0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (629 puan) tarafından
Iyi aksamlar 4 aylık bir kizim var.20 gün önce anı bir şekilde dedemi kaybettik.dedemin vefatından  1 hafta snra annem yoğun bakıma girdi 15 gün yoğun bakım sonucu 3 gün önce vefat etti.benim sütüm kesildi.uzultu stresten regl oldum.2 gün tamamen gitti.aptamil mama aldik ama asla yemiyor.hipp marka 4 ay ve üstü için kaşık maması verdik. Zorla yedi. Sutumun geri gelmesi için ne yapabilirim.kasik maması zarar verir diye de korkuyorum.evladima uzulmekten acımı yaşayamadı.bana fikirlerinizi verirseniz sevinirim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım öncelikle basın sağ olsun mekanları cennet olsun acın çok büyük ama bebeğini düşün o minnacık sana ihtiyacı var o yüzden öncelikle  bol bol su ic nescafe iç  çikolata  ye ve hoşaf suyu iç üzüm kayısı karıştır iç birde bebeğine göğsünü sürekli ver emzirirken sakin oflayıp ağlama bebeğini sev op kokla konuş onunla sütüm gelecek bebeğim doyacak gibi konuş pozitif konuş gelir Allahın izniyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım basın sagolsun Allah sabrını versin benim kızımda Aptamil içmiyor Bebelac dene istersen inşallah gelir sütün
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım başın sağolsun öncelikle Allah sabır versin. Kaşık mama yerine hipp devam sütü verebilirsin kaşık mamayı sindiremeyebilir şuan yada bir doktor tavsiyesiyle ne yapacağına karar verebilirsin 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Başın sağolsun canım mamajonun biberonunu var onunla ver o anne memesine yakın belkı yer 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Bnm bebegim 7 aylikti o zaman tekinden sütüm kesilmişti bnde bebegim 6 aylikken babami kaybettim mekanlari cennet olsun :( bu yüzden sütüm azaldi sonra kesildi.Maalesef geri gelmiyor zaten o kadar azdi ki çocuk emmek istemedi mecbur diğeriyle emzirdim.

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Allah sabır versin,canım bol su iç,hurma tahin bunlar yenebilir şeyler... asıl önemli olan iyi olman,umutsuzluğa kapılmamak  ki sende evladın için uğraşan bir annesin her şeyin üstesinden gelirsin... sütun  gelir tez zamanda inşallah 
0 oy
tarafından
Bol bol sağ göğüslerini canım incir hoşafı yap iç inşallah geri gelir sütun basın sağ olsun 
0 oy
tarafından
Başınız saolsun canm mekanları cennet olsun aptamili benim büyük kızımda içmemişti sma diye mama var akrabarim onu kullaniyor
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım. 

Bebelac dene
0 oy
(629 puan) tarafından
Allah razı olsun hepinizden tavsiyelerinizi deniyeceğim.o kadar yorgundum ki uyuya kalmışım cevap veremedim.kusura bakmayın.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
+1 oy
16 cevap 235 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gizem2415 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu