0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar Biz bugun oglumla balkonda otururken üst kata ellerinde içki ve baglama ile 3 kişi geldi şimdide bagıra çagıra şarkı söylüyorlar sizce şikayet etmeli miyim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Et gitsin dingonun ahirinami giriyorlar
(2,565 puan) tarafından
Belliki alem yapıyolar yukarda benım 15 aylık oglum var uyutamıyorum sesleri yüzünden
tarafından
Sikayt et
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Korona zamanı et bence ne hakkı var içerde dursalar neyse baris yapıyorsa hakkı uok
(2,565 puan) tarafından
Resmen alem yapıyolar yukarda
0 oy
(120 puan) tarafından
Bencede sikayet et heryerde yasak var zaten milleti rahatsiz etmeye haklari yok 
(2,565 puan) tarafından
Yasak sadece sana bana var  cnm baksana umrumda ı kimsenn
(120 puan) tarafından
Aynen ya hwrkes disarda neyin yasagiysa benim odum kopuor ceza yerim virus kaparim diye aa milletin umrunda degil
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sesleri cirkinse et daga katliyami yaptırma ☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Et bence hem korona var yasak sonuçta 
(2,565 puan) tarafından
Yasagı takan kim canım bi girdiler binaya les gibi rakı kokuyor bina
0 oy
(48,703 puan) tarafından
neyin kafasindalar acaba
0 oy
tarafından
Saat olmuş 10 bu saatde yaptıkları öküzlük et şikayet rahatsız etmeye hakları yok
(2,565 puan) tarafından
15 aylık oğlumu uyutamıyorum sesten
tarafından
Biz bile rahatsiz oluruz çocuk daha cok rahatsiz olur et sikayet
0 oy
tarafından
Ben dün aradım polisi söyledim kimse gelmedi canları isteyince dağıldılar bundan öncede eski evimde  aramıştım şikayetçi sayar sizide alırız ifadeye dediler gene bir şey olmadı 
(2,565 puan) tarafından
Boşa etmiş olurum yani
tarafından
Genede bir şansını dene
0 oy
tarafından
Şikayet et canım kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Tabiki ilk yönetimi ara onlar bsy yapmazsa polisi ara
0 oy
tarafından
Kesinlikle et şikayet.icki içmek ve şarkı söylemek büyük suç...
0 oy
tarafından
Ben olsam hiç buraya yazmadan direk şikayet ederm 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabiki et sokağa çıkma yasagı var hem ceza yerler
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu kadar mı anlayışsız olduk yaaa bebeğin kaç aylık bağlama varsa tadından yenmez içkisi de sizi ilgilendirmez. Ve bağlama yüksek gürültü yapmaz. 
(2,565 puan) tarafından
15 aylık canım zaten uykuya direnen bir bebek Baglamasın da veya içkisinde değilim yüksek sesle şarkı söylüyorlar saat 23.33 bak daha yeni zor uyuttum bebegımı
Ayrıca her seyin bir usulu adabı var kimseyi bagıra cagıra şarkı söylerek rahatsız etmeye hakları yok son bişey bunu sürekli yapıyolar ya şarkı söylerler ya gece saat 4 e kadar kahkaha atarlar ben şimdiye kadar en ufak bi şikayet etmedim ama içki de olunca burda aileler var sen senin binanda olursa ki inşallah olmaz sesini çıkartma
(13,202 puan) tarafından
Zor uykusu olan bir bebeğim var benim de canım anlıyorum ayda bir iki çekilir olması gerek herkesin özel hayatı adam her akşam yaparsa istemediğini söylersin ki istediğini söyle o kadar mutludurlar ki şuan pandeminin stresini özellikle öyle bir atarlar ki borç batağında olsalar umutları olmaz çünkü müzik ruhun gıdası. Bu işe bu açıdan bakarsan sen de aşağıdan onlara eşlik edersin ama maalesef olaya öyle bakmıyorsun o yüzden ben sayfalarca yazsam anlamazsın keşke bir komşum da elinde bağlaması ile bana gelse iki hoş beş etsek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 391 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 2,187 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 635 göst.
14 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,442 cevap

34,889 kullanıcı

...