0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Mesela değerli olduğunuzu nasıl hissedersiniz  yada hissetirirler mi size bunu siz nasıl anlarsınız önemsenmediğinizi merak ediyorum canlar haydi yorumaaa

42 Cevaplar

+2 oy
(1,428 puan) tarafından
Hiç hissetmem alttan alttan sürekli hep başkalarını över beni sevdiğini hiç düşünmüyorum rabbim ne onu bana ne de beni ona muhtaç etsin kendi evinde mutlu huzurlu olsun
tarafından
Gıcık oluyorum oylelerine var ya şeytan diyor bir kaşık suda boğ gitsin
(1,428 puan) tarafından
Kendi pisliğine boğulsun beni bulaştırma
tarafından
Ben yapayım senin için kız
(1,428 puan) tarafından
Ysp yap canım yaaa hastalık hastasıdır kendisi
(1,787 puan) tarafından
Sende başkasının kaynanasını öv şu şöyle yapmış şu şöyle takmış şunlar anne kız gibi diye
-Reklam-
+2 oy
(3,730 puan) tarafından
Bana aşırı değer verirler kaynanam 4 kişilik sofraya 3 tabak koyar :D çayı koyuyorsa mesela 5 kişiyse mutlaka 4 bardak doldurur çok önemliyimdir onlar için aşıırııı ordan anlarım hemencik :D
tarafından
Varsn ama yokmussun gibi guldum kız kusura bakma bizim gelinde annemgilde kaliodu abimler işte küçük kız kardesmi sevmio küçük halbuki ne yapalrki ona tabak bardak çatal ne varsa koymazdi kıyafetlerinin katlamaz dışarda ayakkabıları düzeltirken kardesmn ayakkabisini bina boşlugna atardı kendi evleri var ama annemgile yakn ama arada gelir bir ay kalrlardi aklıma o geldi kardesmnde bu arada 10 yasnda vardı yada yoktu sanrsam:)))
(3,730 puan) tarafından
Kız bende gülüyorum artık bıktım çünkü hamile halimle bunları kafama takmaktan gülüp geçiyorum benden bişey eksiltmiyo onlar kaybeder zaten bize gelmezler geldiklerinde de 4 dönerim hizmetimi hiç aksatmam yine de kaynım size gelmekten çekiniyorum höhöhöh diyomuş :D sizinki de kafayı yemiş iyice el kadar sabiiden ne istiyosa manyak bende terliklerini atmasına güldüm valla :D
0 oy
(886 puan) tarafından
Bide oraya gidince makyaj yaparmsnz kizlar mesela ben mutlaka yaparım bakımlı olurum onun çevresi var orda 
tarafından
Eveeeet ben her zman bakimli olururm orada hiç paspal gezmem
(886 puan) tarafından
Bendensin canim
0 oy
(619 puan) tarafından
Önemsenmedigimi, bulantilarimin Nirvana yaptığı dönemde mumbar sevmedigimi söylediğim halde tüm evi kokutarak mumbar doldurmuşlardı. Ye kız çok güzel diye de zorlamislardi. O zaman anladim. Yanina 1 makarna yapabilirlerdi dedim. 
(886 puan) tarafından
Kiyamam sana o günler geçtimi bari
(619 puan) tarafından
Çok şükür 31 haftalık olduk. Karnım tok gidiyorum yemeğe, sıkıntı olmuyor
(886 puan) tarafından
Ayy canim benim yakın olsanda canının çektiğini ben sana yapsam
(619 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ya. Demen bile yetti valla
0 oy
(592 puan) tarafından
Valla beni cok severler el ustunde tutarlar kaynanam kaynatam olsun kayınlarım olsun onu yeme bunu ye oraya oturma buraya otur hergun ararlar napiyorsun nasilsim diye ama yinede laf batmalari felan oluyor kayınlarımki ismimi söylerler ağızlarından birdaha ismim cıkar evime gelirlerse ne seviyorsam onu alır gelirler mesela ama iste bazen sürtüşmeler olabiliyor
(886 puan) tarafından
O bizdede var bacimm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewlendikten sonra hiç gitmedim.sevgiliyken gittiğimde de elimi biseye sürdurmemisti
(886 puan) tarafından
Oda çok güzel
0 oy
tarafından
Degerli değilde evden biri gibi hissederim daha çok yani zaten öyleyim ama biz gurbetteyiz sanki beraber yaşıyormuşuz gibi oluyor 
0 oy
tarafından
Kayınvalidem sağolsun sever yeri gelir iş yaptırmaz. Küçücük bi iş yapacak olsam kızlarına der kalkın yapın kız günah diye. Böyle değerli olmak için de değer vermek gerekiyor bence.. Saygısızlık etmem, elimden geldiğince iş yaptırmam, o yapma dese bile gücümün yettiği işleri yaparım.. Herşeyin karşılıklı olduğunu düşünüyorum. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Evet her zaman hissettirir sağolsun. Hiç iş yapmam desem yeridir. Yardım ederim elbet ama sürekli sen otur kızım der. Sofrayı toplarım mesela ugrasma bırak biz babanla yaparız der. Yemek yerken en çok benim tabagıma koyar. Onlar hızlı yemek yer ben yavas yerim bana kalmaz diye benimkini ayırır kenara. Her zaman bi eksiğin varmı diye sorar. Yok desemde marketten pazardan kafasına göre bişeyler alır verir. 2 hafta da bir 200 tl verir mutlaka. Üst sokagımda oturuyo ama görüşemiyoruz diye hergün telefonda konusuruz. Belli bir saate kadar ben aramasam o arar, o aramazsa ben ararım. Yaptıgı her değişik yemekten gönderir. Özellikle köfte tavuk etli kuru fasulye tarzı şeylerden, sevdiğimizi bildiği için. Evine ne alırsa 2 tane alır birini bize yollar. Tabi bende aynı şekilde davranırım yemegi fazla yapar kaplara koyar yollarım eşimle salatasına kadar. Geçen limonata yaptım mesela ona da yolladım içtikçe dua etti. Onun ettiği dua yeter bana. Daha aklıma gelmiyo :D 

