0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar benim bir eltim var ama çok yakın değil eşimin kuzeninin karısı elti diyoruz işte hem eşimi bana karşı kotuluyor telefonda falan konuşurken eşimin arkasından demedik birakmiyor bı arada yüz yüze öyle kotuledi ağzını öptüm bı güzel ama eşimin karsisina hiç kimseye çıkmadı öyle tayt ve tişört saç baş açık çıkıyor (kapalı kendisi) baya önceden olmuştu bu bugünde eşimi musluk yapmaya çağırıyor tezgahın altından su kaciriyormus ama kocasına neden demiyor veya kocasının abisine hep benimle aynı zaman hamile kaliyo bu 2. Bı ara benden taksi numarası istedi verdim bunlar doluymuş dedi dur abla eşimden istiyim dedim ben senden önce ona söyledim dedi hayırdır yaaa kızlar içimi dokeyim kusura bakmayin

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle mevzuları burdaki arkadaşlara anlatıp olayın iç yüzünü bilmeden tek taraflı konuşulursa herkes tabikide sana hak verecek 

Yok yol parçala vs vs

Lütfen böyle konuları rahatsız olduğunu be eşine nede o şahısa söyle 

En doğrusu bir büğünle konuşmak ve o kişi tarafından o şahıs uyarılmalı 

Yoksa o kadının da kocası var 

Eşleriniz birbirine girer kan çıkar Allah korusun 

Böyle şeyleri basitleştirerek konuşmayın 

Ben seni anladım aynı olay benimde başıma geldi ve ben şahısla değil o şahısın saygı duyduğu kişiyle irtibata geçip uyarmasını istedim. 

Lütfen böyle şeyler namus konusu 

Haklıyken bu şekilde haksız duruma düşersiniz 
(3,099 puan) tarafından
Eşimle bir sorunum yok zaten kızlar benim kızma noktam eltime yani neden kocası evdeyken ona demedi aynı işi yapıyorlar eşimle eşimde zaten gitmiycem dedi yemin etti abisini gondercekmis onların oraya ya bide bana diyorlarki abisi anlamazmis ama abisi gelmiş 38 yaşına eşimden daha tecrübeli neyi anlamıyor bilemedim
(6,671 puan) tarafından
Gaza gelmemek lazım :(
(6,671 puan) tarafından
Eslemin annesi bazı kadınlar yılışık tır belliki yilismayi seviyor sakin ol gözlemle bı müddet fevri davranma baktın aşırı gidiyor o zmn biseyler yap
tarafından
Sen daha fazla bu konuyu uzatma canım zamanı gelince güzel bir şekilde lafını koyarsın ortaya ama güzel bir dille :))
(3,099 puan) tarafından
Haklısınız kızlar teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Dayak istiyor =) 
(3,099 puan) tarafından
Kız valla dovcem az kaldi
(10,922 puan) tarafından
Bir kere azarlıcan olacak bitecek
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hayırdır derdi ne onun adamın karşısına öyle taytla falan çıkıyor 
(3,099 puan) tarafından
Bı ara koydeyken çıktı sinirden kocamın her tarafını çizdim niye öyle konusuyon onunla diye
(14,032 puan) tarafından
Bence laf sokmanın vakti gelmiş
(3,099 puan) tarafından
Kız diğer eltimi aradimda bayadir su kaciriyormus niye kocasına yaptırmamış şimdiye kadar kocamın karşıdan gelmesinimi beklemiş kocam 1 haftadır yoktu evde şantiyede kalıyordu
0 oy
tarafından
Ben o eltinin taa ..... tövbe estagfurullah
(3,099 puan) tarafından
Benimde çok demek istediğim şey varda diyemiyorum
tarafından
Demelisin, ki eşinide uyarmalısın tvlerde hergün izliyoruz akraba ilişkisini kaçan kaçana. Saçini yolarim öyle eltimi olurmuş
(3,099 puan) tarafından
Kocası kaç gündür evdeydi ona diyip yaptırmıyor da kocamın eve gelmesini bekliyor heralde 1 haftadır kocam şantiyede kalıyordu uzakta çalışıyordu onu beklemis
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benim eşime öyle yaklaşan bir kadin olursa yolarim onu net. Canm yanlış anlama ama eşine olgisi biraz farklı bu durumu eşinle paylaşıp rahatsız olduğunu söylemem gerekiyor aynı şeyi bir erkek senin için yaparsa esin ne hisseder 
(3,099 puan) tarafından
Kaç kere söyledim esime oda kuzeninin hatri için susuyor kız hiç utanma arlanma yok döşü möşü açık geziyor ben onların kocası evime misafirliğe geldiğinde nasıl kapatsam her tarafımi diye şaşırıyorum
(3,457 puan) tarafından
Esin o kadın ile arasına mesafe koyabilir kuzeni bu durumla alakalı değil kuzeniyle her türlü gorusebilir eşinin telefonundanda engelle kızı ararsa meşgul çalar zaten karaktersiz kadın..
 Bende kapaliy kargo gelince bile kapanıp kapiyi açıyorum koşarak
(3,099 puan) tarafından
Engelliycem zaten kaç defa aradim kocamı orayami gitti diye iyice paranoyak oldum
(3,457 puan) tarafından
Canm ben eşimi gorumcemden bile kıskanırım eşimin telefonundan gorumcemi engellemisligim bile var herkes yerini bilmek zorunda kolay lokma değilim ben.
0 oy
(60 puan) tarafından
Tavrını koy yüzme verme böylelerine eşine söyle o da tavrını koysun mesafenizi koruyun

