0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Daha öncede bahsetmiştim kısaca tekrar bahsedin eşimin ailesi evden çıkartıyor bizi evleri saticaklarmis.. Bayramda biz baskaisnin ağzından duyduk sonra biz konuşurken yanyana eşim.nasil biz bu hale geldik dedi kaynanam.kalkip seni öperken başkalarından izin almak zorunda mıyım dedi.. bende başkaları derken dedim bana söyledi bununla kalmadı ben kapıları carpmisim saçlarımı savurmusum yemek yapmayı bilmez misim.zatene beni hiç istememiş eşim beni severken ben evde ona kasıtlı yap diyormusum beni istemiyor beğenmiyor mis falan ben bunları birde başkalarından da duyuyorum.apartmanda herkese söylemiş yani. Gene sustum sizi Allah'a havale ediyorum dedim çıktım gitmiyorum öğünden beri şimdi sizce ne olursa olsun gitmelimiyim ? Tounlarini ozlemislrrdir ama aramadilar zaten gittiğimde de hoşgeldin bile demezler beni de hiç görsün diye herşeye sineye çekip gitmelimiyim.. Görümcem filan bir anda.konusmayi kesti ondan yaşça biyuk olmama rağmen abla.diye bir an adımla hitap eder oldu akıl verin ben artık eve bile sigamiyorim

9 Cevaplar

0 oy
(11,012 puan) tarafından
Tabi ki de gitmemelisin. Sacma sapan konusmus 
(7 puan) tarafından
Gene vicdanım el vermedi burda hiç çevremde yok ailem hep uzakta buraya yazıp acaba mi dedim teşekkür ederim cevap için
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gitmemde gormemdez torunu ozleyen gelir. Onun evindede kalmam daha, acilen ev bulurum
(7 puan) tarafından
Ev ariyoruz bizde insAllah buluruz dua edin :(
0 oy
tarafından
Gidersen az yaptiniz as daha ağzıma edin demek olur tabiki de gitme
(7 puan) tarafından
Hiç çevrem yok tekim brda her defasında ailem onlE dedim gittim bu sefer gitmek istemedim gene de belki dedim ama bakıyorum ki herkes benim fikimde teşekkür ederim canım cevap için
tarafından
Olsun canim bazen yanlizlik iyidir muhattap olma
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim iyi ki bu program var insan birileriyle konuşmayı okadar çok ihtiyaç ediniydir ki rahatliyorim
tarafından
Kesinlikle canım ne demek
0 oy
(404 puan) tarafından
Gitme tabiki su zor pandemi zamanı torunlarıni düşünmeyip oğlunu düşünmeyip oturdukları evi satan bebemin pohlu bezine kurban ederim su pandemi dönemi günah yani sana çocuklara öz ogullarina yaptığı ayıp.
(7 puan) tarafından
Ne yilanligim kaldı ne seytanligim :( böylesi en hayırlısıdır belkide Rabbim güzel kapıların yolunu bu şekilde açar insAllah ruyamdada hep kan akiyordu iyice kafayı tirlattim ben galiba
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Peki eşin bu laflara ne dedi canım
(7 puan) tarafından
Ev bulucaz cikicaz yaptıkları zouna gitti onların.. Oda gitmiyor zaten
(1,782 puan) tarafından
O zaman topu ona at sen laf etme evde yanına kar kalır
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Arasa neysee de rahat mi batiyor  ayol sakin gitme  
(7 puan) tarafından
Salagim ben çok zamaanlar ağzıma sicildi laflarla gene boşver eşin ivin git dedim birde oraya gidice suratlar 5 karış bana kalk kahve yap kalk neskafe suyu köy Allah var normalde hiç yapmaz yeri geldi kaynanam kahve bile yapardı bende hemen koşardım yanına yardım ederdim su olay patlak vermeden önce kendi kendilerince gard aldılar eşim kardeşine çay doldur dedi dönüp avradin ne işe yarıyor dediler ben hamileyke. Bile evlerine temizledim her şekilde yanlarindaydim yapicam tabikide ama bu son şey beni çok kirdk
(1,466 puan) tarafından
Aynı esimin ailesine  benziyorlar  sakin ama sakin gitme
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ağır konuşmuşlar aranız gerilmiş.İlk adımı onlar atmalı bence gitme derim
(7 puan) tarafından
Gitmicem eşim gitmek isterse gitsin cocuguda götürmek isterse götürür. Ailene götürme desem bu sever eşimle papaz olurum dimk
0 oy
(850 puan) tarafından
O halde bir de torun mu düşünüyoesunuz? Tırnağını göstermem ki. 
(7 puan) tarafından
Gitmiyorum bakalım ne zamana kadar sürecek dua edince bir an önce ev bulalım boguluyoum artık burda
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Asla gitmemelisin değersiz olduğun yerde ne işin var 
(7 puan) tarafından
İşte bunu hep kendime demekten korktum öyle değildir yapmazlar diye diye bu hale geldim buna göz yuma Yuma.. Acaba ben mi abartiyorum gerçekten dedim ama sulalesinde herkes beni savunmuş

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,494 göst.
17 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 556 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.