0 oy
5,739 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar tam 19 aydır çekiyorum. Herkesin dediği tek kelime şu Allah sana yardım etsin. Olmuyor el bebek gül bebek bakıyorum her şeyini alıyor en iyisini yedirip en güzel şekilde yetiştirmek istiyorum. Gel gelelim önce sebebini anlatayım linç yiyeceğimden hiç şüphem yok çünkü. 19 aydır çok sorunlu bir bebek ile uğraşıyorum. Sorundan kastım 8 aylıkken ilk çocuğum diye tatile götürmek istedim eşim gitmeyelim durmaz dedi. Velakin gittik ama ne gezdik ne denize girdik gittiğimiz gibi geri geldik. Almadığım aktivite oyuncağı kalmadı. Dışarı çıkmak istiyor çıkarıyorum çatlıyor eve girmek istiyor. Eve getiriyorum gece gündüz çatlıyor. Yemek yemiyor tam 9. Aydan itibaren bıraktı yemeyi. Bugün sırf 2 saat 23 dakika kahvaltı verdim. Sebebi ise ağzında bekletiyor oturarak yemiyor kafası dik pozisyonda yiyor. Beni bacak arasına alıyor ayağıyla her yerime vuruyor sert bir şekilde ve bundan çok hoşnut oluyor. Yemeği ağzına aliyor ve ağzından çıkarıp gülüyor. Canıma tak etti. Dün ilk defa hayatımda bir arkadaş edindim onunda bebeği var. Birlikte bime gitmek için sözleştik. Ve gittik kadın beni alelacele eve getirdi ve dediği şu Allah sana kolaylık versin bacım. İnsanlar benim sabrıma hayret ediyor. Doktor ağlamayı huy edinmiş dedi. Kanda falan her şeyi normal çıkıyor. Dişleride çıktı. Hiç uyumuyor 24 saatin 22 saati uyanığım. Bugün ilk defa dövdüm çok pişmanım ama canıma tak etti. Her şeyi alıyorum onunla oyun oynamak istiyorum kimseyle oynamıyor. Oyuncak sevmiyor. Dün yan komşum bile dedi yazık senin kızın sesi hep bizim evde bir yeri mi ağrıyor. Arkadaşlar her dakika ağlıyor her şeye ağlıyor hemde öyle miz miz değil çatlaya çatlaya artık kafam ağrıyor uykusuzluktan bir evladım daha var. O bile uyurken sıçriyor kızımın sesine çocuk bile korkuyor. Ya görseniz dün ki komşum neler neler aldı verdi marketten hiç birini istemiyor. Çarşının ortasında çatlaya çatlaya ağladı eve zor attım kendimi. Hiç bir şey fayda etmiyor. Canımdan can çıktı. Saçlarım bembeyaz. Hem eş sorunu hem evlat sorunu ile boğuşuyorum. Vurdum ve o kadar şiddetli bağırdım ki korkudan tir tir titredi sonra geldi yemeğini yedi ve şuan ilk kez uyudu. Bağırınca çok sakinliyor şimdiye kadar hiç vurmadım hep bağırdım bağırınca kendine geliyordu. Evde açmadığım dua kalmadı herkes nazar duası okuyor fayda etmiyor ne olur bana bir şey deyin. Bir şey istediği için ağlamıyor. Öyle olsa yeterki sussun diye her şeyi alırım yaparım 

47 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Babam ewde bağırirdi bize bu yaşımda babamın sesini duyayım ewde inşaat sesine uyanmam babam auyanirim çocuklarda seneler sonrasında bile geçmeyecek izler bunlar
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Ay cani. Allah yardım etsin ablam in kızı da vardı öyleydi şimdi 4 5 yaşında hala bazen yapar durmaz ağlar susmaz küçükken neler çekti ablam hala şimdi de öyle aklıma ablam geldi allah yardım etsin vala sabredecen büyüyene kadar bacım yapacak bsy yok ne doktora ne bsye götürme ablam da götürdü hiç birseyi yoktu alışkanlık edindi dedi doktor
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Kızını bı pedagoga goturmelisin
0 oy
(964 puan) tarafından
Canim sen annesin diye robot degilsin burdakiler ay neden vurdun ay neden ettin det sen bi annesin olmus olabilue zaten bi daha tekrarlamazsin bi pedegoka gotur kizini bakalim bi destek al
0 oy
tarafından
Vurunca Iyi oldu diyorsun bu geçici bi çözüm daha kötü bir şekilde sana dönecektir bu durum bebeğin eskisinden daha kötü olacaktır nasıl bir bebek olduğunu anlayabiliyorum cevremde böyle biri var bizde hep şaşırıyorduk 4 yaşında ve hâlâ aynı ama şunu biliyorum sen ona vurursan o şimdi sakinler belki ama 1 2 sene sonra daha kötü huylarla başetmek zorunda kalacaksın 
0 oy
tarafından
Hamileyken şiddet mi.gordun veya aşırı stresli bir hamilelik mi gecirdin?
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kuzum  hiç bir anne evladına zarar vermek istemez sen evladını önce pedegoga götür ve kendi ruhsalığın içinde psikologdan randevu al seninde lohualak yopratmış geçici birdurum sadece uzman desteği gerekir rabbim şifanız verisn evladına rahatlık sakinlik versin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 678 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (871 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilo (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,903 puan) tarafından soruldu

383,178 soru

11,468,667 cevap

35,071 kullanıcı

...