0 oy
802 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
3 gün oldu geleli bugün görümcem kızmşa konuşmak için hep görüntülü arayıp duruyor kızım onları görmeyene kadar hiç hatırlamuyır bile onları gördükten sonra hep ağlıyor bende sizi gördükten sonra ağlıyor dedim hani aradığınızda sizi gösterimm dedim güzelce görümcem ben ne yapim ağlıyorsa dedi sonra telefonu götürüp kayınpederime verdi kızım dedesini görünce ağlıyor sonra görümcem benden kızımın kimlik resmini istedi meğerse kızımın biletini kesicrkmiş kayınpederim gelip kızmı götürücekmiş onsuz dayanamıyormuş. Eşime söylüyorum ben ne yapim diyor asla ailesine hiçbir şey söylemiyor buraya geldim gene  rahatlık vermiyor ne yapıcam bilmiyorum artık eşim zaten hiç konuşmaz ailesine  cevap bile vermez kızlar ne yapıcam ben 

33 Cevaplar

+4 oy
(3,542 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Anasının olmadığı yerde çocuk ne booook arıyor? 

Kimse benim iznim olmadan kızıma bilet kesemez ve de kimse benim olmadığım yere kızımı götüremez hele de şehirler arası ise.
tarafından
Katiliyorum asagida babasiylaavluda top oynarken bile pencereden  ayrilamiyorum asla asla izin verme alisirlar  hossssst de götürmek  istedigi an esinde ne bicim baba sesini cikarmiyor
(3,542 puan) tarafından
Aynen Damla baba da olmasına rağmen içimiz rahat etmiyor.  Ya 2 yaşında daha bebe onlar bebe anneyi görmesinler 1 dakika duramazlar kimse zaptedemez anneden başka ararlar anneyi ayrıca şu devirde kimseye de güvenme herkes hatta hiç kimse anne gibi dikkatli olamaz babaları bile

Çocuğunla ilgili kararları sen verirsin bi başkası değil ve senin izin vermediğin hiç bişe hiç kimse çocuğun hakkında söz sahibi olamaz olmamalı o yüzden kesin ve net bir dille reddet gelirseniz de boşa gelmiş olursunuz ben çocuğumu göndermem bi yere de defolsun gitsinler
(479 puan) tarafından
Kız inadıma yapıyorlar sırf mutsuz olayım diye ama istedikrşirni vermicem zar zor geldim göndermiyordu bu sefer de böyle yapıyorlar
tarafından
Sakın ama sakın  kızını  gönderme asla aslaaaa yık ortalığı inat ederlerse o kocan olacak  adamda az sesini  çıkarsın
(2,720 puan) tarafından
Onlar gelmeden asla vermiycegini belirt  ben alt kattaki  kaynanama bile birakmiyorum sehirler arasi ne demek
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ne hakla goturuyormusss ne kadar sacmaaa
(479 puan) tarafından
Bir bilsem
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ooooooo kan çıkar yemin olsun..

Kaç yaşında kız .
(479 puan) tarafından
2 yaşında kızım
(3,446 puan) tarafından
Walla kocan in sesi çıkmıyoraa sen çıkar ne demek iki yaşındaki çocuğu götürmek walla çıktığı yere gönderirim öylesini Las ben sinir oldum burda
(479 puan) tarafından
Eşim bir boka yarasydı bu durma gelmezdim zaten
0 oy
tarafından
Kız kaç yaşında nerden nereye yolculuk şehir olarak
(479 puan) tarafından
Ayy inanın be desem boş
tarafından
O değilde kocanın tavrı canını yakmıyor mu
(479 puan) tarafından
Canım odkr çok acıyor ki anlatamam okdr konuşmama rağmen asla savunmaz
tarafından
Peki bu acıya nasıl dayanıyorsun
(479 puan) tarafından
Seviyorum çünkü, belki birgün değermi anlar diye sabrediyorum susuyorum ama bu soruyı kaç kere kendimr sordum cevap hep aynı onsuz yapaman diye
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kac yssinda kizin
(479 puan) tarafından
2 yaşında
(1,569 puan) tarafından
Cok kucuk sensiz yollama onun sana ihtiyaci var onlara degil
(479 puan) tarafından
Asla göndermem onlar sırf paralarına güveniyorlar
(1,569 puan) tarafından
Paraları batsin anlayış olmadikdan sonra neye yarar
0 oy
(56 puan) tarafından
Eşin çıkarmıyorsa sen çıkar sesini ne hakla senden izinsiz götürecek kızını izin verme 
(479 puan) tarafından
Vermem zaten ama çok bıktırdı artık
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Oha oha yavaş gelsinler senin olmadığın yerde çocuğunun ne işi varmış ne kadarlık şuan
(479 puan) tarafından
İştw Allah akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Yok artık yaaa
(479 puan) tarafından
Of of bıktım artık
0 oy
tarafından
Ya yeter ya yeter ne bu ya çocuk senin çocuğun kayınpeder kim abi ya ne hakla alıp götürecek yoruldun desem dinlemeye ihtiyacın var desem sen kendi rızanla yolluyorsun desem haklısın derim ama ne alkaa annenin fikri alınmadan çocuk götürmek 
(479 puan) tarafından
Onalara göre onların çocuğu benşm hiç annelik hakkım yok
0 oy
tarafından
Şaka mı bu

