0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından

Kızlar geçen hafta post açmıştım babamın evine gidicem diye bugün babm aramış pedri beni göndermesi için kayınpederim kızın geliyorsa gönderirim ama torunumu göndermem demiş. Ben torunum olmadan yapamam VS vs kafayı yiycem yaa sanki benim çocuğum değil yaa Eşime anlattım kavga ettik neymiş ben kimseyle anlaşamıyormuşum. Sürekli ben kavga çıkartıyor muşum ne yapıcam bilmiyorum artık eşim zaten hiç konuşmaz ailene cevap bile vermez kızlar ne yapıcam ben 

22 Cevaplar

+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Onunda torunu 

Böyle salakça birşey olamaz , o ne kadar görmeye hakkı varsa senin babaninda görmeye hakkı var torununu bunların Allah'tan korkusu yok mu ya 

Senin baban ağzını açıp birşey diyememis mi ??? 

Bu ataerkil zihniyete s.cayimmmmmmmmm 

Bu akşam bir arkadaşım bu muhabbet yüzünden boşanıyor yazık günah ya 

Sessiz kalma ya o kim ki seni göndermiyor torunu göndermiyor Ali kıran baş kesenler bir onlar yaşıyor anasını satayım bir onların etrafında dünya dönüyor sadrazam çocukları çünkü 
(479 puan) tarafından
Benim neler çektiğimi bir Allah biliyor babam yarın son kez sorucak gene hayor derse abim gelip beni götürücek bugün babamla konuşamadım ağlamaktan
(1,320 puan) tarafından
Kıyamam ben sana Allah yardımcın olsun adın ne dua edicem sana ben bu gece valla içim kıyıldı
Eşine merhamet versin rabbim
Allah edenlerden çıkarsın birşey diyemiyorum senin anne babana da yazık onların da hakkı
(479 puan) tarafından
Allah razı olsun canım adım zinet rabbim dualarını kabul etsin inşallah
(1,320 puan) tarafından
Aminnnn aminnnnnnn ♥️❤️
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Çocuğunuzu alıp gideceksiniz tabii ki. 
(479 puan) tarafından
Canım eski postlarımı oku orda neler neler yaptı zaten gidecem ve bir çözüm bulmadan gelmicem
(850 puan) tarafından
Derdi torun değil elbette, neye üzülüyorsunuz ki, düşünmeyin bile, o sizi düşünüyor mu?
(479 puan) tarafından
Tek derdi beni zora sokmak
(850 puan) tarafından
Farkındasınız durumunuzun, üzmeyin kendinizi. Bir an önce gidin kurtarın
(479 puan) tarafından
Gidicem Allahın izniyle ve bir çözüm bulmadan gelmicem yeter artık 3 yılldır evliyim bir türlü hzuur bulamadım
0 oy
tarafından
Herkesin bi imtihanı var senin  de kayinpeder 

