0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Bende gurbetteyim gurbet kuşları haziranda memlekete gidicem eşim izin alamadı gelemicek kurbanfa bizi almaya gelicek ben oğlumla gidicem kurban bayramına kadar kalıcam biraz annemde biraz kaynanamda kalıcam eşit kalmayı düşünüyorum ama kaynanamda hiç o kadar uzun kalmadım en fazla 1 hafta kalırdım şimdi bi 15 20 gün kalıcam kaynanamla bi sıkıntım yok baştan soylıyım yedirir içirir gezdirir iş falan göstermez ama uzun kalmadım hiç işte gitmesem mi acabaa çok kararsızım 

7 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hep hayalim gurbette olayim yeterki 1 ayda kalirim sorun deil :-)
(1,301 puan) tarafından
Gurbette olmak mi hayalin :D zor oluyor kizzz valla herşeye tek başına yetişmeye çalışıyom
(4,152 puan) tarafından
Evett anama gurbetim zatn. Kaynnama gurbet olsam kac yazar :-)
(1,301 puan) tarafından
Hııı oyle desene :D
-Reklam-
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Git canm bak ne güzel demişsin eşit kalim diye öyle yap olmadi hem belli bir süre olduğu için aranız iyi kalır eminim. Bir iki hafta çek bişey derse de bak benim gibi yıllarca beraber oturan var sen eşin için sana iyimis iyi ol
(1,301 puan) tarafından
Iyiyiz şükür birşey demez öyle arkadaş gibi oturur dedikodu yaparız gezeriz anca :D gitmezsem kendi aileme de gidemicem o yüzden gidiyim en iyisi
(2,128 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bennhic kalmadım desem......
(9,247 puan) tarafından
Ha su işte mesele kimseyi yadirgamiyorum belki öyle olması gerekiyor sevdikleri için tamam diyorlar ama şu var gelin demek hizmetçi demek değil. Eşim der ailesine tarla bahçe işçisi almadım kendime eş aldım ben işçi tutun... Burda okuyorum bazen mobilya ve altın tek dert bu olmuş. Vallahi azıcık asım ağrısız basım dedim ben huzurum olsun hiç biseyim olmasın kafasındayim ben.
(1,301 puan) tarafından
Kız altın aldırıyorlar da noluyor sanki yanlarına mi kalıyor evlendikten sonra borç kapatmak için geri alıyorlar:D
(9,247 puan) tarafından
Bende sadece şöyle bir sorun oldu sürekli eltim arardı neden aramiyorsun falan derdi o 55 yaşında ben 33 aramızda herturlu fark var bir aradı iki aradı dedim yenge ara ara diyorsun da ben hergun arayıp sana ne anlatcam dedikodu sevmem ben bişey olsada söylemem paylaşabileceğimiz birşey yok.kadin İnanlı ewdeki yemeği bile sorardı.:) En son dedim hastalık vs durumları haricinde haftada bir konuşsak yeterli şok oldu ve sustu micmic hayat sevmiyorum ya hergun bennsenle kimi cekistireyim
(1,301 puan) tarafından
Net olmak en güzeli. Ne düşünüyorsan şöyle karşındakine. Çoğu kız görüşmek konuşmak istemediği insanlarla mecburiyetten(!) (Oysaki kimsenin hiçbirşeye bir mecburiyeti yok) konuşuyorlar ve kendilerini gereksiz strese sokuyorlar. Tebrik ederim seni
(9,247 puan) tarafından
Keşke hep savunsalar kendilerini
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bak bu postu unutmicam kaynanana gittikten kaldiktan bir hafta sonra buraya post acipta kizlar iyiki evim ayrı kaynanam herşeye karışti tekrar annemlere geldim deme :D:D

(1,301 puan) tarafından
Allah korusun :D ama 2 senelik evliyim daha hiç karışmadı ya ne düğünüme ne esyama ne evime onun tek derdi gezmektir gezmeye çok düşkün hadi gezelim der durur onu gezdir sana zararı dokunmaz :D
(1,301 puan) tarafından
Hatta suç ortaklığı yapar benle birlikte eşimden birşey sakladığım zaman ona söylerim o da suç ortağım olur:D eşim sonradan öğrenince korur beni kızma diye:D
(1,850 puan) tarafından
Hahahaha ayni biz desene ay vallaha benimkide öyle çok seyimi kapatır benim :))
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ben eşim olmadan gidip kalmam kendi anneme gidiyorum kalmaya 

Annem tek yalnız bırakamam , kendi kızı yanında kaynanamın çok kavga etti geleceksin kalacaksın diye taviz vermedim veremem de 

Senin kaynanan gibi malesef iyi değil keşke öyle olsaydı eşim gelince anca gider kalırım başka türlü olmaz 
(1,301 puan) tarafından
Kaynanaya göre değişiyor demek ki
0 oy
tarafından

Hiç gün konuşmuyoruz:D

(1,301 puan) tarafından
Iyiymis kafan rahat :D
tarafından
Aşırı hemde canım :)
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Kaynanamda bi hafta annemde 3 ay oda mecbr hiç o kadar kalmak istemiyorum eşimin işinden dolayı kalıom
(1,301 puan) tarafından
Gene ıyiymis canım 1 hafta sıkarsın dişini. Gerçi sıka sıka diş kalmayacak biz gelinlerde de neyse
(3,398 puan) tarafından
Kız yok kaynanamda sorun xok anamda 3 ay kalmak istemyrum

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 130 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 367 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seherl (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 344 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu