hiç çekilmiyor bu hâlleri 
tarafından
Normalde böyle degildide hamile kalali bi giciklasdi bide trip atiyo bana zaten ben başımı zor kaldırıyorum yatakdan cocuk biyandan bide bu cikdi
(277 puan) tarafından
Senin hormonlar onu ekiliyor galiba:)
tarafından
Hahayyy demekki ters tepti
(277 puan) tarafından
Aynen kuzum öyle görünüyor:))
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Ayyy aynen ya bnde aynı seyi diyorum sen balkona çıkıp milleti mi izliyon görecek kimsede yok diyorum görürler diyo kıskançlık değil takıntı yapmış artık akiam olunca o perdeler inecek. Anam bnde inadına gibi bi üşeniyorum onu kapatmaya :D

tarafından
Kizz kapatıyorum ara ara geliyo eve uğruyo aksama doğru kararınca hava kapatıyorum zaten ben ama bu huyu yeni belirdi tül zaten kapalı neyin kafasini yasiyo anlamıyorum ki ben zaten kendimi zor kaldırıyorum yatakdan cocukda biyandan manyağa bagladi hamile kalali
0 oy
(124 puan) tarafından
bizimkide ole ayni dertten muzdaribiz
tarafından
Giii zati tül cekili bi akşam genelde hemen kapatıyorum onu da zaten gec saatte geliyo azcık biyer açık olsun hemen başlıyo soyleniyo millet kacinci rüyasında kimbilir o vakitte
(124 puan) tarafından
benim ev yol agzi gerci adam evde olmuyo ana yerini dolduryorum
tarafından
Sende ondan betersin yani
0 oy
tarafından

Benim esimde bende kızarım kim görücek diye bide balkonda da perde orada kapalı odamin fonunu akşam kapatırım ışık açmadan üstünü giy der geçme camın önünden der:ermm:

tarafından
Tövbe yarabbi tencere tava hepsi bi kafa
tarafından
Öyle valla yaa çok kıskanç
tarafından
Allah sabır versin bizlere
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Eşim değil de o cinslik bende var kuzum acayip tikliyim o konuda ben eşime kızıyorum aralık kalmış diye ☺☺
tarafından
Hahayy kız güldürme beni yaa bi acayipsin
0 oy
tarafından

Aaa ayni benim kocam eve gelince birazcik acik gorse sinirlenir kapatir acma der 5 katta oturuyoz kim gorceki gorsunler zaten napiyoruzki kim bide bizi gozetleyen bende diyomki bi tek benimki boyle kiskanc:D

İlgili bir soru bulunamadı

379,074 soru

11,346,838 cevap

34,813 kullanıcı

...