Allah yardımcın olsun,baban gelsin seni almaya o zaman vermek zorunda ki zaten senin çocuğun hayrina vermiyor 
(479 puan) tarafından
Abim gelicek kuzum rabbim görüyor herşeyi
0 oy
tarafından
Babani cagiracaksin çocuğu alıp gideceksin sen oxgur bir bireysin ve o senin evladın ne eşin ne kayınpederin buna karışabilir..
(479 puan) tarafından
Babaöda gerekirse al kzıınj devlete sığın dedi hiç beklemezdim ama dedi o yüzden içim rahat
tarafından
O yüzden takılma istediğini yap bacım
(479 puan) tarafından
Yuvam yıkılmasın diye susuyorum yoksa çoktan yapmıştım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bu kadar taviz vermeyin cnm sen annesinin yani cocugun yeri senin yanin..senin ailen torunu olmadan nasil yapiyo..bencillik yaptığı baska bisey degil..al cocugunu git neden agliyosun ki
(479 puan) tarafından
Kızımın yanıma gelmesini bile istemeyen Bir adam okdr kötü bir. İnsan ki
0 oy
(339 puan) tarafından
Yok artık kız o senin çocuğun al git tabi bu arada merak ediyorum baban nie bisi dememiş o öyle diince eşine de sınır oldum bu arada sen kimseyle anlasamiyosun ne demek ya çocuğunu götürmek için anlaşmaya mı varcan ben goturrum çocuğumu kimse bi halt diyemez onu ne zorluklarla ben doğurdum hayırdır onlar kim ki
(339 puan) tarafından
Kız allahım beni delirttin ha bu senin çocuğun anladın mı şu an cocuk kimin yanında valla o katın baba yi keserim ha kim ki o
(479 puan) tarafından
Ah ah sadece paraya güvenen bencil bir adam evladıma kötü cümleleri söyletitiyo sürekli
(339 puan) tarafından
Canım şu an çocuğun senin yanında diil mi valla ben bisi anlamadım bu adam niye göndermiyor daha çözemedim olayi
(479 puan) tarafından
Canım yanımda ben olmadan uyumaz gece kalkar babasının yanında bile uyumaz bişey olduğu zaman ilk anne diyor bunu biliyorlwr ama kalp kirli olunca akılda kalmaz bunlarda
(339 puan) tarafından
Kız senin yanındaysa al git cok takiyosun bence baktin kavga mı çıkıyor ara polisi çocuğumu benden alıyorlar die bak bakalım noluyo bu arada esin ne dio bu konuya tepkisi oldu mu ailesine yoksa ailesini mı dinliyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ay yok artık o kim oluyor ben nefret ediyorum böyle aileye gidince sorun çıkaran insanlardan hayır yani aynı şeyi kızının kayınbabası ona yapsa kabul eder mi ne kadar ayıp anam senin kocanda da iş yok ben bu konularda çok hassasım aile başka bişey benim gözümde asla kimse karışamaz istediğim zaman giderim istediğim zaman gelirim kimsenin haddine değil beni bu yaşa kadar iyi kötü getirmiş insanlarla arama girmek 
(479 puan) tarafından
Eşim. Beni suçluyor herşeyde bana patlıyor ailemle bir sıkıntım yok diyp duruyor sen kşsmeyel anlaşamıyorusn diyor ben herşeyi sineye çekip susuyorum gene ama ailesi huzur vermiypr
(2,479 puan) tarafından
Seni suçlayacak ne var bunda anlamadım büyük bir tepki mi verdin sen
(479 puan) tarafından
Patladım artık bende çünkü bişey YAPMIYOR konuşmuyor ve sürekli bana git de senden kurtulmak istiyorum diyip duruyor eşim evli olduğunu bile farkında değil sadece kendisi için yaşıyormuş bununda kendisi dedi
(2,479 puan) tarafından
Bence al çocuğunu babana git boşanma konusunu etme telefonlarını kapa cevap verme kimseye bir süre kafa dinle babana da söyle muattab olmasın onlarla bir süre bu süreçte mutlaka eksikliğini hissedecektir inşallah aklı başına gelir de bir daha böyle saçma konularla uğraşmak zorunda bırakmaz seni
0 oy
tarafından
Bazen sizede kızıyorum niye hayatınıza bu kadar müdahale etmelerine izin veriyorsunuz onun torunuysa Seninn babaninda çocuğu bunda ağlanacak birşey yok arayacaksın babaningel beni al bitti gitti kayinbaban mi senin kocan?
(479 puan) tarafından
Babam yarın son kez sorucak gene hayor derse abim gelip beni götürücek bir çözüm bulmadan gelmicem
tarafından
Yahu senin kayinbabana niye arayıp soruyor direk gelsin işte
(479 puan) tarafından
Bilmiyorum uzak kuzum ondaan belkide
0 oy
tarafından
çok merakliysa bi tane yapsın ya da evlatlık alsın ne milletin çocuğunu sahipleniyor sen annesin çocuğun olmadan yapacaksın ama o yapamayacakmış iyice saçmaladı bu insanlar çocuk bakabilecek yasta olsa Allah verirdi zaten bi bu yaşta da
(479 puan) tarafından
Hiç sorma valla bende anlam veremiyorum artık
0 oy
