0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Yarın Allah izin verirse doğumum olcak sezeryanla ama düşünüyorum ne hissetcem neler olcak çok merak ediyorum ağladınızmı naptınız

20 Cevaplar

0 oy
(6,818 puan) tarafından
2 gun once dogum yapan biri olarak ilk gun hic benimsiyememistim sanirim vucudum cok yoruldugu icin ama ertesi gun baktikca bakasin geliyo doyamiyosun
tarafından
Bende normal doğum yaptım ilk tuhaf oldum ama sonra hep bizimleymiş gibi hissedyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben genel olmuştum odaya çıktığımda yanıma getirdiler hemşire getirdiğinde ağlıyodu kucağıma koydu sustu:))
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ben önce şok oldum cunku hiç bişey  hissetmedim sezaryende kescekler diye beklerken oğlumu gördüm daha sonra aglamadim kahkaha attım Ege mi Ege mi diye sordum:) sonrada bir saniye gözümü ayirmadim:)
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Benim doğumum zaten riskliydi ölüm ve yaşam çizgisi arasında gidip geliyordum hiç bir şeyin farkında değildim ta ki doktorum kızımı bana gösterene kadar gördüğümde dondum kaldım dilim tutuldu resmen sonra yanıma getirdiler baş ucuma sarılı halde orda öptüm yüzünü ağlarken birden sustu kızımm hissetti annesini bu kez ben tutamadım kendimi ağladım benim çok farklıydı görememe korkusu vardı şükür Rabbim beni kızıma kızımı da bana bağışladı ne kadar zor delice olsada hep o ilk güne dönmek ve tekrar tekrar yaşamak istiyorum ölümün canı cehenneme iyi ki yavrum bal kızım var ❤❤❤
0 oy
tarafından
beni ameliyathaneden çıkardılar karnim aciyo bebegim nasıl diye surejli tekrarliyordum ( bu seni korkutmasin benim agri kesicilere alerjim var ondan kuvvetlisini yapamadilar)

sonra bak bu senin bebegin dediler sedyeyle yanindan gecirdiler basladim bebegim cok gguze diye diye aglamaya o kafayla herkese karnim aciyo bebegim *** guzel demi diyordum :) ben aglayinca esimde kendini tutuyodu oda basladi aglamaya :) 

tarifi yok o duygunun pembis dudakli sis suratli senden bir parca o zaman anliyorsun kalbin artik disarda onunla atiyor
0 oy
(406 puan) tarafından

Belden uyuşmalı oldu benim ki. Kızımı getirip yanagıma koydular nasıl agladım bilemezsin ve hayatımda ilk kez sevinçten aglamıştım çok güzel şahane bi duygu rabbim herkese yaşatsın. Sende evladına sag salim kavuş inşallah ikinzde ordan mutlu ve saglıklı şekilde çıkın inşallah canım benim ❤️

(123 puan) tarafından
Ne kadar tatlı dillisin teşekkür ederim inşallah :)
0 oy
(523 puan) tarafından

Ben aglamadim valla da aglamakli oldum ebeler sagolsun aglamama izin vermediler o sirada hala isleri bitmemisti :Dbaktim cok kucuk kesin cok cirkindir dedim icimden ama cokk guzeldi gozleri çipil çipil etrafa bakiyordu erkek sandim hatta kiz dimi diye sordum :D