0 oy
tarafından
Normalde de makyaj yapan bi insan değilim o yüzden yapmam değerli de hissetmem hiç iki görümce var odalarından çıkmazlar yemek bulaşık kalır ortada ben yaparım kayınbaba olacak da sürekli laf sokar kocama laf eder eşim zaten gitmez oraya neyse şimdi hiç gitmiyoruz rahatım 
0 oy
(971 puan) tarafından

Maalesef CANIM hiç nasip olmadi öyle bi şey :D

0 oy
tarafından
Valla yeni gelini bir oturuyor bana iş yaptırmıyor ikiside bebeğine bak sen diyor ikiside kaynanam yemeğini bile kendi tabağından bana verir severim ikisinide bunlar sadece bi kaçı 
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Ben İstanbul da yaşıyorum kaynananlar muş ta 2 yılda bir gidiyorum 2 2.5 ay kalıyorum sağolsunlar değerli hissettirirler aynı değeri de görürler tabi 
(886 puan) tarafından
Ayy kuzu bende muşluyum memleketlilerime helal olsun yüzümü kara çıkarmadılar
(12,490 puan) tarafından
Kız valla tanıdığım öyle pis kaynanalar var ki köyde malesef hepsi aynı olmuyor
(886 puan) tarafından
Doğrudur canım inanırım
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Bulasmamak icin değerli rolü yapıyor benim serrime uğramasın yeter onlara :D

0 oy
tarafından
Kayın babam varken evet bir dediğim 2 olmaz kaldırmaz beni yerimden
0 oy
(841 puan) tarafından
Eşimle kayinpederim tutar bir el ustunde kaynanamla tek isek tutmaz hiç hep milleti över onun gelini şöyle böyle ama eşim varsa yanımda kızım ye niye yemiyon der 
0 oy
tarafından
Benim için alisveris yapar yemek hariç hiç işe el surdurmez en önemlisi laf sokmaz 
0 oy
tarafından
Ben oturup yemeği bile zor yiyorum sürekli insanın gözünün içine bakıyorlar sadece eşimin annesi ve babası olarak görüyorum bir yabancı gibi belki buradan birçok kişi bana daha yakındır görmememe rağmen.
0 oy
tarafından
Ben kayinvalideme gittgimde yemk çay hep o hazırlar ben bulaşıkları yıkarım uzun uzn sohbet ederiz güleriz 
0 oy
(859 puan) tarafından
Bana o kadar ruhsuzlar denk geldiki bazen yaşamıyolar gibi geliyo 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 2,137 göst.
0 oy
19 cevap 290 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 738 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde karadeniz91 (59 puan) tarafından soruldu