0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (2,381 puan) tarafından

Kızlar ablam 2 gün önce doğum yaptı. Bebeğini kuveze aldilar doğduğu gün..

Anne karnında su içmiş. Emdiği sütü kusuyo. Midesiné hortum atmışlar. Bugün de yavaş yavaş besliyorlarmis anne sütü ile. Ablamın da cok cok cok az çıkıyor sütü.

Ne yapması lazım sütü gelmesi için. Göğüsleri kocaman ama süt yok. Sıcak su koplesı yapıyor. Bol su içiyor. Şekerli şeyler de yiyor. Başka ne yapsın? 

.

Biraz sonra kuru incir alacam. Kaynatıp icirecem. Pekmez sulandirip içiyor.

Başka napsin akıl verin kızlar ?

15 Cevaplar

0 oy
(2,381 puan) tarafından

En İyi Cevap

Herkese çok teşekkür ederim kızlar. Herkese ayrı ayrı cevap veremedim.  Kusura bakmayın. Ablamın yanındayım şimdi. 3 aylik da oğlum var. 

Allah razı olsun herkesten <3

-Reklam-
0 oy
(3,584 puan) tarafından
İncir çok güzel süt yapıyor lactamil bestlak damla sonra humana steel tema çok güzel süt yapar bende oda denesin Rabbim acil şifa versin bebise
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İlik suyla yıkasin göğsünü sık sık ki damarlar açılsın önce daha sonra sagsin sütünü 5 dk bir sonra bol su ve stres yapmasin 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Tahin helvası aşırı süt yapıyor
0 oy
tarafından
Kuru dutu kaynatıp suyunu içirin rezene çayı içirin bı de fırsat buldukça uyusun 
0 oy
(699 puan) tarafından
Valla ilk kızımda çok çektim. Bestlak alın direk çözüm. Bana hiç bir bitkisel yapılan çaylar falan ise yaramadı.

Bi kuru incir kuru üzüm kuru kayısı bunları kaynatrdm içerdim içine pekmez koyup olurdu böyle ama çok kilo almıştım 
0 oy
(150 puan) tarafından
Rezene içsin çok süt yapar 

Dereotu,üzüm,sütlaç

Humana eczaneden alabilirsiniz iyi gelir sıcak su torbası koysun goguslerine süt kanalları açılır 

Bol su içsin gelir sutu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şekerli şeyler yemesi süt yapmaz boşuna yemesin.bol su düzenli uyku en iyi süt yaoan şeylerdir. Fırsat buldukça uyusun dinlensin. Lactamil ve galaktago damla kullanabilir 

0 oy
tarafından
Laktmaxin kapsülü vardı bende çok işe yaramıştı
0 oy
tarafından
Tahin helvasi hurma bol bol su bide ben bestlak damla kullanmistm onun da faydasını gordum
0 oy
(24 puan) tarafından
Rezene çayı  meyvesuyu filan içsin birde makinayla sagmaya calişsın ne kadar sagarsa o kadar hızlanır 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çörekotu ayran canım dene bu çok faydasını görürsün sabah akşam iç bir bardak
0 oy
tarafından
Ben herşeyi denedim ve sütüm kesilmek üzereydi hicbirsey fayda etmedi en son Esilanin süt artırıcı dini alfim acaip bişey benim kızım şuan bir buçuk yaşında hala emziriyorum bunu esilaya borçluyum küp şeker halinde tamamen bitkisel bende çok işe yaradı kesinlikle alsın demesin kuzim fiyatı da 15 tlydi bı ay sürüyor bı kutusu 
(10 puan) tarafından
Canım bu esilay hap mı nasıl bisey resmini atar mısın eczanedemi satılıyor
tarafından
Bak yoruma canım foto atıyorum
(10 puan) tarafından
Bakıyorum canim
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bulgur soğan rezene,dereotu, bol su içsin. Galactago damla bide tahin helva süt yapıyor canım rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından

Küp şeker şeklinde kaynamış suya iki küp ya dauc atıyor çay noyetine içiyor tadı da çok güzel bı ay sürüyor kuzum ...

image

(10 puan) tarafından
Tamam canım alacam inşallah bende faydasını görürüm
tarafından
Kuzum ben sadece doğumdan sonra on kilo almıştım sırf sütüm çoğalsın diye çok yedim.lactamil aldım humana aldım çok az etkisini gördüm ve çok çabuk paketi bitiyordu .. ama bunu denedim benim.esim.esnaf o getirtiyor kesinlikle al.dene göreceksin etkisini ...
(10 puan) tarafından
Canım bende humana aldım momstok aldım rezeneydi hepsini deniyorum etkisini görmedim inşallah bunda görürüm eczanede vardır demi
tarafından
Kuzum marketlerde de vardır bence . Sen gene de bı bak olmadı internetten sipars ver bı kaç kutu .ben herşeyi denedim rezene humana hurma incir bal pekmez vs vs ama bu hepsinden iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 183 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzem34 (2,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 948 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,158 puan) tarafından soruldu

379,023 soru

11,345,028 cevap

34,809 kullanıcı

...