Sen kimsin yada babası kim 

Sizi biseye sayan yok belli

N kadar değişik insanlar varya
(207 puan) tarafından
Arkadaş demekki kendini birşeye saydırtmıyor ki onlarda kafalarına göre karar verebiliyorlar. Çocuk büyük olsa hadi neyse de daha 2 yaşındaymış. Annesini ses çıkaramıyor diye afamlar kafasına göre takılıyor
tarafından
Nasıl ses çıkarmıyor e gelip alçaklar kadında bakcakmi ole
 Bnc kayınpeder esipgurluyo çıkıp gelecek aneside yok dicek oda geri gidecek senaryo budur yni kesin net
(479 puan) tarafından
Beni zaten hiç saymıyorlar eşim. Desem aynı korkağın teki bende neyi nasıl düşüncem bilmiyorum artık
(207 puan) tarafından
Canım senin düşünmen gereken çocuğun. Kayınpederin gelecek torunumu almaya geldim diyecek ve sende izin mi vereceksin aynı şehirde olmadığınız halde?
Bırak aynı şehirde olmayı aynı sokakta olsak bile ben oğlumu vermezdim, benim oğlumda 26 aylık
0 oy
tarafından
hee oldu goz ucuyla bakacaklae cocuga etraf sapik dolu kimseye guvenip yollama cnm gidecekse ara tek gelemez bana da bilet al de sende git yada al kizini baska yere gezmeye got
(479 puan) tarafından
Ben gitmem kızmkda göndermem onlar yüzünden geldim zaten eski postlarımda yazıyor zaten herşey
tarafından
gondermeme sansin varsa tabi ki gonderme esim bisi diyemiyor dedigin icin o bir alternatifti
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Vallahi benim annem babam kan çıkarır çocuğu alır götürürse ne demek öyle saçma sapan hareketler 
(479 puan) tarafından
Bir bilsem inan bıktım artık eşimde istemiyorum artık okdr bıktım ki
(13,202 puan) tarafından
Annenle babana havale et bence.çok şımarmış onlar
0 oy
(134 puan) tarafından
Sakın izin verme 
(479 puan) tarafından
Vermem zaten canım
0 oy
tarafından
Ooşşştttt deseydin kim oluyor ki benden izinsiz enim cocuguma bilet kesip götürüyor kıyamet koparirdim valla 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
2 yaşında bebeğin ne işi var annesinden ayrı. Dedesi ayrı yapamıyor diye sen niye evladından ayrılıyorsun ki. Eşin bişey demiyorsa sen diyeceksin. Sanki yumurta almaya gelecek bide sormadan etmeden izin istemeden ne münasebet. Kan çıkar kan. Bence sende yüz verme açık açık söyle gönderemem diye yoksa bir kere alıştılar mı önünü alamazsın. 
(479 puan) tarafından
Öyle deidm zaten asla vermem
(3,046 puan) tarafından
Onlar ne dedi götürmeyeceklerdir inşallah. Devir kötü canım. Ortalık sapık dolu. Büyükler ortamı temiz sanıyor yeni dünyadan haberleri yok. Sakın gönderme.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bazen annemle konuşurken gel sen kal dönerken metehani birak 2 gun kalsın dayısı getirir geri diyo gözüm kapalı güvenirim anneme aileme hatta gittiğimizde kaldigimizda ben rahat ediyim diye 4 4lük bakar yedirir icirir banyosunu yaptirir gece metehan uyansa sesini duysa gelir alir ben uyanmiyim diye,bana bırakın siz gidin çarşıda gezin dolaşın der ama ona rağmen bırakmam çünkü ailem olsa bile benim olmadığım yerde kalamaz bence eşin ses cikarmiyosa sen sesini çıkar kızımın bana ihtiyacı var biyere gelemez de yoksa önünü alamazsın 
(479 puan) tarafından
Kuzu sanki kızım benim değilmiş gibi davranıyorlar okdr çok bıktım ki artık anlatamam
(9,626 puan) tarafından
Seninki süsü biberi diyemi dolanıyo ortalıkta yani ağzını açıp hic mi bise demiyo gönderemem görmek isteyen varsa gelsin görsün desin madem görmeyince kötü oluyolarmis özleyen varsa buyursun gelsin desin ne var bunda
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kesinlikle yollama bu zamnda kimseye güven olmaz annenin olmadıği yerde çocuk napar hele küçükse o cocuk ağlamaktan perişan olur sensiz 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yok artık yani öhhhh
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Senin kayınpeder mi o çocuğu doğurdu çok sinir oldum gerçekten neden annesinden ayırmaya çalışır bir yavruyu neden :angry:

(479 puan) tarafından
Onların çocupuymuş güya işte paralarona güveniyorlar
0 oy
tarafından
Ayy ben vandayım canım söyle evin adresini gidip eve ateşler salayıım. Kızım 3 yaşında bensiz bakkala gidemez kimse ile. Eşimle bile gitmiyor artık ben olmayınca adım atmaz. Sende aslaaaa bırakma. Ne münasebet yaaa ben bile sinir oldum. 
(479 puan) tarafından
Onlar İstanbul da canım ben vandayım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 224 göst.
+1 oy
9 cevap 433 göst.
+1 oy
5 cevap 300 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 502 göst.