0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (2,315 puan) tarafından

Annem kızıma bu gün aldı bunları, örgüler de kardeşimin elinden. Çok şükür iyi bir ailem var, eşimin ailesinden yana şanslı olmasamda:) 

Künye, küpesi, odasını ve bebek arabasını da aldılar. Bizde mutlu mutlu kızımızı bekliyoruz. :)<3

image

image

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsanin ailesinin arkasinda olmasi neguzel bisi bizimkilerde Allah razi olsun ellerini oglumun ustunden cekmezler 
(2,315 puan) tarafından
Eşimin ailesi beni çok üzüyor ama ailem böyle olunca artık umursamıyorum:)
tarafından
Bosver onlari ananin aldiklarini gorunce catlarlar ama ahahhah
(2,315 puan) tarafından
Hepsi mi aynı bunların:)) diyor ki niye alıyor gerek yok o kadarına:))) Bende gözüne sokuyorum:))
tarafından
Ahahha iyi yapiyosun bosver
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim annem de kıyafetinden bakim şeylerine her şeyini almıştı şimdi oğlum 2.5 yaşında benim almama firsat vermiyo hala yazlik kislik her şeyini aliyo alma diyorum ama ben zevk alıyorum almaktan diyo :D

(2,315 puan) tarafından
İşte anne gibi anne :) maşallah diyelim. Rabbım yokluklarını göstermesin
tarafından
Amin inşallah ana gibi yâr olmaz :)
0 oy
(2,011 puan) tarafından
hay maşallah annen mi yaptı hepsini kız sorsana benim bebelrnde anneannesi olabilir mi :)
(2,315 puan) tarafından
Daha doğuma 3 ay var bir bu kadar daha alırım dedi. Ben daha 1 çorap almadım izin vermiyor :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bizim analarin vicdanini senin annene vermis rabbim bizim ne kaynana ne de kendi aman bi cop dahi almadilar simdiye kadar
(2,765 puan) tarafından
Olabilir canim sendemi benden sin
(2,315 puan) tarafından
Allah onlara vicdan versin..
(2,743 puan) tarafından
Valla kizim doğdu  ilk torun  her iki tarafinda annemle babam sadece iki çeyrek  kaynanamda künyeyle  bekar amcasida küpe  aldi baskada igne yok ben kiyafet istiyorum kimse almiyor ☺️☺️☺️
(2,765 puan) tarafından
Ne guzel senin yeni alanin olmus bizde hic bisey yok malesef yetmeyen yerde onun bunun eskilerini giydirip buyutuyorum kizimi
(2,743 puan) tarafından
He sorma  aldilarda eksik duzme  yok  buna şükür  artık
0 oy
(150 puan) tarafından
Allah başınızdan eksik etmesin maşallah ne güzel hazırlık yapmışlar güle güle kullansın bebis
(2,315 puan) tarafından
Amin çok sagolun birlikte aldık hepsini seçtik :)
0 oy
tarafından
Aman kaynana görmesin. Gereksizmiş gibi davranır birde üstüne gözünü bırakır gider :) Allah razı olsun kız analarından 
(2,315 puan) tarafından
Ne zaman bir şey alsa gerek yok diyor kendide almıyor bir şey :)
tarafından
İşlerine öyle geliyor. Bizde de durum çok farklı değil bizimki almaz aman almasın da oğlum doğduğunda 3 4 yaş eşofman getirmişti. Biraz söylendim şimdi para veriyor :))))
(2,315 puan) tarafından
Hiç biri sevilecek insan degil ama işte mecbur muhattap oluyoruz :))
0 oy
tarafından
Oo maşallah güle güle giysin prenses :) benim kaynanam çok alır, arkadaşlarına ördürür, annem de bayağı battaniye ördü, künye aldılar, görümcelerim de çok aldılar. Şimdi ikinci geliyor, onlar alıyor diye biz hiç acele etmiyoruz :)
tarafından
Bi de doğumuma çok az kala babam anneler gününde beşik almıştı :)
(2,315 puan) tarafından
Maşallah arada iyi babaanne çıkıyor:)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sağlıkla giysin kuzucum☺

