0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uyucam zaman kapı,cam,perde kapalı olması lazım bi de üzüm kapıya dönük olması gerek çok saçma ama bunları olmazsa uyuyamıyorum veeeee 4 gün sonra eşim olmadan uyumıcam :D:D:D

Sizlerinde var mı böyle takıntılarınız???? 

19 Cevaplar

0 oy
(4,695 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bnde kapi kapali olmadan uyuyamam. Hersey ayni ve düzenli olacak evi hergün süpürcem bunlarda bnm takintim 
(4,695 puan) tarafından
Bna da herkes diyo cocuk olsun takıntı faln kalmaz diye
tarafından
Bana da öyle geliyo canım hergün evi süpürme olayı 2 günde 1 ya da haftada 1 re geçer :))))
(4,695 puan) tarafından
Hayirlisiyla bi olsunda tek süpürmeyeyim evi
tarafından
Öyle tabi canım sağ salim kucağına alırsın yavrunu inşallah ❤️ ❤️
(4,695 puan) tarafından
Amin insallah canim
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bende kapılar dolaplar açık olunca rahatsız oluyorum ama bu annemden kaynaklı açık bırakır kalır ondan kalma bi huy benimki :D
tarafından
Anneler anneler :))))
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Ayniyiz senle surekli cama kapiya bakarim yattigim yerden illa gormem lagzim :D

tarafından
Ben canım dışını görmiyim diye kalın perdeyi çekiyorum canım :))))
0 oy
tarafından
Ayetel kürsi okumadan uyuyamam unutursam uykumdan uyanır hatırlar okuur uyurum

Sırt üstü uyumam laızm etrafı görmem için arkamı kapıya asla dönemem :D 
tarafından
Dua okumadan bende uyumam heleki oğlum doğduğundan beri
0 oy
(2,181 puan) tarafından
isik olmadan uyuyamam bende telefonun isigini acip yuzume tutarim oyle uyurum :)) 
tarafından
Kız öyle yapcana gece lambası alsana bende ışıksız uyuyamam onu unutmuşum :DDD
(2,181 puan) tarafından
esim cok rahatsiz oluyo gece lambasindan ben uyuyana kadar duruyo sonra kendiliginden sonuyo iste :D
0 oy
tarafından
Simetri takintim var öyle bir eve de denk geldim ki heryeri ***** yumuk gidip gelip haliyi cekistiyorum 

Uyuyunca bacaklarimin arasında mutlaka yorgan olur:)))bide koridorun ışığı hep yanicak
tarafından
Bu sıcakta yorgan mı :))))???
tarafından
Evet:))))ustume atmiyorum ama uc kısmı bacak aramada olması gerekiyor:)))
tarafından
Hahahaa oda iyimiş :DDD
0 oy
(273 puan) tarafından
ben dolap gardolab kapaklarinin acik kalması tezgahın üstünde bulaşık yikandiysa hemen kurulanip kaldırmam lazim mutfak teZgahının üstü boş olması lazim bide banyo takin tim var sürekli temiz olması lazim
tarafından
Ne kadar güzel :)))
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Saldim cayira mevlam kayira misali yatak odam dolabim duzenli olunxa sinir olurum ahahahhahahahahahaha dağınıklığı bayılırım  ama sadece yatak odam mutfak tasinda 1 bardak bile olmayacak 
tarafından
Valla 2 3 gündür odam biraz dağınık ha şimdi toplayım ha birazdan derken kaldı kaldı ama artık toplıcam :DDD Normalde bende biraz dağınıklığı severim ama kaynanamla birlikte oturuyorum :))
(12,776 puan) tarafından
O kotuymus olsun toplairz ya :)
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Hiiiç ışık olmayacak yattığım yerde mümkün değil uyuyamiyorum yoksa :)
tarafından
Bende ışık olmazsa uyuyamıyorum :)))
0 oy
(1,852 puan) tarafından
Cam kapalı olmalı ve yatağın sağ tarafında yatmalıyım:)
tarafından
Nedrn sağ tarafı :))
(1,852 puan) tarafından
Sağ tarafıma döndüğümde kolum ve yuzum boşa gelmeli:) insan görmemeliyim. Daha eşyaları alırken demiştim eşime sağ taraf benim diye :))
tarafından
Hahahahahahahahahahahaha :))))
0 oy
tarafından
Benim eşim geceleri de çalışıyor o olmayınca  dış kapiyi ve yatak odamı kitlemeden uyuyamıyorum ama pencereyi açıyorum yoksa pisiyorum;) 
tarafından
Sorma yaaa o pişme bende de var ama uyuyamıyorum işte illa kapalı olcak ://
0 oy
(6,687 puan) tarafından

Butun evi duzene salmazsam uyumam:ermm:

tarafından
Oooooo benim öyle bi takıntım olsa kaynanam bayram eder :DDD
(6,687 puan) tarafından
Kaynanayla yaşarken zaten oyle takintin olmaz :)) cunki  toparla toparla bitmezz ))ama kendin olunca her yerin derli toplu olsun istiyorsun)
0 oy
tarafından
Üstümü ne olursa olsun örtmeden uyuyamam 

