0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi benim kaydım sistem otomatik olarak aktif getirmiş 2 senedir kayıt yenilemiyordum bugün baktım sınava az kalmış kayıt yenileyim elimde diplomam olsun dedim zaten 81 kredim var 50 lira yatırsam tekrardan halk eğitime gitmeme gerj varmı sistemde aktif gözüküyor kayıt yenileme gerekli falan demiyor ama biri şey yazmış harç parası var 10 lira onu yatirman lazım diye yani onuda elden halk eğitime vermemiz lazım mis bilginiz varmı bu konuda yarın son gün kayıt yenilemenin gitmeme gerek varmı halk eğitime para yatırsam bile 2 çocuk var çıkmam imkansız eşimde işten izin alamaz yüzü kalmadı çünkü artık izin istemeye çocuk sarılık oldu flaan hergun hastaneye götürdü oyuzden

5 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ay aynı soruyu bende kendime soruyorum
tarafından
Yorumlara bak canım belki işine yarar
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
EGER DÜZ LİSE OKUYORSAN HALK EGİTİME GİTMENE GEREK YOK CANIM ZATEN BU EK SINAVA İSTEYEN HERKES GİREBİLİYO 50 TL YATIRMAN YETERLİ SINAV ONLİNE OLACAK
(1,726 puan) tarafından
İnstagramın varsa sana aol hakkında bir sayfa önerebilirim canım ordan takip edersin herseyi
tarafından
Olur canım
(1,726 puan) tarafından
Açıköğretimlisesi_aol_maol burayı takip et o sana online sınav nasıl olur gösteriyo  bütün bilgileri burdan öğrenebilirsin
tarafından
Teşekkür ederim
(1,726 puan) tarafından
Bi şey değil CANIM
0 oy
(360 puan) tarafından
Gerek yok aktif yazıyorsa para yaptırmanız yeterli yalnız bu pandemi döneminde zaten bitirirsin gec kalmışsınız onlayndi sınavlar ve basitti
tarafından
Kuzum online olduğunu bilseydim keşke bilmiyordum ve çok sorunlu geçti bu 2 senem oyuzdn yani sınavları düşünecek durumda değildim boşandım çocuktan bindonem ayrı kaldım falan çok yıpranmıştim
(360 puan) tarafından
Öylede suan lise mezunu olmuş olacaktınız devlet 30 puan zaten.kafadan  verdi 2 sınavda bitecekti
tarafından
İşte dediğim gibi hem sınava girecek zamanım yoktu hemde online olduğunu bilmiyordum neyse herşeyn hayırlısı olsun inşallah bitirim elimde diplomam olur
0 oy
(788 puan) tarafından
Hayır canım bende okuyorum bu sınavdan sonra mezunum inşallah 160 kredim var sadece ziraat halkbank yada Vakıfbank gibi bankaya 50 TL yatırıyorsun sistem 12 saat içinde otomatik güncelliyor halk eğitime gitmene gerek yok ben daha dün yatırdım 
(788 puan) tarafından
Canım harç parası önceden di şimdi koronadan sebep halk egitimler kalabalık olmasın diye istemiyorlar sadece bankaya yatırıp bırakıyorsun
tarafından
Peki sınava nasıl giriyorum ilk defa online gireceğim nerden nasıl giriliyor
(788 puan) tarafından
AOL sifren öğrenci numaran var sınav günü oraya online sınav giriş diye seçenek eklenecek onu tıklayıp görebilirsin
tarafından
Şifremi bilmiyorum e devlet üzerindn girdim
(788 puan) tarafından
Halk eğitim merkezini arayıp öğrenebilirsiniz
0 oy
tarafından
Ders seçimi yapabiliyo musun şuan durumun aktiftir ama para yatrmazssn ders seçimi yapamazsın o zmN da sınava giremezsin
tarafından
Sen kaydını yaptır gerisi kolay canım :)
tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️
tarafından
Rica ederim canım :)
tarafından
Son birşey daha soracağım ben Google den giriyorum yani uygulama falan indirmedim sınava girerken yine googlede gireceğim degilmi birde şifremi bilmiyorum yenilemeye çalıştım olmuyor e devlet üzerindn gidiyorum yine sınava edevlet üzerindn girebilrmiym
tarafından
Aynı şekil gireceksin canım sorun olmaz girebilirsin zaten aynı yerde sol tarafta yazıyı ya kayıt yenileme öğrenci bilgileri vs diye orda en altta yazcak kocaman online sınav diye :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
10 cevap 280 göst.

381,188 soru