0 oy
(291 puan) tarafından
4 ay oldu sezaryen dogum yapali hamileligim cok sorunlu gecmisti o kadar cok bekledimki saglikli dogmasini gordugum an aglamaya basladim zaten dunyalar benim oldu resmen
0 oy
tarafından
Sezaryenden sonra odaya cikarttilar baktim uzakta kucucuk bise yatiyo hemen muaynemi yaptilar kucagima verin dedim verdiler Allahim yok böyle bise mest oldum resmen aglamadim ama sonra aldilar basladi aglamaya nasil agliyo ondan sonra kucagima aldim ve uzun bi sure birakmadim kucagimda uyudu mışıl mışıl... simdide yanimda yatıyor tosunum  :D
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Cok tuhaf olmustum benim kizim olduguna inanamadim icimde annelik duygusu yoktu yani kendimi anne gibi gormedim ama yavrumu hemen sahiplendm can parcam olarak gördüm.  Odaya alindgmda surekli ona bakiyordum uyudugnda keske uyansa dyordum anne kucagima ver dyordum cok guzel tuhaf bi duygu...:)
0 oy
(34 puan) tarafından
Normal dogum yaptim ilk görünce ne kadar minik diye düşündüm:)
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ilk gece hic uyuyamamistim onu izlemistim bu benden mi cikti dedim Allahim sana sukurler olsun isteyen herkese nasip et die cok dua ettim ama hic aglamadim taki babamla amcamin sesini duyana kadr onlarin sesini duyunca hungur hungur agladim
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Normal doğum yaptım. Doğum bittiğinde o kadar rahatlamıştım ki capraz imda giydirilen bebeğimi hayran hayran izledim yüzümde bi tebessümle.. o ilk günün asla tarifi yok ve bi daha hiç birsey bu kadar güzel duygular yasatmicak sanırım...Allah isteyen herkese yaşatsın 
0 oy
(200 puan) tarafından

Kız ben 3 ay önce dogurdum dünyanın en  muhteşem  duygusuydu sezeryanlı oldm 1 gün  önceden bi sey yiyememiştm su bile vermediler cok susamıştm cok acıkmıştm ilk getirdiler bana verdiler narkozun etkisiyle cocugu pek görememistm şaşı gibiydim sonra gectikce agrim cogaldı ama sevgisi içime içime  işledi düsünsene 9 ay karnında taşıdgn canının ici kucagındaydı zaten cok kücüktü bide cok güzel bi bebekti hemsireler bile başımızda bebegin  resmini cekiyodu herkez gelip bakıyodu hastane odası hemsirelerle hastalarla doluydu aglamadm ama insan bi içleniyo <3

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Spinal sezeryan oldum dogdugu an ağlamaya basladi zaten sonra yanagıma koydular Allahim o yanaginin yanagima degmesi varya o sustu ben hungur hungur agladm şuan anlatirken bile gözlerim doldu tarifi cok zor bambaska bi duygu kalbim öyle hizli atiyoduki hayatın en anlamli buluşmasıydi rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzelliği
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım ama çok zor geçti doğumum. Doğurduğumda ebe gogusume koydu ağladım dediğim tek şey  beni çok yordun annem  ama doğurunca agrım sancim hepsi geçti. Allah herkeze tattirsin bu duyguyu:)
0 oy
(48 puan) tarafından
İki doğum yaptım,ikiside normal doğumdu ve dünyaya merhaba dediği an gözlerim üzerindeydi. Kuzuuummm deyip aglamistim.Asiri derecede merhametli ve mahsun hissetmistim kendimi,içimden bu şimdi bana mı emanet ben ne ara bu kadar sorumlu oldum diye düşünüp kendimle gurur duymuştum
0 oy
(6,722 puan) tarafından
8 gün önce normal doğum yaptım. Ilk once doktorun poposuna vurduğunu gördüm ☺ sonra yanıma getirdiler öptüm kokladım o kadar güzel birşey di ki Allah'ım herkese nasip etsin ❣❣❣
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Sancı süresinde çoook ağladım 20 saat falan o yğzden ağlamaya dermanım kalmamıştı ama bi titreme geldi bi üşüme geldi bebeği kucagıma alıncada şaşkınlık mutluluk kurtulmanın verdiği bi rahatlık oldu süper bi duyguydu 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Normal doğumdu duygulanır ağlarım dedim ama canımın acısına karnıma koydukların da alın sunuuuu diye bağırdım :D ben babasına verilmesini istedim ağlayacak mi ne hissedecek diye hala sormadım kayinvalidem odanın kapisindaydi o ağlamış kayinpederim evde gece 3 de beri ztn hiç uyumamis meraktan. 1 kac gunluk olup bana bakincaya sevmedim alışamadım sonra gözlerine aşık oldum hala aynıyım 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 872 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 554 göst.
0 oy
66 cevap 980 göst.
0 oy
37 cevap 1,935 göst.

379,130 soru

11,349,170 cevap