0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok isterdim eşimle bir mısır patlatıp bir filmi şakalaşarak izlemeyi. Çok isterdim eşimin seni seviyorum demesini. Hiç ağzından duymadım. 3 yılıma 2 evlat katarak verdim ama hiç bir gün bir fotoğrafimiz olmadı. Yan yana çektiğimiz sosyal medyada paylaştığımız. Ben mutsuz bir şekilde iki kalp büyütüyorum. Bazen cinnet geçirip çocuklarıma bağırıyorum. Çok üzülüyorum paramparça oluyorum. Hiç giymediğim gelinlik hayalime karalar çalındı. Hayatımdan hep birilerini uğurladim. Hiç birinden giden ben olmadım. Bugün komşum geldi kocasını anlattı çok kıskanıyor onu çok seviyor belli. Ben her yerimi açıp sokağa çıksam kıskanmaz. Ben çok konuştum onunla hiç anlamadı 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen evli olduğuna eminmisin yada hala neden o adamla evlisin 

Yargılamak değil niyetim meraktan sordum 
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Peki bu evlilik niye devam ediyor
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ama hayatini karartma nereye kadar mutsuz mutsuz yaşanır ki boşan demiyorum ama bir yerde dayanamayacak hale gelirsin bu kesin o zaman boştan yere zaman kaybetme yani geçirdiğin onca mutsuz güne yanarsın sonra
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Neden 2 çocuk neden bu kadar ilgisiz adama babalığı yakıştırdın canım Allah yardımcın olsun ama sinirini kocandan çıkar o günahsızlara bişe deme 
tarafından
Kocam asla kendinden çıkartmaz ki hep küfür eder hep hakaret
(1,472 puan) tarafından
Neden evlendin peki sonra mı böyle oldu yoksa hep mi böyleydi
tarafından
Görücü usulü hiç nişanlı kalmadık ilk 4 ay iyiydi 3. Yılımız olacak
(1,472 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşini al karşına konuş tatlı dille anlat sıkıntını veya evlilik terapisi ne gidin ayıp değil yuvanızı kurtarın
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Çocuklar icinmi katlanıyorsun o adama .....Rabbim yardım etsin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Kaçarak mi evlendin
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sana benzer durum yaşıyorum ve seni anlıyorum allh yardımcın olsun cnm
0 oy
(850 puan) tarafından
 İsteklerin olması gereken, evliliğin doğasında olan şeyler. Peki madem olmadı 2 çocuk niye, mutsuzsan devam etme. Çocuklarına yazık, sana yazık. Bazen olmaz ne yaparsan yap, zorlamamak lazım. 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Sabret canım mutlak iyi bir yanı vardır onlari düşün.... hakaret ve kufurlerine de bakma herkes üstünden artanı konuşur. Sen ona hep iyi davran ve ne kadar iyi olduğunu sok gözüne 
0 oy
(78 puan) tarafından
Anlamadığım şey neden bu kadar net çizgiler olduğu halde çocuklar yaptığın ? Neden düzelmesini beklediğin ? Ve kendin ve çocukların için mutsuz bir hayatı nasıl kabul ettiğin ?
0 oy
tarafından
Ben senin sürekli postlarina denk geliyorum ilk defa yazmak istedim senin zaten dediğine göre psikolojik sorunların var ve sürekli gel gitlerin insanların her dediğinden bişey çıkarma gibi bunlar senin yazdıkların kocanin seni sevmediğini bile bile ondan çocuk yapmışın ve oda sadece baba olmak için evlendim diyen biri peki sorun ortada herşeyi bile bile neden mutsuz olmak istiyorsun git önce bı tedavi ol sonra sadece çocuklarınla bı hayat kur ...
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun eşinin yüreğine sana karşı sevgi ve saygı koysun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 544 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 328 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 343 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu

380,161 soru

11,380,696 cevap

34,871 kullanıcı

...