0 oy
232 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Çorba falan yapmak için çocuklara. Ama nasıl yapılır bilmiyorm direk düdüklüye mi koycam

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

Kemik bu kızlar

tarafından
1 saat kaynat canım içine 1 soğan 1 havuç bir sarımsak koy daha güzel olur iri doğra sebzelerı
tarafından
Çok teşekkür ederim :)
(1,175 puan) tarafından
Aynn canm 1 saat yetrli zaten renginden kokushndan anlarsn
tarafından
Tamam çok teşekkürler :)
tarafından
1 saat az gelirse 2 saatte olur daha iyi çıkar özü kemiğin
Ama suyu fazla koyman lazım normal tencerede çünkü kaynaya kaynaya azalbılır
-Reklam-
0 oy
(119,506 puan) tarafından
en az 6 saat falan kaynatmak gerekiyomus gerci selin bilir yaa o yapiyo bunlardan
tarafından
6 saat mi. Ocağıma ilikli kemik diktin :D
(119,506 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
0 oy
(150 puan) tarafından
Ben sürekli yaparım kızıma dudukluye koyup 3 saat kaynatıyorum iliğini içinden çıkarıp çektiriyor un bilendirdan 
(248 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç aylık
tarafından
Senemyasin bana mı sordunuz bilmiyorm ama biri 5 yaşında biri 6 aylık
(248 puan) tarafından
Benim bebeğim 6 aylık ben de yapsam mı acaba bir sıkıntı olmaz herhalde değil mi çünkü mama falan hiçbir şey yemek istemiyor kilo da almıyor haliyle
tarafından
Benm bebeğim 6 aylik kilosu gelişmediği için ek gıdada çorbaya erken geçtik. Doktorumuz kemik suyu ver dedi o yüzden başladım bakalm. Sizinde zayıfsa bebeğiniz bir şey olmaz sanırım ama yinede Dr sormak gerekir diye düşünüyorum
(248 puan) tarafından
Sizin bebis şuan kaç kilo
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Düdüklüde 2 saat kaynat sonra suyunu al 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ilk bi rasim kaynaşın  onu döküp suyunu yenileyim bi 2 yada 3 saat kaynaşın... ben 3vsaat değilde iki saat kaynatıyorum  aslında 4 yada 5 saat en iyisi diyolar.. ananilk bi kaynayıp suyunu değiştirdin vence o pus siyah köpükleri bi gitsin...netten bi bakın isterseniz 
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :)
(1,664 puan) tarafından
Ahaha yaa bebeği uyutuyordum bi yandan bunu yazarken,bu nasıl bi türkçe anlayabildiginize sevindim... afiyet olsun,şifa olsun :))
tarafından
Ahahaa valla dedim ki bunu yazan ya yemek yapıyor ya çocuğu durmuyor dedim okurken :D
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Köy dudukuye kaynat 3,4saat aslında 8saat faln tam özü çıkıyor  sonra siz delikliden köy kaplara dondurucuya at istedigim zmn kullan
tarafından
Cook teşekkür ederim :)
0 oy
(971 puan) tarafından
Ben 1 saat normal suda beklettiyorum kanı iyice çıkıyor tabi suyu degisiyorum 2,3 defa bembeyaz oluyor sonra tencerenin yarisina su koyuyorum kemigi koyup 8 saat falan kaynatiyorum sonra soğutup fazla kalani buzluğa atiyorum KIZIMA corbalara koyuyorum iliğini de ezip yediriyorum
tarafından
Ayy böyle sizin gibi yapacağım karar verdim teşekkür ederim :)
(971 puan) tarafından
Ama Boyle ocağın dibi kısık şekilde olacak fokur fokur kaynamayacak yavaş yavaş pişecek ki özelliğini kaybetmesin afiyet olsun şimdiden :)
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim detay detay anlattınız çok sağolun. Bebisinize de şifa olsun :)
(971 puan) tarafından
Allah razi olsun kuzum size de şifa olur inş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 493 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 355 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
3 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

381,273 soru

11,413,916 cevap

34,960 kullanıcı

...