0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugun 3 lü tarama testi için AFP yapıldı baş kısmı 5 gün önde ayak kısmı tam cıktı yine ayakları bagdastı snra Bi an açtı erkek dedi doktor hayal meyal da olsa gördüm dedi snra tekrar kapattı dedi eşinede söyleyebilirsin dedi ama emin olamadım sonradan kız cıkarmı değişirmi diye böle olan oldumu 17 +0

4 Cevaplar

0 oy
(14,004 puan) tarafından
Kızın erkeğe değiştiğini duydum da erkeğin kıza değiştiğini duymadım canım 
(17 puan) tarafından
Bi anlık organını gördüm dedi acaba kordonla karıstırırmı diye düşündüm ama eşine söyleyebilir dedi oyuzden emin gibide geldi ben emin olamadım
(14,004 puan) tarafından
Eşine erkeğe benzetti doktor ama emin değil de birbdaha ki kontrolde emin olur
(17 puan) tarafından
O şekilde söyledim ama o şimdiden erkek havasına girdi en fazla kız olur değişse diyor bide :)
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Bence acele etme bir sonraki kontrolü bekle söylemek için
(17 puan) tarafından
1 sonraki kontrol 1 ay snra 21 haftada eşine söyleyebilirsin falan deyince sanırım organını gördü öle dedi ama hemen kapattı dsdi
0 oy
tarafından
Detaylı da net belli olur canim. Istersen suan esine söyleme 
(17 puan) tarafından
Söyledim oda ailesine demisbide 7 torun bu ilk 6 si kız bende eşime kızdım sen neden ailene söyledin diye ortalık karıstı., :)))
(734 puan) tarafından
Bende onun için söyleme demistim.Erkek merakı var babalarda.iyice emin olmayı bekleseydin keşke sonra doktor kız derse daha büyük olay olacak
(17 puan) tarafından
Ben uyardıö sonradan kız cıkarsa dedim cıksın hic farketmez dedi. ;)) artık hayırlısı ama gördüm organı dedi ya sanırım erkekdir diye düşüyorum hayırlısı olsun inşallah artık
tarafından
Aa acele etmiş hemen söylemeseydi keske. Bende 19 haftalikken ogrendim erkek ama doktorum emin oldugu icin soyledim birde gösterince tamam dedim :)
0 oy
(10,712 puan) tarafından
Komsum boyle herkese erkek diye soyledi şimdi 1.5 yasında kızı var tam emin olmadan deme bence canım. 17 hafta baya da büyük Dr accık daha ugras saydı görürdü ama
(17 puan) tarafından
Ultrason da 18 haftalık cıktı ya o net gibi kpnıstu hatta eşine de istersen dedi gördüm actıgı an dedi ben sadece kendim kuruntu yaptım acaba bir anlık deyince ben tereddüt te kaldım hayırlısı olsun bakalım
(10,712 puan) tarafından
Gerci o da kocan soyle tabi Dr boyle dedi diye. Etrafa hemen soylemezsiniz olup biter
(17 puan) tarafından
aynen öle tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hilal nur (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sadenur12gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...