Corapsiz uyuyamam yaz kış fark etmez 

Bende de kapı kapalı olacak yoksa uyuyamam

Eşim olmadan uyuyamam
tarafından
Biraz aynıyız canım :))
tarafından
Evet benzer biraz ama en önemlisi ilk yazdığım o olmazsa hiç uyuyamam hayatta hemde illahi bir şey örtmem lazım
tarafından
Bende belime örterim ince bi çarşaf :)))
tarafından
Aynı resmen
:D
0 oy
tarafından
Uykuyla ilgili tek takintim zifiri karanlikta uyuyamam illa azda olsa ışık olcak.  Bunun disinda birde corap takintim var coraplarimi elimde yikarim yumusak olmazsa giyemem kucucuk bi delik dahi olsa cope atarim malesef.  Taytlarda da boyle.
tarafından
Kız taytları çorapları atma çok güzel cam siliyo :DDDDDDDDDDDDDDD
tarafından
Yok ya coraplara elimi de dogru duzgun suremiyorum kaldi ki cam mi silcem  :D
tarafından
Bende kendi çoraplarımla Siliyorum :)))))
tarafından
Oda iyimis :D
0 oy
tarafından

Eşimi çok takarım :D

tarafından
Hahahahahahahahahahahaha :)))))
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ayna uyurken bana dönük olmucak:D kesinlikle uyuyamam:)

tarafından
Haaa bide o var o yüzden kendi evime geçinde dolabımı aynasız alıcam :)))))
0 oy
(406 puan) tarafından

Aynıları bende var ya sormmaaaa 

tarafından
Benden bi tane daha :DDD
(406 puan) tarafından
Sorma valla kapıya dogru yatcam yüzüm oraya dönük olcak heryer kapalı olucak eşim yanımda olcak benim elim biyerine deycek yani yanımda oldugunu bilicem bidee odamın yanında askı var orda bişey asılı olmicak korkuyorum gece görünce :Dd
tarafından
Ay sorma bende bi kere dolaba kıyafetimi asmıştım üteledim falan gece uyandım ayy bi korktum akıllara zarar :DDDDDDDDDDDDDDD
(406 puan) tarafından
Ahahah ben o korkuyla uyuyorum sabah ne oldugunu görünce gülmeye başlıyorum sonra bidaha korkuyorum :D degişik işte
0 oy
(64 puan) tarafından
hic bir takintim yok saldım çayıra mevlam kayıra:))
tarafından
Ohhh valla ne güzel :)))))
0 oy
tarafından
Tuvalet banyo kapısı açık olursa uyuyamiyorum gece eşim giriyor mesela açık bırakıyor hissedip uykudan uyanıyorum ve gidip kapıyı kapatıyorum yapmazsam hayatta uyuyamam kendi yastığım olmazsa uyuyamam akşam yemeği ailecek yenmeli yenmezse fittiriyorum eşim beni sofrada bırakıp erkenden kalkarsa deliriyorum:D şimdi bile giymis olsam çamaşırımı çıkartayım tekrar bir daha o çamaşır giyemem illaki değişecek gün aşırı bazen günlük bazen gün içinde defalarca değişirim :) astigim çamaşırlar düzen icin de olmalı tişörtle tisort ile devam etmeli bir tişört bir pantolon bir bilmem ne şeklinde olursa ve bir sıradaki mandalların rengi farklı olursa fittiriyorum işte böyle:D
tarafından
Oooo maşallah canım allahtan bu kadar takıntım yok :DDD
tarafından
Ya daha bir sürü varda bazıları da aklıma gelmedi :D ama beni en çok hali takıntim zorluyor eğer hali istediğim yerde durmazsa çok sınır oluyorum ama 3 yaşında bi kızım var değil halıyı düzenli durdurmak halı yerde durmuyor koridorun halısı mutfaktan çıkıyor falan ben yapma dedikce de inatlasiyor halinin arasına falan sarıyor kendini ooyyy şimdi yazarken bile bi gerildim:)
(179 puan) tarafından
Camasir takintisi bnde de var basak burcumusun yavrum sende hersey bir olcak atlet atletle ayni boylar ayni boylarla asla tekir bekir olmiycak ic camasir tkntmda var sey mesela benim bide ssy var simdi kimse benim yanimda tek basina salatalik havuc cekirdek yani boyle kirt kirt cit cit ses cikaran ssyler yiyemez eger birlikte yiyosak ayni anda bitcek ki sonradan bna sesi gelmesin agzini sapirdatamaz yoksa kavga cikaririm bide bdnim diksiyon takintim var bi kelimeyi asla yanlis telaffuz etmiyceksin katlanamam hemen duzeltirim
tarafından
Basak burcu değilim canım koç burcuyum :) ama kafa takık işte:) büyük kızım başak burcu bakalım büyüyünce ne olacak ;) o kelimeyi cümleyi düzeltme durumu bende de var annem çok yapar bende düzeltince hah doğrucu davut geldi yine başıma der :D :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 811 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 295 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 304 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu