0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (1,576 puan) tarafından

Ya ben mezun mu olmuş oluyorm anlamadm evleneli 4 sene olcak dha hiç gitmedim hem durumum aktif yaziyo hemde attgim fotoda diploma notum tutuyo galiba ya bide ben 9. Sınıf derslerine 2. Dönemine hiç gitmemstim devamsızlıktan kaldı yaziyo flan onlar ne kızlar ya 

image

5 Cevaplar

0 oy
(12,994 puan) tarafından
Evet canım kredin bitmiş zaten sınava girmene gerek yok ki halk eğitimi arayıp bilgi alabilirsin 
(1,576 puan) tarafından
Halk eğitim bilgi vermez ama canm normal meslek lisesine gidiyodum orayı arasam verirlermi acaba ya bide benim 9. Sınıf 2. Dönem derslerim duruyordu onlara girme zorunluluğm yok dmi
(12,994 puan) tarafından
Hım ay kuzu k.b ben normal açık öğretim sandım maalesef bı bilgim yok ama sana verilen dersleri zorunlu olanları yani geçmen lazım
(1,576 puan) tarafından
Onları geçtim de 9. Sınıftan bölüm dersim vardı
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Okunmuyo ama kredi notun 170 ise zorunlu dersin yoksa mezun oluyosun
(1,576 puan) tarafından
Ya mezuniyet şartlarında kredi notu 242 olması gerekiyo benim kredi notum 257 yaziyo orda yüzyüze eğitim de de tamamlandı yaziyo ama mezun yazması gerekiyoms o neden yazmiyo diplomayı almadım diye mi bide benim 9 . Sınıf 2. Dönem derslerim duruyo yüzyüze eğitim derslerim
(1,850 puan) tarafından
AOL kendi müşteri hizmetlerini ara
(1,576 puan) tarafından
Kız bide AA yanls yazmisiz diyip iyice dusurmesinler beni olurmu olur :)
(1,850 puan) tarafından
Hahahahhahaaha :)))))
(1,576 puan) tarafından
AOL u arasamda açmazlar smdi yaa 19 Mayıs ya
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Mesleki için 240 kredi lazımmış ya ben eskiyi hatırladım. 
(1,576 puan) tarafından
Alan bilgisi de toplam kredinin içinde ama
(1,501 puan) tarafından
Toplam ve alan farklı işte mezun olsan mezun yazıyor senin onu tamamlama gerek gibi geldi bana
(1,576 puan) tarafından
Peki şuan yüz yüze eğitim olmuyo ya onu nasıl yapcam ozaman alan derslerine girmem lazım öyleyse
(1,576 puan) tarafından
Bide benim şuan durumum aktif gozukuyo girmek istesem derslere hocalarla görüşüp zoom dan flanmi gircem anlamadm
(1,576 puan) tarafından
Ortak derslerden sınavım hiç kalmadı ya da şöyle diyorum gidip halk eğitime yazilsam da mezun olsam olurmu acaba
0 oy
tarafından
Canim net gozukmuyor ama meslek lise de yuz yuze egitimin duruyorsa mezun olamiyorsun ama kredin tamamlanmis 
(1,576 puan) tarafından
Yüzyüze eğitim tamamlandı yaziyo canm bide mezun olma şartlarında 242, kredi istiyo benim kredim 257 dersim var biliyorm mezun olma şartlarını hep doldurmusum ama
tarafından
Yuz yuze egitinini tamlandiysa mezunsundur canim sistem bir kac gune duzeltir halk egitimi bi ara istersen
(1,576 puan) tarafından
Ama ben okula gitmeyeli 4 sene oldu duzelse şimdiye kadar düzelrdi bence bide ben akşam okuluna gidiyodum lise de ders görüyodum her akşam ders bilgilerinde devamsızlık tan kaldı yaziyo bu attgim sayfada tamamladı yaziyo anlamadım bişey ya çok karışıktı kafam
tarafından
Halk egitime git canim belki diploman gelmistir en iyi cevabı onlar verir
(1,576 puan) tarafından
Halk eğitimden yapmastm kaydımi normal açık liseye gitmstm ama halk eğitim le alakası varmiki
0 oy
(302 puan) tarafından
Kredini tamamlasan hatta çok yüksek olsa bile kredim zorunlu derslere girip geçmedikçe mezun olamazsın sen onlara bak 
(1,576 puan) tarafından
Zorunlu dersm kalmadı ki benm ama bölüm dersm vardı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 317 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dark Swan (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
6 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
2 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...