0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Diğer 2 postuma doğru düzgün cevap yazamadım postuma yorum yapanlardan özür dilerim.Kizim günlerdir hasta.İlk kanlı akıntı geldi kızımdan.Cok şüpheci biriyimdir.Süphelendim biseylerden  ama fotoğrafını çekip buraya atıp fikir istedim.Cunku ilk çocuğum erkekti hic böyle bişey görmemiştim.Size sorduktan hemen sonra hastaneye gittik.İdrar tahlili istediler ve o poşetle idrar almak imkansız.Bezini ters çevirip bağladım ve üstte kalan idrarı alıp tahlile verdim.Cok yoğun bir enfeksiyon çıktı.Doktor bezi ters bağlayıp aldığın sonuc doğru olmayabilir dedi.Ama başka türlü almak imkansiz onu bile almam 2 saati bulmuştu.

Doktor sondayla alınacak kulture de bakılacak dedi.2 saatte öyle bekledik.Doktor covidli bir çocuğu entube ediyormuş ona ayrı üzüldüm.

Neyse alındı sonuç idrar tahlilinde enfeksiyon var ama çok aşırı değil dedi kültür 4 gün sonra çıkar dedi.

Bayramin 1.gunu verdik tahlili.Bayramin 2.gunu kızım kusmaya başladı.Tekrar gidip kan tahlili verdik ondan bisey çıkmadi.Bugun sonucun çıkması lazım bana mesaj gelecekmiş.Kizim günlerdir sabahlara kadar bağırarak ağlıyor.Agri kesici hiç fayda etmiyor.İnsallah böbrekle alakalı bişey yoktur.Gunlerdir dokuz doğurdum stresten.Lutfen dua ederken kızım Defneye de dua eder misiniz.?Biliyorum yine çok uzun yazdım kusura bakmayın.Gunlerdir çok yoruldum.Ne gündüz duruyor ne gece.Uyutmazsam çok iyi ama uykuya yatirinca çok ağlıyor.

22 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifa versin insaAllah 
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
-Reklam-
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insallah
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Allahım şafi isminin yüzü suyu hurmetine acil  şifa versin canım gelmiş geçmiş olsun inşallah defne kuşumuz biran önce iyileşir Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah 
(707 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun sağolasın.
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Rabbim evladına şifa versin :( 
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im. Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım ❤️
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm.biz de yaşadık aynı şeyleri.idrarda üreme vardı.antibiyotikle iyi oldu.doktor vermedi mi size antibiyotik?
(707 puan) tarafından
Sağol canım.Valla benim zorumla yazdılar.İlac yazmayacak mısınız dedim düşündü baya sonra yazdı.Ama ilaç 3 gündür falan veriyorum ağlamaları hiç azalmadı.Surekli sabaha kadar ağlıyor.
tarafından
Antibiyotik eder cnm biz 10 gün kullandık.bilirim o ağlamaları.cani yanıyordu.pisik de yapmıştı bizde.
(707 puan) tarafından
Pişik çok hafif var ama henüz etkisini görmedim ilacın bakalım tahlil çıkınca tekrar gidicez belki başka ilaç yazar.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allhım  sen  defne  bebeğe  tez zamanda şifa ver yarabbim 
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.İnsallah iyi olur.
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsn rabbim şifa versin canm
(707 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Allah defneye afiyet şifa versin inşallah önemli birsey yoktur
(707 puan) tarafından
Amin inşallah yoktur.Valla dokuz doğurdum stresten sonuçta çıkamadı bir türlü.
0 oy
(916 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah hiç bir bebeği hasta etmesin. Umarım basit geçici bir sorunu vardır
(707 puan) tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun.İnsallah öyledir böbrekle ilgili değildir tek derdim bu şuanda.
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Canım gecmis olsun karın ultrasonu cekildimi hic
(707 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim.Yok cekmediler.Uyanikken çok ağlamıyor doktorda şuan ağlamıyor ben bişey anlamadım diyor çocuğu ağlatmam lazım onların hasta olduğuna inanmalari için.Bir tuhaflar yani benim zorumla ilaç yazdılar ultrason konusu hiç geçmedi bile.
(10,074 puan) tarafından
Canım.ne icin sordum gerci uyanikken aglamiyormus ama bizde c.tesi gece ciktik hastaneden 3 gun yattik bayramda. Oglumda bagirsak dugumlenmesi cikti. Ve yattigimiz serviste 10 tane falan çocuk vardi bu sekilde. Batın ultrasonunda tespit etti doktor
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(707 puan) tarafından
Sağol canım.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins  defneye
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya rabbim acil sifalar versin insallah bir seyi yoktur 
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah yoktur bakalım sonuç çıkınca gorucez ama.oda bir türlü çıkmadı.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Rabbim sifalik versin cnm allh yardımcınız olsun insallh kötü birşey çıkmaz ve hemen iylesir
(707 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ay kıyamam ya ALLAH sana bağışlasın yavrunu çok geçmiş olsun ALLAH şifa versin 
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım inşallah iyileşir.:(
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun yavrum Allah şifa versin
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sağolasın.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Rabbim defneyi biran önce sağlığına kavuştursun inşallah...Çarcabuk iyileşsin...
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun sağolasın.
0 oy
(622 puan) tarafından
Ah canım ya çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 

Sonuçlarını alırsan yaz merak ettim inşallah kötü bişey çıkmaz
(707 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun yazarım inşallah.Mesaj gelecekmiş hala gelmedi ne zaman gelir bilmiyorum bugün gelmesi lazımdı.Bakalim bekliyorum inşallah kötü bişeyi yoktur.
(622 puan) tarafından
İnşallah canım iyi düşün iyi olsun kötüyü düşünme
(707 puan) tarafından
İnşallah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 779 göst.
0 oy
5 cevap 221 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 199 göst.