0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Ben yeni evliyken eşimle tartıştım kayınvalidemgille yaşıyorduk berabr kaynvalidm şehir dışında kızının yanındaydı kayınbabam evdeydi. Tartışmadan sonra ben eşimden habersiz memlekete çıktım gittim. Eşimde peşimden geldi hemen ne tesadüftür ki biz gidince hırsız girmiş eve altınlar hersey calınmış. Öyle böyle bu mesele kapatılmaya çalışıldı. Ve kaynvalidm sağda solda ne malum almadığını satıp yemediği annesine vermediği die konuşmuş hep. Eşim baba kaç kez yeminler ettirdi. Yıllar geçti 8 sene oldu kaynvalidm eşine itiraf etmiş kendileri aldıklarını.  Benim bildiğimi bilmiyorlar resmen iftira atıldı. Siz benm yerimde olsanız ne yaparsnz

8 Cevaplar

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Yuuuhhhh o evi basar o iftiranın hesabını sorarım kesinlikle susmam 
-Reklam-
0 oy
(5,273 puan) tarafından
Eşin biliyor mu
(683 puan) tarafından
Evet bilio
0 oy
tarafından
Asla susmam altinlarimi da isterim yani
0 oy
tarafından
Ben susarım Allah zaten hakkımı benden daha güzel alacak ahireti zevkle beklerim :Dd
0 oy
tarafından
Attigi iftaranin vebalinde bogulsun insallah lafini esirgeme bence herkesede anlat benim anca oyle icim sogurdu
0 oy
(120,934 puan) tarafından
8 sene gecmis allah a havale et ben altin caldirmadim ama cok ciddi beddua ettim suan keyfini suruyom baba yasattiklarini rabbim kendi kizlarina yasatiyo elbet cikar ahin
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Ooo evi  başlarına  yıkardım o kaynanayı parça pinçik  ederdim  
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Çok kötü bişey ya .

Eşimden izin alırım bildiğimi yüzlerine amansız zamanda vurur asla yüzlerine bakmam .

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 266 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 235 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2516 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mizgintrn (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 670 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,040 puan) tarafından soruldu

397,474 soru

11,887,982 cevap

36,006 kullanıcı

...