Bu zamanda o kadar kötü şeyler duyuyoruz ki dibimizdekilere bile güvenemez olduk dikkat et senw
(3,099 puan) tarafından
Kız misafirlige gidiyorum ben evde kocası falan yok kocam beni almaya geldiğinde bana yemek hazırlamaz kocama yemek hazırlar bı gün ağzını yüzünü patlaticam
0 oy
(394 puan) tarafından
Eltinin kocanda gözü var diye düşünüyorum  nettt
(3,099 puan) tarafından
Banada öyle geliyor valla herkes diyor zaten sizi cekemiyor kavga falan ettiğinde kocanla ona falan anlatıyım deme diyor
0 oy
tarafından
Sende buna müsaad3mi ediyosun ben olsm ağzını yırtardm lafı sokrdm ilişkimi keserdm ne benöle nr de eşimle konuşmasına izin vermezdm engellerdm hatta bence tavrını koy cnm allh korusun daha beter şeyler olur bunun kocası yokmu ya nasl izin veriyor böyle
(3,099 puan) tarafından
Kocasinida takmiyorki hergun kavga ediyorlarmış diğer eltimle altlı üstlüler o anlatıyor sürekli bide bana sürekli evlenmeden önceki şeylerini anlatıyor kocamın bize şöyle gelir giderdi falan fistan
tarafından
Valla cnm sen onla ilişkini kes ondan sana hayr gelmez şimdiden nsl oluyr ilerde çok büyğk şeyler olur bence elinin tlfndan da senin telfnndan da engelle apzının oayını ver arayıp sormsn twkin birisi deyl
(3,099 puan) tarafından
Kız valla bana kafayı yedittircek ya bu kaç gündür kocası evde kaçak varmis bayadir kocasida aynı işi yapıyor kocasına demiyorda kaç gündür evdeyken gidip benim kocam 2 gündür evdeyken ona diyor
tarafından
Kız allah korusun sen ilişkini kes bunla gözü göz deyl bu karının bence kocanı onlrdn uzklştr sende konuşma hiç valla böyle konuştukça daha kötü şeyler olur
0 oy
tarafından
musluk tamirine cagirdiysa amacı işi pişirmek bence
(3,099 puan) tarafından
Tezgahın altından sumu kaciriyormus ne eşimde beni aradı akşam gelince beraber gideriz bende yaparım muslugunu diye
tarafından
ha aman bacim tek gönderme yüzde verme
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bisey lazim olursa esimi arama musait olmuyor ayip oomasin diye acmiyor, bana soyle de. Uyar, kapali degil misin sen neden abinin onune boyle cikiyorsun caiz degil, senibuyarmak boynumun borcu de. Kocani tamire cagirinca beraber gidin, bende bi ugrayim dedim de, birazda o sinir olsun
(6,978 puan) tarafından
Elimizde abimiz var begenmiyorsam artik usta cagiracaksin, esimin işi var yorgun de kapat. Yuzsuz ya. Bidaha yaparsa canim esim hoslanmiyor boylr islerden, isin duserse abimize soyle bujdan sonra de boz
(3,099 puan) tarafından
Abisi oraya gidince eşimle birlikte gitmişler ayy sinir oldum bana ayrı konuşuyor esime yeni oldu demiş banada diyorki bayadir bozuk