Anneler iyiki var ❤❤
(2,315 puan) tarafından
İyi ki var çok sagolun :)
0 oy
tarafından
Kız daha ben bişey almadım sagolsunlar bişey bırakmadılar yazık kadın eline geçen harçlığı benim sipaya harcıyor kız kardeşim desen her ay oyuncak kıyafet vs alıyor anne kız kombini almış şimdi bı sürü ama bana vermedi ben teyze yeğen kombini yaptım dedi Allah razı olsun hep herşeyde destekcim hepsi :) 
(2,315 puan) tarafından
Kız tarafı niyeyse toruna daha düşkün oluyor :)
tarafından
Kız tarafı adamdır ahahahhahaha :D
0 oy
(98 puan) tarafından
Ah analarimzda olmasa cnm annem bnm bebegimin butun kiyafetlerini aldi ustune bide 1000 lira verdi dogum sonrasi lazim olur die bide ceyrek bileklik yaptirmis keske su hevesler birazda kocamgillerde olsa onlar ilk cocukta ceyrek takmisti gecen dioki bizde ikinciye bisey takilmaz kimseden beklentim yok bnm ailem bna herseyimi alio allah razi olsn dedim mors oldu 
(2,315 puan) tarafından
Öyle bir paylaşım yapmıştım kaynanam eşimi aramış niye öyle yazıyor demiş:)
0 oy
tarafından
Bizim burada ılk çocuğun kırıklığını annesi düzer beşiğe kadar alır hali vakti yerındeyse
(2,315 puan) tarafından
Neresi orası:)
tarafından
Antep
(2,315 puan) tarafından
Biz ankaralıyız normalde dediğiniz gibi anne baba yapar ama bizimkiler çok hevesli bize sıra gelmiyor :)
tarafından
Bebeğin değil kız hamilenın annesi düzer demek istemiştim gelenek olmuş tabi anne babada alıyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Daha haberleri yok olsa illa alırlar kayınvalidem daha çok .hala alır cocuarima doğduğundan beri bayramlık şeytanlık bana olsun sürekli alır sagolaun
(2,315 puan) tarafından
İyi aileye düşmüşsünüz:) maşallah
(2,330 puan) tarafından
Evt çok şükür
0 oy
tarafından
Ayy maşallah. Benim ailemde sağolsunlar herşeyini onlar aldı ben bir kuruş masraf yapmadım. Kızım şuan 4 aylık ama ailemin yanına gidene kadar büyür biraz daha da ailemin evinde 2 valiz dolusu kızımın kıyafeti var kışlıkları var.
(2,315 puan) tarafından
Maşallah biz aynı mahallede oturuyoruz. 2 sokak var aramızda:)
tarafından
Ayy ne güzel bizim aramızda 10 11 saat mesafe var
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Kizim dogmadan önce almıştı annem doğduktan sonra aldıklarını çekmedim :) hersey aldılar eşimin ailesi de öyle iyiki varlar ❤

image

(2,315 puan) tarafından
Hepsi çok güzelmişti:)  maşallah
(13,099 puan) tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Güle güle kullanın inşallah canım benim ailemde hep alır saolsunlar
(2,315 puan) tarafından
Sagolun :)
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Evet benim annemde oğlumun çeyizini yaptı.  Iyi ki varlar 
(2,315 puan) tarafından
İyi ki Rabbım ömürlerini uzun eylesin :)
(5,559 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Güzel günlerde giysin prenses ❣❣
(2,315 puan) tarafından
Çok sagolun ❣❣
0 oy
tarafından
Gülegüle giysin bebiş .. Annne   başka dr. 

Beni m de yengem bunlar gibi  aldi sag olsn . 
(2,315 puan) tarafından
Maşallah sizede :)
tarafından
Size de maşallah
0 oy
(971 puan) tarafından
Benimde annem gil aldilar kaynanam bi çorap almadi hayırsız karı
(2,315 puan) tarafından
Sadece hayırsız olsa iyi keşke kötülüğü dokunmasa:)
0 oy
tarafından
Daha cinsiyet belli değilken her renkten ip almıştı ama nasip olmadı örmek
(2,315 puan) tarafından
Çok üzüldüm..
tarafından
Bugün tam 2 ay oldu kürtaj olalı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 353 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Npp (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 895 göst.
12 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 865 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 625 göst.
17 Mayıs 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,343 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...