tarafından
fazla viri viri etmee o torununu alir komple giderim de canim. vekayet bile anne baba uzerinde yurur babaanne dedeler hayirdir yaa
(479 puan) tarafından
Kız eşim bile kızına okdr düşün ve sahiplenmiypr
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Nasil ya babanın torunu değil mi hak mi bu şimdi 
(479 puan) tarafından
Onalrq  göre hak onların çocupu saçma sapan düşünceler içindeler
0 oy
(678 puan) tarafından
Zaten olaylar en başından olmaması gerekiyor babanın onu araması gönder demesi filan kayınpederini iyice gaza getiriyor o kimki ondan izin alıyor baban üzerine babanın torun benimde torun bu nedemek ayıp ediyosun deyip olayı çözmesi gerekirdi kızması gerekirdi ne kadar taviz verirsen okadar kayınpederin coşar allah kolaylık versin 
(479 puan) tarafından
Babamda kızmış canım çok yakın arkadaşlar o yüzden kapatmış üsütnw
0 oy
(667 puan) tarafından
Annesi sensin sana ihtiyacı var dedesine değil 
(479 puan) tarafından
O parayla herşeye alabileceğine inanıyor kendisi anne ve babasıyşa kavgalı büyümüş aynısını bize yaptırmaya çalışpr
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim de kayınperim eşime gitmesin dedi ama sonuç olarak bugün ailemin yanına geldim. Eş çok önemli eşini ezdirmeyecek ailesi haksız ise bunu kabullenecek 
(479 puan) tarafından
Eşim çıtını bile çıkarmaz korkağın teki herşeyde beni suçlayıp duruyor
(2,067 puan) tarafından
Işte bu kötü. Eş dost olsun da herkes düşman olsun derler.
0 oy
tarafından
Eşin izin veriyorsa çocuğu alıp seni babana bıraksın kayinpederinde çok istiyorsa kendi yapsın baksın yeter ya bu nedir böyle kimi kimden ayırıyor kopar kıyameti ben doğurdum de kimseye bırakmam de  evlatla imtihan etmeye kalkmasınlar 
(479 puan) tarafından
Eşim dünden razı beni göndermeye. Ailemim evi çok uzak eşim de işten dolayı götürmüyor kayıbabama söylediler oda öyle yaptı
tarafından
Benim kayınpederim eşimi aradı napiyosunuz diye gelinim napiyor dedi sesi hoporlerdeydi annesigilde dedi eşim kayınpederim hemen atları ne işi varmış hep orda diye eşim bi kızdı ben izin verdim annesigil nolmus dedi kalacak biraz dedi sonra bisey diyemedi esın biraz dişli olsa kimse laf edemez
(479 puan) tarafından
Benim eşim olsaydı sadece gülüp geçerdi asla öyle savunamaz Dı ben bilmiyorum niye böyle
0 oy
tarafından
Markete gidiyoruz diye cik bin otobüse git hepsi de kalsın öyle kıyafet falan alma boşver git biraz kafa dinle 
(479 puan) tarafından
Kuzum babamı bekliyorum ondna abimde gelicek
0 oy
(154 puan) tarafından
Neredeyse bütün sorularını okudum ama sen kayinpederinle mi evlisin anlamadım ki normalde Kaynanalar herşeye karışır sizde kayınbaba herşeye salça olmuş ne sinir bozucu insan ve eşin mudehale etmediği sürece o evde huzur bulamazsınız ki eşinin dur demesi lazım olanlara Allah yardımcın olsun inşallah
(479 puan) tarafından
Ah ah zaten hepsi eşimin yüzümden konuşmaz savunmaz hani arkamda olduğunu bilseydim zaten gerisi gelirdi oda yok bilmiyorum ne olucak benim halim
(154 puan) tarafından
Allah yanında canım üzülme dualarına karşılık bulacaksın inşallah❤️ kayinbabana da Allah hidayet versin eşinin de gözü açılsın inşallah
(479 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(10,974 puan) tarafından
Su an sadece gelip o domuzla kavga etmek istiyorum. 
(479 puan) tarafından
Ayy valla onu Allaha havale ediyorum rabbim onu perişan etsin
0 oy
tarafından
Eşine deki benim kocam sen misin baban mi o ne karisiyor tovbe yarabbim ne oluyor bu kocalara hjc mi gururu şerefi yok karisina varasiya babasi karisiyor
(479 puan) tarafından
Eşim hiç bir şey demez çünkü babası ne dese o o herkesi herşeyi yönetiyor
tarafından
Yav al cocugunu kes biletini git ne bk yerlerse yesinler
0 oy
tarafından
Bir kere babanın arayıp kayınpederini izin alması bile çok üzücü bir durum gerçekten çok üzüldüm adama. Aileni ağız eğdirme kimseye senin torununsa onunda torunu de git. Böyle bişey var mı ya. 
(479 puan) tarafından
Kuzum babaöda hani huzursuzluk olansın diye söyledi sonra dan laf etmesin diye o da izin alamadı kızımı gönder dedi sadece

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 545 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 803 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.