(6,978 puan) tarafından
Gozdagini vermen sart olmus. Konu ac, kocama yan bakanin gozlerini oyarim, kimse beni taniyamaz gozum kararinca falan de:))) ben okurken sinir oldum
(3,099 puan) tarafından
Nasıl olsa yazın köye gitcez evler dip dibe bir yaz beynine kaziycam neyin ne olduğunu şimdide inadına WhatsApp ta eşimle fotografimizi paylaştım normalde hiç paylasmazdim bundan sonra böyle çatlasın çatır çatır herkes kıskanıyor diyo zaten
(6,978 puan) tarafından
Hicccc boyle gereksizleri takıp esine yuklenme, o kadini sevindirme. Gerektigi yerde ver gozdagini, yardik gerekirse cagir yolalim :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Görüşme canım rahatsız ediyor belli uzak tut 
(3,099 puan) tarafından
Esimede soyluycem engellesin telefonundan falan ben arayınca açmaz eşimi aramaya gelince arar valla deli ediyor beni
(4,698 puan) tarafından
Niyeti kötü rahatsız edici
0 oy
(859 puan) tarafından
7 kat yabancı nasıl bu kadar samimi olabiliyo anlamıyorum. Ben bile kayınlarımla o kadar samimi değilim. Mesepsiz karı. Tövbee. 
(3,099 puan) tarafından
Kaç gündür kocası evdeydi ona dememiş yap diye benim kocam uzaktan geldi 2 gündür evde bugün kocam işe gidince onu arıyor ah bı dün arasaydi ben yanındayken dün niye aramadi
(859 puan) tarafından
Bu karı iyi bi karı değil kocana sahip çık. Musluk bahanesiyle çağırıp artık karşısına taytla mı çıkar çıplakmı çıkar orası fantezisine kalmış
0 oy
tarafından
Kaşintusi var bi kaşi
0 oy
tarafından
Aklıma kötü kötü şeyler geliyor kız kocanı yakınında tutma onun ha Allah korusun bin bir çeşit isnan var şuan  esra erolu izliyorum neler neler var yani
0 oy
(850 puan) tarafından
Siz müsade etmişsiniz, eşinizi nasıl kötüleyebilir ki size, nasıl bir hakla? Sınırınızı çizin mutlaka yoksa siz üzüleceksiniz. 
(3,099 puan) tarafından
Ben kaç defa kavga ettim onunla bu arada sırf çocuğu için konuşuyorum çocuğu rahatsız biraz onun için yoksa hiç konuşmam
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gel beni  şöyle  evire çevire  bir  güzel  döv  diyor  ...............................    
0 oy
tarafından
daha iyi sabrediyorsn sen bence böyle yapacakta ben daha amacını öğrencem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 388 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 441 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 755 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 331 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,797 soru

11,369,046 cevap

34,852 kullanıcı