0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından
Kızlar benim kaynanam oje sürmeme makyaj yapmama kıyafet olarak giydiğin eteğe elbiseye cok karışıyor bende bugun söyledim ben liseden beri böyleydim seviyorum giyinip bakım yapmayı herkesin zevki dedim.esim hic karışmaz bana sizinkiler nasıl 

32 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha neler duycaz ya. Tövbe yarabbim... 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ewet karsyrlar
(539 puan) tarafından
Tepki veriyormusun
tarafından
Tinlamiyorum takmıyorum cnm :)))
(539 puan) tarafından
Gerçi ben diyorum yinede kendi bildiğini okuyor en iyisi senin teknik:)
tarafından
Aynen zaten onlar memlekete bnaa etek giy dediler giyerim dedim ama gymiyorum :)))
+1 oy
(99 puan) tarafından
Ota b*ka karışır karışmadigi bişey yok ki (~_~)
(539 puan) tarafından
Bende dedim siz biznkadar okusaydiniz yüzümüze bakmazdiniz:D
(99 puan) tarafından
He diyom geciyom valla onun çenesine yetişemem  herşeyin iyisini o bilir cahile söz anlatmak deveye hendek atlatmaktan güçtür
+1 oy
(321 puan) tarafından
Bizimkilerde karışırdı. Hele kayınbabamı doldurup salarlardı üzerime. Geçen yıl eşimin çocukluk arkadaşının düğününe gidecektik haliyle kuaföre falan gittim. O makyaj ne öyle falan demeye başladılar. O an zaten sinirliydim, patladım. Kocam karışmıyor size ne oluyor hayırdır dedim. Bir daha ses eden olmadı. Sonra kendi kızları kalkıp makyaj yaptılar.

Bir hoşt ya bir hoşt uzak durun şu gelinlerden, saygı duymasını öğrenin insanların yaşam tarzına. 
(539 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım çok haklısın
(321 puan) tarafından
Hak ediyorlar ama gülüm
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hadlerine deil kesinlikle bozar atarim
(539 puan) tarafından
Bende bozuyorum ama takildigina takılıyor iste
0 oy
tarafından
Hiç karışmazlar. Istedigim gibi giyiniyorum ojemi sürüyorum bir yere gidersem makyajımi yapıyorum. 
(539 puan) tarafından
Iyiymis  bacım seninki
tarafından
Evet canim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bakım yaparım makyaj vs yaparım ama evde barış belli edecek şeyler yapmam o yüzden karismazlar .gezmeden gezmeye en fazla fondöten rimel sürerim o kdr  
0 oy
tarafından
Valla ben tesetturluyum pantolon giyiyorum sırf onlara ayak uydurmadm diye pantolon giyiyorum diye beni hic takmiyolar arkamdan konususyolar
(539 puan) tarafından
Nasıl rahat ediyorsan oyle davran canım uykusu gelene kadar konuşur
tarafından
Aynn öyle yapiyorum bende cnm
0 oy
tarafından
Onlara ne esimden firsat kalmaz zaten. Evlenmeden once okadar guzel giyiniyordum ki simdi herseye onu giyme o acik bunu giyme bu dar önün aciliyor toton belli oluyor
(539 puan) tarafından
Benim eşimde yanimda olsa keşke evime gitsem:(bana da karissa
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim eşim çok karışır  makyaja izin vermiyor dar giyinmeye izin vermiyor parfüm bile siktirtmiyor  bende sadece heves edip evde makyaj yapıyorum 
(539 puan) tarafından
Seninki daha kötüymüş:(
(3,167 puan) tarafından
Kız o neki sal bağlama modelime bile karışıyor dışarda yürüsen başını kaldırma diyor yere bakarak yürü diyor
(539 puan) tarafından
Abovv baya kıskanç seviyor enişte:D
(3,167 puan) tarafından
Çok kıskanç cnm yaa biraz bunaltıyor beni ama yapacak birşey yok
0 oy
tarafından
Bende ki eş  yetip artıyor adam nerdeyse tuvalate gitmeme bile karışıyor kimseye bisey birakmiyor
(539 puan) tarafından
Bunalmıyormusun canım
tarafından
Bunalmaz olur muyum delirtiyor beni pantolon almaya bile gidemedim valla sonunda boşanma sebebi olacak adam markete yollamıyor ben alırım diyor onu söyleye söyleye aldırıyorum çok yoruldum ama dayanamıyorum bide benim hiç karışmazdı istediğimiz yere giderdik bu böyle yapınca cinnet geciresim geliyor
0 oy
tarafından
İlk başta bana kapan dediler geçen sene kaynanam gelmiş bana diyor senin eşin bnm bacağım dışarda olsa kızardı ama karısı na bak nasıl giyiniyor dedi seni kıskanıyor bni kiskanmiuor esim ondan dedim anne 
(539 puan) tarafından
Kart yelloza bak sen birde gelinle yarışıyor ben yüz versem bana da derler kapan diye kesin
tarafından
Asla kapanmam bana kalmış  bir de gideceğim hafataya onların yanjna kocam gelene kadar kalcagim ins sıkıntı yasamam üst baş konusunda
0 oy
tarafından
Karışırlar dııı ama umursamam 30a yaşında yim ben kendi kararımı verebilecek yastayım
(539 puan) tarafından
Umarım bende yeni evliyim alışırlar:)
tarafından
Ben mini etekli bağrı döşü açık geldim şimdi hamdolsun tesettürlü yum pardesü giyiyorum ama neymis kapalılık pantolon la olmazmış bak seeennn
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok karışmaz 
0 oy
tarafından
Dovme yaptırdım elimim üstüne baktı baktı sormadı sonra sordu kina dedim 2sene oldu cikmiyo haha birtek oje sevmez migdesi bulanir ama karismaz sursemde
(539 puan) tarafından
Idare ediyorum desene :)
0 oy
tarafından
İlk evlendigimizde karisiyorlardi takmadım valla istediğim kıyafeti giydim şuan dinlemiyorum diye bisey demiyorlar 
(539 puan) tarafından
Ben biraz yüz versem kapatacaklar yani zorla en iyisi tinlamamak
tarafından
Ben kapaliyim canm pantolon giymeme karisiyorlar bide yani
(539 puan) tarafından
Don atlet mi gezeyim deseydin:D
tarafından
Amaaan takmiyorm bile tatlim sende takma
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Hic makyaj yapmam yeni evliyken gelin gezmesine giderken kalem sür gözlerine demişti. Hacdan gelen bir göz kalemi de vermek istemişti. 
(539 puan) tarafından
Ne güzel kaynanan bakımlı anlaşılan süslü seviyor
(2,945 puan) tarafından
Evet sever ben de tam tersi hiç sevmem bir bileklik zorla takarim
0 oy
(48,690 puan) tarafından
esimin ailesinde açık yok eltilerim esimin kuzenleri hep türbanlı. bende acigim onalr esime kapali kiz istemisler ama nasip kismet. koye giderken daha bol salas seyler giyiyorum kendim dikkat ediyorum onun harici hic karismadilar 
(539 puan) tarafından
Oyle köylere giderken bende öyleyim canım en iyisini yapiyorsun
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Höst yani bana eşim karışamıyor onların ne haddine
0 oy
tarafından
ben acigim ama onlardan daha kapali tipliyim oyle makyajdi ojeydi tercihte etmem o yuzden karisamazlar.. haaa tam tersi olsam ona da karismazlardi diye dusunuyorum

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 983 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 246 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 322 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...