0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Birinden duydum merak ettim siz ne yaparsınız 

Diyelim ki biraz yaşlandıniz 
Bacaklarınızı alamıyorsunuz ama rahatsızlık duyuyorsunuz ve oğlunuz kuaför anne ben bacaklarını alırım dese ne yaparsınız 
Komple bacak değil dizden assagi si 

Bence olabilir anne oğul arasında ki ilişkiye bağlı bence olabilir siz olsanız oglunuzun almasına izin verir misiniz ??

12 Cevaplar

+1 oy
(10,042 puan) tarafından

Ben veririm ne olmus yani :D kıl herkeste var bi tarafi acmiycam ya sonucta

(12,264 puan) tarafından
Aynen bence de. Ne olacak sanki Allah kimseyi düşürmesin ama evlat ta yaparsa anne rızasını alır
(10,042 puan) tarafından
Aynen oyle valla canım. Ben anneme yapiyorum hep çok dua ediyor valla. Rahmetli babaannemede çok yapmisligim vardir
(12,264 puan) tarafından
Allah' razı olsun inşallah canım bak ne güzel duası yeter bee
(10,042 puan) tarafından
Canım benim 5tane dayim var. Mesela şunu soylerler hep annemize karimiz degil biz bakmakla mükellefiz bakmaya zorlayamayiz yani. Kendileri isterse yaparlar. Mesela anneannemin hastanedede yattigi oldu. Dayimlar kaldi. Kısmi felc gecirdi dayimlar altini aldi yikadilar. Sqcini tararlar biyiklarini alirlar mesela en kucugu 45 yasinda dayimin. Bebek gibi bakarlar hepsi valla :) insanin icinde vicdan olsun yeterki
(12,264 puan) tarafından
İşte bu yaaa vallwhi  böyle duyunca çok mutlu oluyorum ben Rabb'im razı olsun inşallah
Doğru diyorlar canım gelin mecbur değil ama bakarsa çok sevabı var
Rabb'im herkese vicdan merhamet versin inşallah ❤️
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Evladım sonuçta kız yapan yok mu olmaz mı annesine bakmak zorunda olan çok erkek var öbür tarafı bile görmek zorunda olan. 
(12,264 puan) tarafından
Ayyy evet yaaa vallahi Rabb'im kimseyi düşürmesin inşallah
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah sıralı ve ayaktan versen inşallah
(12,264 puan) tarafından
Amin canım benim ❤️ amin
+1 oy
(5,913 puan) tarafından

Hahahaa erkek kardesim geldi aklima yeni yeni biyiklari cikiodu kndi biyigimi alirken onunkinide aliodum buyuk ablam bir kizdi cocugu köse yapcaksiniz diye :Dkoltuk altinida alioduk haha ah yavrum cok cekti bizden :D

(12,264 puan) tarafından
Hahahajjaah evet ya bizde alıyoruz erkek kardeşimin kinj ☺️☺️☺️ çok komik ti ilk aldığımız da
Almayın caz geçtim dedi sürdükten sonra ;)))
+1 oy
tarafından
Yaşlanmadan lazer yaptırmak gerek 
(12,264 puan) tarafından
Hehehe valla doğru dedin yaaa sevdim cvbi ☺️
+1 oy
tarafından
Dışarıdaki adam yapacağına oğlum yapsın 
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH kimseyi sahipsiz etmesin biz ona baktık onca sene kahrını çektik yapamayacak durumdaysak oda bize bakmak zorunda bacak alması kötü bişey değil başka yerimizi açıp göstermiyoruz sonuçta...

Herşeyin hayırlısını nasip etsin RABBİM ☝
0 oy
tarafından
Yaşlaninca kıllar kendiliğinden dökülüyor Allah razı olsun oğlum eksik olmsn jsjsjs
(12,264 puan) tarafından
Hahahha yani evettttt kış dökülüyor ;)) ama dokulmadigunu farz edelim ki birinden duydum o yüzden  merak ettim
tarafından
Gelsin yapsın anasınin şeyinden çıktı kıllarda mi utanck :D
(12,264 puan) tarafından
He valla bence güzel birşey ileri gitmedik ten SONRA ve kız evladı yoksa Allah'ın rızasını da alır
0 oy
tarafından

Yaşlanınca onlarda dökülür ve çıkmaz diye umuyorum :ermm:

(12,264 puan) tarafından
Aynen inşallah kıl diye birşey kalmaz
0 oy
tarafından
Valla eger gelinimle aram benim kayinvalidemle oldugu gibi olursa ben gelinime aldiririm oglum kuaför bile olsa

Kayinvalidemde benden boyle bi istekte bulunsa yaparim yani
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel canım gelini yoksa canım valla dediğin gibi gelin olsa alsa çok daha iyi olur
0 oy
tarafından
Oglum.o.benjm tabikide izin veririm ne var bunda ayrica erkek doktorlara acmiyimuyuz oramizi buramizi :)
tarafından
Siz kac yasindasinizki ya o kadar buyuk bi cocugunuz var aklima takilmadi degil sormadan edemicem :)
(12,264 puan) tarafından
Hahahah tmm. Sor 32 yaşındayım ;))
14 yaşında oğlum var ☺️ en büyüğü
tarafından
Abooo maasallah sana canm ben 29 yasindaym 4 aylik.kizim var diceksn simdi gec evlendn ama.hayr 6 sneelik evliyim :)
(12,264 puan) tarafından
Herşey nasip kısmet canım Benim  hayırlısı böyleymiş demekki
;))☺️ Abooo deme kız nazardan korkuyorum ben☺️
tarafından
Kiz maasallah dedim ya yorumumda abooo.maasallah yazdm :)
0 oy
tarafından
Bem yaptırmazdım canm ya 
0 oy
tarafından
Hic hoşlanmam ama esim annesinin tırnak sac her bi şeyini yapar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 319 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
13 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 327 göst.
11 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...