+1 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ben baskasının evinde kalamıyrm rahat edemiyrm öyle bi huyum var.Yapım geregi rahat bi insan degilim yani .Simdi gurbete geldik tatillerde kaynanamlara gidecgz mecbur .Benim durumumu bilen bilir esimle vs yasadıklarımızi yani hem bundan ötürü hem de kendi yapımdan ötürü ne yapacgimi bilmiyrm ya .Kendi ailem yok kalacak .Disimi sıkayım diyrm ama icim icimi yiyor .Gitmesem olmuyor siz nasıl yapıyorsunuz ya kalabiliyr musunuz rahat rahat.

10 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Evleri temiz olsa kalırım ama temiz değil tuvalete bile gitmiyorum öyle herkes kendine yakışanı yapar otelde kal bende öyle herkesin evinde kalmam yapım gereği 
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Valla daha gidemedim ama Allah nasip ederse bir aylığına giderim.15 gün babam gilde 15 gün kaynanam gilde kalırım diye düşünüyorum ama zaman ne gösterir bilemeyiz Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah  yani benim her iki ailede aynı köydeler..sen de tatili fazla uzatmadan evine dönersin 
0 oy
(48,632 puan) tarafından
bizim ikiside cok yakin bende kalamiyorum ama kalacak olsam kayınvalidemde daha cok kalirdim onun evinde daha rahat ediyorum annemle gecinemiyoruz ☺️kusmelerimiz meshur
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Her yaz gidip kalıyoruz en az bir hafta. Tabi insanın kendi evi gibi olamaz hiçbir yer ama rahat ediyorum genel olarak bi sıkıntı olmuyor. Sadece köy olduğu icin su sıkıntısı cok oluyor onada alıştım artik idare ediyorum 
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Ben eşimle izninde yılda bir kez gidiyorum 1 hafta 10 gün kalıp dönüyoruz onun haricinde tek gidip kalmıyorum annemlere yılda iki üç kez gelip 1 ay kalıyorum ama 
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Evet kaynanam da kalıyoruz zaten memlekete onları ziyarete gidiyoruz kaynanam  vefat etti bir kayinpeder var hiç gecinemeyiz ama gene orada kalırız benim memlekete gidincede annemde kalıyoruz hiç sorun olmadı 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Mecbur kalıyorum gitmesem onlar torunu özledik diye  geliyor bu sefer bütün kış kalıyorlar bana cinnet geliyor , gidinde denmiyor belli ediyorum rahatsız olduğumu ama anlamazliktan geliyorlar , hiç olmazsa bir hafta falan kalıp dönüyoruz ama ne zaman onlara gitsem hasta oluyorum evleri buzdolabı gibi oluyor kombi falan yakamazlar işin garibi yanıyorum diye kış ayında bile cam açıyor kaynanam menapozdan galiba hastalıktan kurtulamıyoruz oraya gidince de eşimin hatirinada birşey demiyorum ne yapacaksın bende bıktım bu konudan da mecbur gidiyoruz yılda iki üç kere canım yoksa onlar geliyor o daha zor ya gitmek bilmiyorlar 
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Kayinvalidemin koyu istanbula 2 saat uzaklikta. Ben can atiyirum valla gitmeye. Her firsatta gidiyoruz. 1ay kaldigim oldu
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Valla bayram tatiline gittim gitmez olaydım hiç birşey rahatına uymadı tuvalet bile düşün çok kötü idrar yolu ve vajinal enfeksiyon kaptım ki insanları bile çok farklı misafir oldugum halde alttan alan ben oldum baktık olmuyor koştur koştur çıktık evimize geldik 
0 oy
(985 puan) tarafından
Valla yol üstü arka arkaya olunca memleketler bi giderken bi dönerken uğruyorum ben eşimin evinde oturmasalar kalmam da zaten yazında köydeler birde oraya geçiyoruz yaşadığımız yerden çıkıp. tekrar merkezdeki eve oradan köye köyden merkeze oradan benim memlekete gidiyoruz bu arada kaybolan eşyalarımızın da haddi hesabı yok ne nerede kaldı bulamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 234 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 349 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu

379,187 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...